Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

ballibsi média

#851088 Koffein Előzmény: #851080

Az a helyzet, hogy az összes felvétellel gond van, egy zsák feljelentésnek kéne lenni. De egy sincs. Egyik oldalról sem. Ez már egy politikai reality, ahol egymást rendszabályozzák... az emberek eszik, mert erre van igény...

ballibsi média

#851080 Ibiza Előzmény: #851078

? nagyon beléd szorult valami :DD öntsd ki a lelked majd összesöpörjük.

Ráadásul - én azt gondolom- a két kiszivárogtatás mögött u.az a brigád van. :)

gyurcsóti az gyurcsóti..előtérbe nyomta asszonyt aki megokosodott..és csendben számlázgat. Tudja mi a realitás és mi az amit tehet.Tudja utálják mint a sz..rt..

De csak egy őszinte mondat tőled.. erre az ellenzékre rábíznád a gyerekedet vagy a hörcsögödet?

normális lenne a váltó politika..de az Isten mentsen ettől a csürhétől.

A gond az, a kanyarban sincs egy normális új irányzat vagy vezető. Shiffernek lett volna esélye..de gyorsan elásták.. szélbernik meg hadházik? ez mi..

jobbik? a kutyafarkak? fenti lmp? gyurcsótiasszony? smuki? meg az összes többi új formációba rendeződő vacakság?

puzsérot főpolgármesternek? karácsonygeri?

Tetszik nem, ilyen jól nem éltek az emberek.

Diktatúra van? ne gyerekeskedjünk, macska jános és bandája hatalmas hírverést kap..a TV stábok többen vannak mint a bősz ellenállók, fröcsögő arcú forradalmárok. Ömlik a mocsokáradat büntetlenül.

Engem is piszkál a fidesz de nem a te zsigeri gyűlöleted szerint.Kineveli a teszetosza embereket, nincs rendben a hitelrendszer, vegyél paraszt autót, kazánt, ablakot..megy az osztogatás. Nincs jelzálog hitel.. lombard.. gyereknek nézik az embereket..(nem véletlen lásd chf hitelesek)

Ismerek nem egyet a te zsigeri gyűlöleteddel és bőszen veszi fel az utált diktatúra kedvezményeit :DD mondom azért ezt hogy lehet feldolgozni? nem tudom te hogy állsz ezzel... ,) de el ne áruld.

Mondtam 51%-ban jó amit csinálnak.. a többi rész nekem nem jó..

De nem tudok jobbat.


ballibsi média

#851078 Láma Előzmény: #851074

Na végre. Már legalább egy hete kínlódok. Nem tudtam rájönni mi bajom van. Ettem már édeset, sósat, savanyút. Ittam sört, bort, pálinkát és mégis hiányérzetem volt. Most végre helyreállt a rend. Te hiányoztál more. A gerendás, aki megmutatja a szálkát. Ezek a szerencsétlenek tanácstalanul linkelgetnek ide és fogalmuk nincs mi történik. Köszönjük hogy fényt gyújtottál a tétova lelkek sötét buksijában. Bár valamit elfelejtettél megemlíteni,a liberálbolsevikkomcsicsicska után: Gyurcsány a hibás. Ne légy slendrián mert bünti lesz a vége.

ballibsi média

#851074 Ibiza

Azért elég tréfás a ballibsi bagázs egy nős ember kurválkodásával akarja elfedni a liberálbolsevik szabadrablást. A kábeszerező komcsi csicska elmondja nem ember aki nem lop össze évi 150gurigát, a fejesek meg külföldön veszik az ingatlanokat.. Nevek tények..

Mi a libsimédia válasza? nem is ő volt és össze van vágva.. :))

Ezért nem viszik soha semmire. Ezt az embert szét kellett volna szedniük már csak a látszólagos objektivitás okán i.. simán be kellettvolna áldozni..

De nem, marad a mi kutyánk kölke a mi akolunk bűzös melege mentalitás.

annyira szép, hogy az eg…

#850811 Bendeguz Előzmény: #850809

annyira szép, hogy az egyik gyökér arra recskázik, hogy a borkai toszogat valami lepattant ribancot :D

Már töcskölős videó is v…

#850809 Fornit Előzmény: #850796

Már töcskölős videó is van fent a lentebb linkelt blogon, (Fekete Pákó zenei aláfestéssel)

kíváncsi leszek az eredm…

#850798 Bendeguz

kíváncsi leszek az eredményekre ennek fényébenNo photo description available.

ez az igazi reality :D …

#850796 Koffein Előzmény: #850792

ez az igazi reality :D mindenesetre jó a műsor :))

mit tippeltek, patt vagy matt? :))

és még mennyi lehet. me…

#850795 Ibiza Előzmény: #850792

és még mennyi lehet. mennek az alkudozások, piti zsarolások.