Regisztráció Elfelejtett jelszó

Beyond Meat - BYND

starbucks

#855127 Koffein

még csak kanadában, előreláthatólag be fog gyűrűzni mindenhova...

ha a meki is lecsap rá, akkor úgy gondolom, hogy óriási előnyük lesz a vetélytársakkal szembe...

+1 https://seekingalpha.com/news/3542223-bernstein-runs-mcdonalds-math-on-beyond-meat

"We previously estimated that Beyond Meat could generate $168m sales from a McDonald’s partnership in the U.S. through a top-down approach. By taking a bottom-up approach, we assume 45-55 patties/store/day at $1.0-1.1 per patty, which is higher than the ~28 Impossible Whoppers sold at Burger King per store per day given MCD’s greater scale and substantially higher sales velocity. On this basis, we estimate that BYND could generate $227-306m incremental sales from a potential MCD rollout in the U.S."


meki beszáll

#853713 Koffein Előzmény: #853692

ez megmészárosodott... kereskedés előtt +7% ... extra hírt nem találtam, tuti shortos vér folyik, mint a teslába...

meki beszáll

#849951 Koffein

a mű hús meg elszáll

"A McDonald’s kísérleti jelleggel új növényi alapú hamburgereket dob a piacra, amelyek első körben 28 kanadai gyorsétteremben lesznek elérhetőek. Ennek alapjául a Beyond Meat “húspogácsái” szolgálnak, az árfolyam-reakció magáért beszél (BYND US >15% nyitás előtt)"

Na a szakállas gitárművé…

#847922 Fornit Előzmény: #847916

Na a szakállas gitárművészek és a mosdatlan vegetáriánus kutyabuzi picsák örülhetnek neki :)

A 1/4 pounder az igazi :)

5 EUR-ért árulnak beyond…

#847916 Bendeguz Előzmény: #847913

5 EUR-ért árulnak beyond meat hamburgert (készen, zsemlében, mindennel) az oszrták Billa-ban :)



én ezt éreztem az ipo-ná…

#844861 Bendeguz Előzmény: #844825

én ezt éreztem az ipo-nál... egyelőre a 4ig biztosabbnak tűnt, de már a bynd jobb lett volna. utólag mindig okos az ember :D

bazz ma is +15% a premar…

#844825 matgab Előzmény: #844577

bazz ma is +15% a premarket, ez elképesztő, pedig én 4IG-hez vagyok edződve, de ez még nekem is elképesztő!

annyira éreztem ezt is, …

#844523 Bendeguz Előzmény: #844522

annyira éreztem ezt is, meg előtte a veeva systemst... hát ez van, usa-ban mindig is jó voltam :D szerencsére a béten is jó most, egyelőre nagyobb a potenciál még mindig. mészi stock fesztivál :D