Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

hát nem tudom, hogy anno…

#861534 matgab Előzmény: #860983

hát nem tudom, hogy anno hány %-ban birtokolta a a Microsoft-ot Bill Gates, az Apple-t Steve Jobs, a Tesla-t Elon Musk, az Amazon-t Jeff Bezos, vagy az Inditexet Ortega...

A 62%-os tulajdoni hányad nem lenne önmagában rémisztő. Azt jelenti, hogy a tulaj megtartja a többségi tulajdonát mert bízik a cég jövőjében, de kell neki külső finanszírozási forrás is. Illetve hatalmasat kaszálhat abból, hogy az árfolyamok tőzsdén vannak, lásd Elon Musk...

Miféle tőzsdei cégben va…

#860983 Bendeguz Előzmény: #860979

Miféle tőzsdei cégben van egy darab 62%-os tulaj? Innentől mi értelme a nyilvánosságnak, ha ő maga bármit eldönthet? Meneküljön, aki tud!

Az más helyzet volt. Sze…

#859624 matgab Előzmény: #859622

Az más helyzet volt. Szerintem. Akkor a piac beárazta a T-sys ügyletet és mivel jó volt a jelentés, akkor is előbb eldicsekedtek vele.

Most nem áraz semmit a piac- nincs nyilvános info és megint jól sikerült a negyedév, ezért megint eldicsekedtek vele...

Ilyen szempontból nem várok újra zakót.

Az más kérdés, hogy ez a 690 alatti régió egy baromi erős ellenállás volt emlékeim szerint.

kvára nem professzionáli…

#859577 matgab Előzmény: #859574

kvára nem professzionális. Ha péntekre ígérek eredményt, akkor pénteken hozom ki és nem árulom el 1 héttel korábban a Q1-es eredményeket a haveroknak meg az Edisonnak sem.

Szép szép ez az eredmény, de továbbra is úgy megy a rulett, hogy a krupié nem gurítja a golyót, hanem oda teszi, ahova az egyik játékos mondja neki...

Péntekre volt ígérve, ki…

#859574 Bendeguz Előzmény: #859567

Péntekre volt ígérve, kihozták suttyomban a mai napon. Ez normális???

Kijött a jelentés...Nem …

#859567 matgab Előzmény: #859254

Kijött a jelentés...

Nem nagyon követem már a papírt, de a grafikonból megintcsak arra lehet következtetni, hogy itt bizony bennfentes vételek lehettek Q1 közlés előtt.

Olyan a bennfentes kereskedés ,mint a drog - ha egyszer rákaptak nem lehet lejönni róla...

Annak azért gratulálok így utólag, aki 300 alatt belevett...

Nyilván. Mivel hónapok ó…

#859254 Bendeguz Előzmény: #859252

Nyilván. Mivel hónapok óta nulla közbeszerzést nyertek, így továbbra is tartom, hogy az idei eredmény nem éri el a tavalyit. O1G máshova fogja lopni a pénzeket, ezt a sztorit idén max szinten tartják. Jövőre lehet visszaveszem, vagy idén, ha elérjük az egyházi célárat :)

Ez az Edison név mintha …

#859252 matgab Előzmény: #859250

Ez az Edison név mintha ismerősen hangzana nekem a 4IG topikbol már korábbról. Szép meg jó az 1000-es celarfolyam, kár, h nem 1100 körül jöttek ki vele.

Igen, aki erre veszi az megint a hintaba ül be önként, hiszen oda van írva , h a 4IG megbízásából készítették. Nehezen tudom elképzelni, h a 4IG bízza meg a céget elemzésre és azok meg kihozzák Matyi atya 240-es célárát.

Az Excel persze elbír bármit, de ez nekem megint egy klasszik Estaros kommunikációs trükknek tűnik. Nem a számok beszélnek, hanem egy fizetett, de függetlennek tűnő, amúgy nem nagy kaliberű elemző cég persze h kihoz egy ilyen eredményt. Mi lesz a következő lépés? Vásárolt teljes oldalas PR hirdetés a Forbes-ban vagy a Times-ban?

Elképzelem, hogy megrend…

#859250 Bendeguz Előzmény: #859249

Elképzelem, hogy megrendelek egy ilyen elemzést és véletlen Matyi Atya asztalára kerül a feladat. Gólem, Bábilón, ÓMLÁS, célár 240.

"..., amely a 4iG megbíz…

#859249 Fornit Előzmény: #859238

"..., amely a 4iG megbízásából készít értékelést a magyar vállalatról."


Gyj-ig nem vehették, azó…

#856194 walex Előzmény: #856158

Gyj-ig nem vehették, azóta újra lehet.

Amcsik alapján ma nem lesz kérdés a 300 alatti ár szerintem.