Regisztráció Elfelejtett jelszó

TIM

Kata!Hónapok óta kimente…

#853418 Razamanaz

Kata!Hónapok óta kimentem a kávét,minek írna?Már rég leírta szerintem a tutit.A tegnap előtti hír kicsit megerősített.

A TIM bezárt

#852213 stuck_at_177 Előzmény: #852208

Nem neked szólt, kerikoma. :) Csak a másik platformon székelő trollhadsereg okozott némi óvatosságot. De semmi nem vész el, csak átalakul! ;)

A TIM bezárt

#852208 kerikoma Előzmény: #852078

Hát sajnálom, hogy nem vagytok itt! Jó volt beleolvasni, de ez van. JK kitartás bármi is a gond!

A TIM bezárt

#852078 wisvik

A TIM alapítói úgy döntöttek, hogy biztonsági okok miatt a jelen topikot bezárják és egy szigorúan zártan működő platformon folytatják tovább. Kérem azon tagokat akik szeretnének részt venni a továbbiakban is a zárt kapuk mögötti társalgásban, hogy írjanak nekem egy emailt a wisvik13@gmail.com címre.

Kozmix a házban...

#852056 SCS Előzmény: #852055

Nem baj. Csókollak. Add át elvtársi üdvözletem az összes faxoló haverodnak: Vaculak, huntR, hawk, hóstrucc...

Ja és úzenem Vaculaknak: elkezdtem rádolgozni. Gondolom érted és átadod. Szeva....

Kozmix a házban...

#852055 Pojáca

Barátaim! Ha én lennék a legnagyobb kerékkötője ennek a fórumhelynek, akkor inkább hagyjátok, és írok a másikba.


Barátilag:

Pojáca

Kozmix a házban...

#852052 SCS Előzmény: #852051

Egy személyes meggyőződés? Tudod, az oroszok már a spájzban vannak...

Kozmix a házban...

#852051 Pojáca Előzmény: #852049

Természetesen nem. Viszont a diszkrécióban maximálisan bízhattok. Amit itt osztatok meg az itt is marad!

Kozmix a házban...

#852050 SCS Előzmény: #852049

Pont kérdezni akartam én is....szeretettel várunk JK-val, akár ma is, a bulinegyedben.....

Kozmix a házban...

#852049 stuck_at_177 Előzmény: #852008

Kedves Pojáca!

Ezt a fórumot a trollmentes társalgás érdekében hoztuk létre. A tagok személyesen ismerik egymást, vagy közvetlenül, vagy valamely másik tag által, aki szavatol az illetőért. Nyíltan beszélgetünk mint korábban a portfólión, de a kételyeinknek is hangot adunk, és ettől még nem leszünk lebeszélők. Mindenki szabadon elmondja az ötleteit, és nincs leszólás, még ha nem is feltétlenúl esik egybe a többségi állásponttal. Hajlandó volnál egy személyes találkozóra?

Elfogyott. Röhögnék ha 1…

#852045 wisvik Előzmény: #852044

Elfogyott. Röhögnék ha 130 után egy légüres térben záróra limitre szaladnánk :-) ... Egyébként sampipi is hasonlókat vízionál épp a szektában az AH-telenor-delta ügyben mint én itt.