Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1812

örök long kora

#866870 TrendMan Előzmény: #866869

Khmmm ... Opciós kifutás volt múlt pénteken, én most úgy látom az a hatás árazódik ki, meg ugye itt van ez a járványhír a mutáció kapcsán.

Azt nem tartom kizártnak, hogy visszatartották néhány napig ...

örök long kora

#866869 matgab Előzmény: #865075

most, hogy lezárták a BUX 2012-t amit az egekbe húztak, most már lehet visszaejteni a piacot.

Kva nagy gusztustalan mutyizást érzek.

Leginkább azt gondolom, hogy az OTP-MOL -RICHTER összehangolt támadást indított hogy a shortosokat kinyírják...

örök long kora

#865075 matgab Előzmény: #865074

igen, csak nem mindegy, hogy én római vagyok az adott helyzetben , vagy vizigót?? :-)

örök long kora

#865074 TrendMan Előzmény: #865073

A rómaiak is akkor ülték a legvadabb torokat, amikor a vizigótok már ott álltak a kapuk előtt.

Hejj!

örök long kora

#864990 prfecó

most azért emelkedünk , mert egy gyógyszer első fázisa eljutott a másodikba és a FDA eltörölheti a harmadik fázist.

Előtte azért volt örök long , mert Trump nyomtatta a pénzt és el kell költeni.

Majd Biden is költ és nem tud adott emelni , mert republikánosok blokkolják.

Korábban azért , mert covid 19 nyaron csökkent , mosz azért mert igaz tombol a covid , de a zárastól már csak jobb lehet.

Azert is örömködtünk iszonyu pénzek vannak , voltak , lesznek betolva.

Hurrá , örökké élünk , örök long , nincs itt hiba , nincs covid , nincs itt semmi!!!!!!!

shortilalom

#864719 TrendMan Előzmény: #864677

Nincs hurráoptimizmus!

Lovetta van, nem nálad és nem nálam, ott virít a nagybankok zsebében, meg a nztkzi. tőkespekulánsoknál és a kormányoknál.

Valamit kezdeni kell vele, azon görcsölnek az alapkezelők, hogy asszongya:

Jaj-jaj! Itt van ez a sok pénz! Év végéig el kellene érnem ennyi-meg-ennyi hozamot! Hová tegyem? Mit csináljak! Jaj-nekem, ajaj, nagy a baaaajjjjj ...

shortilalom

#864714 MrTibi16 Előzmény: #864677

Ez olyan matgabos! esést vársz (vagy nem érted az emelkedést) és a faktor nos az egész világot befolyásolja... ((Mindenki a végtelen péznyomtatást várja reméli- aki Trumplitól tartott és parkolópályán tartotta a keményvalutáját most bepótolta a vásárlását))

shortilalom

#864677 matgab Előzmény: #862955

nem értem ezt a hurráoptimizmust...

Nemzetközi viszonylatban sem , hiszen itt a covid, mindenhol csúcsra megy, jön Biden, aki bár el fogja tolni a költségvetést, de adókat fog emelni, másrészt ki tudja , hogy kirobban-e bármilyen polgárháborúskodás.

Hazai viszonylatban még inkább nem értem, hiszen jön a Mo-val szemben ellenséges Biden és az EU is megszavazta a jogállamiságtól függő támogatásokat. A covid szintén csúcson van, a hiány elszállt, a gazdasági helyzet romlik, a Fradi kikapott, erre mi történik?? Száguld a forint és kitör felfele a tőzsde...


Magyarázza el valaki aki érti!

köszi

shortilalom

#862955 matgab Előzmény: #856959

eddig tetszett, hogy a BUX nem emelkedett úgy, mint az USA részvények. De most, hogy esik kint az USA és a DAX, igazán mozoghatna a világgal azonosan a BUX is...

shortilalom

#856880 matgab Előzmény: #856485

A pofám leszakad!
Pénteken BUX zárás után az USA esett még vagy 2-3%-ot. Aztán az usa futik most 3-4% minuszban vannak, a DAX -4%-on , erre ez a tetves BUX esik 2,4%-ot???
Hát bazzeg, jobban bírja a magyar ugar a corona vírus hatásait, mint mint USA vagy Németország??

shortilalom

#856485 prfecó Előzmény: #856290

shoorttilamat nem vezették

viszont 2500 pont zuhanás 1500 pontban követte a hati.

nagyon kifeszitetten, de még tarom a longokat, sőt egy 400 pontot ma is fogtam ( a korábbi hatezer pontot megjátszó shortnyereségből) valamennyíre telik. Engem a letéti követelmények szorítanak 36.oooft helyett 98ooo Viszont sajnos többször korábban zártam

Délelőtt után ránéztem a…

#856459 Fornit Előzmény: #856413

Délelőtt után ránéztem a buxra 14:00-tól ismét.

Ez a határidő kibaszott beteg, a reggeli -900 as kt +300 is lett.

Egy 2000 pontos bux esést kb 800 ponttal követett le.

Láttam 450 forintnyi spreadet a két oldal között.

Ez extrém sportnak tűnik még mindig.


* Minusz 900 feletti kt …

#856413 Fornit

* Minusz 900 feletti kt és +os kt

* 250 ft spread a két oldal közt.

* 30 kontaktussal 200 forintot lehet változtatni az árfolyamon.


Mindez 45 percen belül.....

Ez miatt az iskolabezárás miatt akartam volna annyira shortolni a múlt cs/p.

Ez a bux határidő viszont szimplán extrém sportnak tűnik.

Én is úgy gondolom, ahog…

#856309 Fornit Előzmény: #856288

Én is úgy gondolom, ahogy te (huh, ez elég tőzsdei utolsó hozzászólásosan hangzik)

De ez a kt őrületesnek tűnik. 2013 óta nem is figyeltem, nem tudom azóta mi számít normális kt-nak, de inkább nem léptem semmit.

shortilalom

#856290 prfecó Előzmény: #856288

Kiváncsi leszek melyik ország hatósága lesz tökös kivizsgálni a kölcsönkért részvények pánikszerű eladása mennyíre késztette további pánikszerü eladásra a részvényesek további részét.

Befektetési alapok nem tulajdonukban lévő részvényeket értékesítettek , majd helyeznek vissza 1-2 nap mulva a jogos részvényesek számlájára. Robotkereskedők összehangzó eladási hulláma , ténylegese az algoritmus váltása miatt következett be?

Nem tőzsdén kereskednek a határidős termékekkel , hanem házon belül kötögetik össsze. ( BÉT-en az összes felhozott eset megtörtén/t )

Mondjuk egy két helyen shorttilalom van már az adott Index meghatárzó részvénye vonatkozásában. BÉT pl OTP , MOL, Richter lenne.