Ha tudnám, nagyon elindítanám lefelé. Meg sem állna 7000-ig.
Zártam a longokat 12.650-nél. Ha áttöri határozottan, akkor visszanyitom.
SP futures-ben nyitottam 3154-ről és 3166-ról egy-egy CFD shortot. Nem nagy tétel, de nem szeretném mínuszban zárni.
Órás csökkenő trendcsatorna tetején vagyunk.
Meg kell várni, hogy mit akar!
Le is fordulhat akár!

És átviszik. Nem mondok semmit, mert csak nagyon csúnyát tudnék mondani.
------------------------------------------------------------------------------

Emlékszem. Majdnem beírtam akkor, hogy elég bátor vagy.
Nem úgy mint én szoktam :-)
Kicsit fáradt vagyok, még át kell néznem. Az biztos, hogy van erő a DAX-ban egy ilyen emelkedés után.
A 12.912 nagyon izgat, bár nem szeretném , de nagyon benne van a pakliban.
12.912 felett meg........ én is álmodnék egyet, mert onnan elszabadulna a pokol a shortosoknak!
Igen, írtad.
Az előbbi kérdésem arra irányult, hogy a DAX CFD futures átviszi-e ma 22 óráig szerinted 12640-660-as szintet, az SP CFD futures pedig a 3155-3160-as szintet.
Bár tegnap írtad, hogy a DAX ma 12690-12730 környékére mehet, azt sem tudtam elképzelni, hogy eddig felhúzzák ma 12400 alól.
Eszméletlen! A felelőtlennek tűnő longjaim már szépen termelnek.
Amikor leértünk a fej-váll -nak hitt nyakvonalra (nézzétek vissza az várt öröm helyett nem tetszett az egész) a short helyett, ami nyilvánvaló lett volna longot nyitottam.
Nagyon fontos szint!
12.912
Ha átmegy rajta, akkor az nagyon rossz hír a shortban állóknak!
Komoly emelkedés jöhetne utána.
Nem kívánom én sem!
---------------------------------------------------------------------
Írtam valahol, ha ez ilyen fontos szint, akkor már csak azért is felvihetik oda.
Ha, jól emlékszem oda is írtam, hogy csak azért, hogy a shortosokra a frászt rávigyék.
Biztos, hogy ezt írtam, mert ez a mondat akkor sem tetszett!
-----------------------------------------------------------
mély állom lehetett.
Ilyenkor csak azt tudom mondani, hogy hétfőre merj nagyot álmodni. Azt sokkal nehezebb megjósolni, mint azt hogy mi lesz 20 év múlva.
Úgy könnyű...
Lenthor, ma este 22 óráig hova várod a DAX-ot és az SP-t?
Vagy nagy a kertje, vagy nagyon ócska a fűnyírója...:-)
---------------------------------------------------------
Önjáró Husqvarna