Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

MNB: 5M Ft bírság

#854103 matgab Előzmény: #853950

Kemény, h hogy hülyítik egymást a részvényesek a pf-en...

Most srv tilalom van. Múlt héten látni lehetett, h srv nélkül mennyi eladó és mennyi vevő van a piacon.

Amellett h rém gyanús nekem, h a cég nem 550-600 között srv-zett, hanem 650-670-es tartományban nagyjából és ott sem úgy h beállt volna bátran napközben, ezért arra következtek, h itt valaki VIP eladótól vették át nagyrészt még a maradék pakkjat, egyértelműen egyensúlyi állapot felé törekszik most a piac, keresi azt az árfolyamot ahol már vevők is lesznek annyian, mint az eladók. Feb 28-ig nem lesz srv és előtte feb közepéig esni fog. Ott először elkezdik venni a bennfentesek, mert ki fognak jönni majd egy álomszép jelentéssel, amire fel fogja rántani a piac. Én azt gondolnám, h azt nem árt majd megnézni, h a jelentést követő napokban mennyire kezd el tényleg felmenni a piac, mert ha csak kozmetikázva lesz olyan szép, akkor a bennfentesek lehet csak kiszállásra fogják ezt is kihasználni. Ha tovább emelkedik, az meg nem lesz annyira hirtelen sztem, h ne lehessen visszaszallni. Főleg a 700 feletti tartományokban.

A másik lehetőség, h hozzák azt a 45 milliárdot meg a beígért 2,5? milliárdos eredményt és akkor hacsak nem lesz bejelentve valami extra akkor csörög tovább...

Továbbra sem hiszem, h a cég kellene h tartsa srv-vel ezzel a módszerrel és ezzel a hiányos kommunikációval az árfolyamot és osztalék és srv helyett a core business-be kellene a cég pénzét tartsák.

MNB: 5M Ft bírság

#853950 Fornit Előzmény: #853945

Öt millió forint büntetés után százszor is meggondolják ezután a bennfentes kereskedést.

mérföldkő

#853837 Bendeguz Előzmény: #853628

jó ez a pf, hova érdemes írni szerintetek? nyilván a brühühü a legjobb, de azt még kevesen értik :)

mérföldkő

#853628 Bendeguz Előzmény: #853625

az átlagom feljebb van és az elszalasztott 1000 feletti dolog miatt, meg a bennfenteskedés miatt vagyok zabos

mérföldkő

#853621 Koffein Előzmény: #853616

semmi, csak megemlítettem :) irány az ezer milliárdnyi tender bezsebelése & azon is túl a végtelenbe :-P

mié utáltad meg? óriási hasznod van rajta :)

volt nyáron még 1000 fel…

#853474 Bendeguz Előzmény: #853425

volt nyáron még 1000 felett egy balos "heti hetes", elég low costos kivitelben, csintalan meg valami enervált picsa hümmögtek, hogy bizony ezt a részvényt VENNI KELL :D szóval tuti benne van mindenki és most sokan idegesek

Miért nem inkább 1 perce…

#853375 Tapasz

Miért nem inkább 1 perces grafikonon nézed :-)