Regisztráció Elfelejtett jelszó

TIM

Lozsádi és az Antenna Hungária

#847928 andybleque Előzmény: #847910

Hmm, akkor korban mi sem vagyunk túl távol egymástól, ha S. Ábelt emlegetted fel szeretett Alma Materünk kapcsán. Busch Béla mondjuk a minekmentoda és az akasztják a hóhért állatorvosi lova

Lozsádi és az Antenna Hungária

#847910 stuck_at_177 Előzmény: #847909

nem személyesen. de abban a kombinátban kaptam papírt arról, h bullshittelhetek, mégis illik figyelni. de hallottam mi ment hök-ön, meg olvastam a cikkeket áron barátunkról. de s. ábellel simán lehettem 1 folyosón vagy teremben. ki hitte volna, h az egy ilyen veszélyes hely. megesik, h a mackódon nem marad fej. ;)

busch bélával is mi lett... nem tudom, h sírjak vagy röhögjek...

Lozsádi és az Antenna Hungária

#847907 stuck_at_177 Előzmény: #847901

ja, és bubla áron, mint a keresztény-konzervatív vállalkozó példaképe... hagyjuk már...

Lozsádi és az Antenna Hungária

#847901 andybleque

Larry71 linkelte odaát. https://media1.hu/2019/08/23/milliardos-uzletet-nyert-az-mtva-tol-a-fidesz-kozelbe-kerult-appsters-es-az-antenna-hungaria/?fbclid=IwAR16POsCu5qQ8ML7dlzqkUsvt0q_xI4GHLgOQ2U

Főleg SCS figyelmébe ajánlom egyébként, hogy a Balázs Csabával együtt üzletelő Lozsádi Dánielé volt az a cég (Appsters), amely most az Antenna Hungáriával együtt nyert egy valag pénzt az MTVA-tól. Szerintem ennél nyilvánvalóbb bizonyíték nem kell ahhoz, hogy bebizonyosodjék: itt az állítólagos politikai szekértáborok/ideológiák semmit nem számítanak, hiszen ahogy a bölcs dakota mondás tartja, pecunia non olet

spacenet

#847859 stuck_at_177

a spacenet-nek vannak szerződései az fkf-fel és a nisz zrt-vel. a milliárdostól a több tíz millásig. nem egyedül áll az eladói oldalon, de a spacenet a fő kapcsolattartó és/vagy számlakiállító.

reggeli kv ;)

#847857 stuck_at_177 Előzmény: #847845

lehet, h nem a globterm pakk lesz az övé, az megmarad a fantombüfinek. lehet, h ez csak akvizíciók első lépése. meglátjuk. de bakker, ez most nagyon betalált! :)

reggeli kv ;)

#847846 Johny King Előzmény: #847845

A régebbi "bennfentes" (pl.: infinity33) nickekre gondoljatok miket írtak korábban.

(IT, data, felhő, stb...)

Simán belefér az a cég is.

Szvsz lesz még több is, a Delta csak az első fecske.

A 4IG is több céget "olvasztott" össze.

reggeli kv ;)

#847845 Johny King Előzmény: #847824

Szvsz nem a Globterm pakk lesz az övé.

Vagy a Park pakkból kapott/vett X Mdb-ot vagy a keletkeztetés alatt lévő pakkból fog kapni valamit.

Kata ügyesen megfejtette könyvvizsgálót.

Mondtam, hogy nem troll.

reggeli kv ;)

#847822 stuck_at_177

07:05

#86412


KÉREM TÜRTŐZTESSÉK MAGUKAT ?
NEMÉRTEMDE !
KÖZ ELEG ?
KÖZ BESZERZÉS ?
KÖZÖD ?
KÖZÜK !
KÖKÉNYSÉG !

futur

#847785 stuck_at_177 Előzmény: #847784

Nem volt szándékomban kiszállásra ösztönözni vagy biztatni. Annyit akartam mondani, hogy szerintem ha elkezdjük sorolni, hogy kinek mi vélt vagy valós a baja a másik szerint, az nem visz előre. Pláne hogy a monitor mögül küldött üzenet nem adja át azt a személyes nonverbális, metakommunikációs üzenetet, ami elveszi esetleg egy dolog élét. Ha pesti vagy, a legközelebbi összefutásra szívesen várunk.

futur

#847784 SCS Előzmény: #847783

Rendben. Kiszálltam innen is. Elnézést ha valakit megbántottam ebben a fene nagy szabadságban.

futur

#847783 stuck_at_177 Előzmény: #847775

Szerintem nem kellene elmenni ebbe az irányba. Ezt hagyjuk meg más fórumnak. Mindenkinek vannak vallási/politikai/egyéb meggyőződései, amit más fórumokon, esetleg kérés esetén e-mailben vagy személyesen kifejthet. Itt amíg nem ismered a másikat, nem tudod, kit bánthatsz meg. Nem tudhatod, hogy pl. itt ki zsidó, román vagy meleg. Csak mellékesen megjegyzem, ismerek olyan nagy vér/ősmagyar motorost, aki pár éve még meleg színeket kedvelte...És hát ki tudja, hogy a szegecses bőrszerkók kinek a fétisei... És ismerek olyan románt is, akivel több a közös hang és gondolat, mint egy-két magyar nemzettestvéremmel...