Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

újabb virgin cég a tőzsdén: SPCE

#852082 Koffein Előzmény: #852048

Olvastam önéletrajzát, ahhoz képest mára teljesen visszavonult. Ahogy én látom, az elmúlt 10év munkásságát, inkább marketing fogás, amikor megjelenik itt ott. Ha megkeresik egy ötlettel, ami tetszik neki, akkor ad rá zsét, virgin név alatt fut, ha nem akarja örökre megtartani, akkor jön az exit...

újabb virgin cég a tőzsdén: SPCE

#852048 Bendeguz Előzmény: #852028

egy ilyen kaliberű embernek mik az életben a kihívások? mi maradt még? ismerem valamennyire, követem itt-ott, de pl. készül már a halálra? úgy akar mindent itt hagyni, hogy jól működjön, 10 generációra előre ne legyen senkinek semmi gondja? vagy még fiatalos lendülettel előre?

újabb virgin cég a tőzsdén: SPCE

#852028 Koffein

nem azé mondom, de ez a richard branson nem semmi csávó ... miután pénzé tette a repülős cégét, most tőzsdére vitte az űrturizmusra belőtt vállalatot a virgin galacticot

https://www.marketwatch.com/investing/stock/spce

habár én személy szerint jobban örülnek, ha a virgin group teljes egészét dobná be a közösbe fincsi osztalékkal megspékelve :)

Na, nem várt meglepetés,…

#850615 Fornit

Na, nem várt meglepetés, a nyári JNJ pakk eladva 133.3-on.

NET

#850177 Fornit Előzmény: #850174

2017 decemberi szintre esett vissza az egyenlegem, azóta nem is járt ennyire lent. :S

(Bárcsak 2017 decemberében lennék akkor most is...)

NET

#849978 Fornit Előzmény: #849705

Ma megvettem a többit 19,25-ön.

(ritka fos ez az utóbbi pár nap, méltó folytatása az augusztusnak.)

cannabis rv-ek teljesítménye kibocsájtástól napjainkig

#849829 Fornit Előzmény: #849824

Tillray-t eladtam 58$ körül tavaly, 2 héten belül volt kötés 300-on.

Mind nominálisan, mind %-osan a legnagyobb nyerőm volt egy pozición, mégsem voltam maradéktalanul boldog.

cannabis rv-ek teljesítménye kibocsájtástól napjainkig

#849825 TrendMan Előzmény: #849824

Ez volt az egyik utolsó reményünk egy további tőzsdei boom-ra!