Regisztráció Elfelejtett jelszó

TIM

MLkedés jön ?

#851243 stuck_at_177 Előzmény: #851228

ja, utálom ezeket a reklámokat. Mindent beborítanak a telón. Már egy csomó hsz-emet elnyelték. :( De legalább trollmentes az övezet, mégha fapados is.

Wiswik, ez a zsuga szerintem HAWK975 egy másik klónjával. De úgy tűnik hiányzunk neki. :D :D Miért nem irogatja akkor az okosságait? Tudja, hová kell írnia... :)

2. Pont

#851242 stuck_at_177 Előzmény: #851213

Sebaj. ;) Majd meglátjuk, h kinek lesz igaza. Párhuzamosan folynak a dolgok szvsz. Nem tudjuk, h ki fog kire várni: esztike a deltagroup holding zrt. nyomdájára, vagy fordítva.

A Perger-pakk pedig már lehet, h otc gazdát is cserélt. Mivel már nem it tag, jelentési kötelezettsége sincsen.

MLkedés jön ?

#851227 tozsdekrach Előzmény: #851225

Okés, viszont úgy fEST, hogy nov. 1-2-3 nem leszünk otthon.. most 7vége Magas-Tátra volt, nagyon jó volt az idő ;)

MLkedés jön ?

#851224 Johny King Előzmény: #851220

Bexarok, ha Kínainak igaza lesz és holnap fel leszünk függesztve!!!

Eddig kv-ebed mai "jóslata" rendben van...

estmedia bárkinek

#851222 BCS! Előzmény: #851195

Szerintem rendben van!

Kiegészíteném a forgalmi adatokkal is ! Tegnap nem volt 100K az egész napi forgalom, totális érdektelenség van, na ez adhat talajt egy kis kitörésnek. :)

MLkedés jön ?

#851220 Johny King Előzmény: #851219

Nagyon tetszik, hogy gyakorlatilag zéró a fórumok aktivitása az estmedia és delta topikokban. Ha jön egy komolyabb hír robbani fog az árfolyam.

Szerintem mind a kettő b…

#851214 wisvik Előzmény: #851213

Szerintem mind a kettő benne lehet. Okosan fogalmazták meg. Remélem viszont, hogy JK-nak lesz igaza.

1) Elvileg a könyvvizsgá…

#851212 stuck_at_177 Előzmény: #851210

1) Elvileg a könyvvizsgáló független. Ezt nem értem, majd elolvasom újra azt a részt.

2). Azért feltételesen, mert csak akkor, ha teljesen lezárul a tranzakció.

Persze, hogy feltételese…

#851211 Johny King Előzmény: #851210

Persze, hogy feltételesen!!! :-))

Nem a Delta a kulcs, meg fogod érteni te is hamarosan!!! Ez a cég eladta magát... Javaslom olvass vissza és te is érteni fogod...

Két dolgot egyből kérdez…

#851210 Cinder03

Két dolgot egyből kérdeznék, ami nem hagy nyugodni.

1)

A Delta értékelésével kapcsolatban Papp az a választ írta Dióslakinak, hogy független cégértékelés nem történt, holott pár nappal korábban kijött a közlemény, hogy Guttmann György könyvvizsgáló ezt megtette.

Miért ezt válaszolta?

2)

A legutóbbi kgy névváltoztatós pontjában:

Az EST MEDIA Nyrt. Közgyűlése megtárgyalta és elfogadta az előterjesztést, miszerint a Társaság
a Deltagroup Holding Zrt. által a részvények átvételére vonatkozó végleges kötelezettségvállaló
nyilatkozat Társaság rendelkezésére bocsátásának napja hatályával feltételesen módosítja a
Társaság cégnevét „Delta Technologies Nyilvánosan Működő Részvénytársaság” elnevezésre
,
rövidített cégnevét „Delta Technologies Nyrt.”-re, idegen nyelvű elnevezését „Delta Technologies
Public Limited Company”, idegen nyelvű rövidített cégnevét „Delta Technologies Plc”.

Feltételesen?

Szia!Most majd láthatod,…

#851208 Johny King Előzmény: #851205

Szia!

Most majd láthatod, hogy miért tűntek el az értelmes emberek a Pf-ről.

Itt csak normális kommunikáció folyik ezért kérünk téged, hogy nagyon ne reklámozd a fórumot!

Köszi!

JK!