Regisztráció Elfelejtett jelszó

Zsiday Viktor fórum

Ez háborús helyzet

#856893 picirigo Előzmény: #856884

Korainak tűnik. Viszont pozíció építés elkezdése talán már csak 1-2 hét és elkezdődhet! Minden fórumon, minden cikkben halálvárás van! Csak erről szól minden! Vagyis???

Karácsony már kéri, hogy…

#856361 walex

Karácsony már kéri, hogy önkormányzati hatáskörben be lehessen zárni minden boltot, ami nem létszükséglet.

Jól látja, ez lenne a következő szükséges lépés.

Akkor itt megint az lesz…

#856353 walex Előzmény: #856352

Akkor itt megint az lesz, hogy ki az, aki nem beszari és meg meri lépni és ki az, aki nem.

Ez így baromság. Ellenzéknek igaza van, ki kell egészíteni majd az ovikkal, bölcsikkel a megjelenő rendeletet.

Azért szépen sgget csinált a szájából tegnap v a reggeli kijelentései tükrében, de legalább úgy néz ki, hallgatott a tanácsadóira és nem ment neki fejjel a falnak.

Most olvastam, hogy a he…

#856352 TrendMan Előzmény: #856351

Most olvastam, hogy a helyi önkormányzatok saját hatáskörben intézkedhetnek.

Hululululu

Iskolák bezárnak. Ok.Mi …

#856351 walex

Iskolák bezárnak. Ok.

Mi a helyzet az óvodákkal, bölcsődékkel? Azok nyitva maradnak? Mert akkor nem sok értelme lesz így az egész iskola bezárósdinak.

Már tegnap eldöntötték, …

#856348 Fornit Előzmény: #856341

Már tegnap eldöntötték, úgy hallottam a jövő héten jelentik majd be.

21:15-kor OV bejelent va…

#856341 walex

21:15-kor OV bejelent valami nagy döntést, valószínűleg az iskola, ovi bezárást. (Remélem.)

Orbi Viki

#856312 walex Előzmény: #856294

Szerintem meg nincs igaza, Zsidaynak annál inkább. Sokkszerű lenne egy teljes leállás, de ez vezetne gyorsabb eredményre a kínai minta alapján. Ezzel a homokozással csak elhúzzák az egészet, sokkal több beteg és halott lesz.

Amit eddig tettek, nálam ez a bénázás kategóriája, hogy kullognak az események után, ahelyett, hogy tanulnának más országok hibáiból, miközben terjed valószínűleg szépen a vírus a 2 hetes átfutási idő miatt.

Majd akkor fognak kapkodni, amikor már többszáz fertőzött lesz (hivatalosan).

Most lehetne elejét venni az egésznek, nem teszik, ezzel sok szavazatot fognak bukni.

Azzal magyarázzák az iskola, ovi bezárás elmaradását, hogy a gyerekek könnyen átvészelik. Igen ám, csak nagyon sok helyen a nagyszülők tudnak besegíteni, innentől pedig adott, hogy a gyerekek megfertőzhetik a nagyszülőket, ami pont a veszélyeztetett korosztály.

Óriási hibát követnek most el szerintem, de ne legyen igazam!

Orbi Viki

#856294 matgab Előzmény: #856287

kicsit gondolkodjunk...

Igen szar dolog ez a vírus... De az nem megoldás , hogy senki nem jár be dolgozni a munkahelyére..

Mert ne menjenek a tanárok, meg ne menjenek a gyerekek. De akkor a gyerekek szülei akik több ezer fős gyárakban dolgoznak, azok azért menjenek?

Azért kaja az legyen , meg WC papír... meg adót fizessenek az emberek, hogy a közalkalmazottakat ki tudják fizetni, de nekik azért ne kelljen dolgozni. Sőt minden dolgozó amúgy oldja meg, hogy a gyerekeire vigyázzon is valaki...

Na nem ! ilyen nincs! Hülyén kommunikálta Orbán de 100%-ig igaza van...

Orbi

#856291 walex Előzmény: #856280

Ha továbbra is bénáznak, akkor egyértelműen bukni fognak.

Nem értem, hogy mit tökölnek még az ovi, iskola bezárásokkal.

Megelőzni kéne, nem pedig kullogni az események után.

Orbi Viki

#856287 prfecó Előzmény: #856283

Egyszerűen a kicsinyes hitvány azért is természete." Intelligens " válasza CSAK .

Másodszor ÉN VAGYOK AZ ISTEN azaz Orbi Viki

Rá kényszerül az iskolák bezárására , de a legfontosabb ne kapjanak fizetést a tanárok.

Nagy pofonba szalad , mert óvoda , bölcsőde , egyéb szociális halózati egységek bezárásakor ugyanúgy kell cselekednie.

Orbi

#856283 matgab Előzmény: #856280

ez gondolom leginkább a tanárok lázongásának szólt, hogy ha becsukják akkor az fizetés nélküli lesz.

Mert amúgy a tanárszakszervezetek szoktak lenni az elsők, akik mindenért lázonganak és most is már verték a kapukat, hogy zárják be az iskolákat. Ez az eszme mindjárt marha népszerű lett a tanárok között. Ezt próbálta ezzel a kommunikációval hűteni Orbán, hogy kicsit gondolják át, hogy az nincs úgy, hogy otthonkában ücsörögnek és az álllam nyomja nekik tovább a fizut fullosan...

Ezt mondjuk kommunikálhatta volna okosabban is , de ez van.

Orbi

#856280 picirigo Előzmény: #856267

Orbi miket mondott ma??? Vérlázító! Azt gondolom, most bukták el 2022es választást. Ilyen csapatot mind ezek. Elfogadhatatlan. Egész életedben minden szar járulékot adót fizetsz és szart se kapsz érte!!! Legalább ebben a pár hétben nem az államnak kellene gondoskodni rólunk??? Ebbe a járványba bele fognak bukni!