Regisztráció Elfelejtett jelszó

TIM

futur

#847763 SCS Előzmény: #847762

De ami a legjobb...hazajövök. 3 gyerek rohan. Apa, hol jártál Erdélyben? A legnagyobb csalódott,hogy nem fogltam vissza...hát, fiam, ha megélem,megyek, de ez már nem az én feladatom,...értékelem a lelkesedésed, magam is így vagyok megfáradt hajdúként(Johhny,nyilatkozz..), de lehet ez már ŕád vár fiam...a megkeresett milliók kisérjenek utadon.....

futur

#847761 SCS Előzmény: #847758

az idén lemardam az ofő beszédéről....reggelb9-kor jó ötlet volt Tusnádról visszastoppolni Csíkba....egy telibevert románnal....közös nyelv volt,hogy Mircurea Ciuc...olyan kiejtéssel, hogy a moldávok besírtak volna...cserébe semmiről nem szólt....gyenge volt. Viszont a szombat este a székely lányokkal. Szerénytelen lennék, ha azt mondanám,. ezer székely lány éjszakája....legyen 10.jó magyarnak lenni....de nem a pride-on.......

futur

#847759 SCS Előzmény: #847756

amúgy nközi piacokat nézve....bear/bull trap az elmúlt 5 nap....majd kijavít valamelyik okos...tanultam,de már nem tudom,merre vagyok arccal előre...szóval: elhitetve,hogy most jön a nagy esés...lófaszt,mama....akkora bull lesz év végéig,hogy, majd pislogunk....elszáll mindenki,mindenhová....majd mikor a hamu is mamu....na ott a vége...srácok .....van egy utolsó jó félévünk.....jellemzője: a hülye is duplázni fog. Itt állunk a kapuk előtt. Aki ügyes, többet keres,mint előtte 10 év alatt. Az idén mindenki tolja a csövön, ami benne van...Januárban alálkozunk

futur

#847756 SCS Előzmény: #847755

akkor én az idén nyáron izmosra fejlődtem.

Ja és egy stratégiai kérdés: jön valaki a magyar-szlovákra?

futur

#847754 SCS Előzmény: #847752

Erdélyben(Székelyudvarhely) az alap a Csíki...a megfárdadt utazó felé meg a paralell kérdés pálinkaügyileg: sztenderd vagy normál? Nincs jó válasz,mindkettő 1 dcl.

futur

#847746 SCS Előzmény: #847731

csak addig-addig rágtátok a fülem ezzel a xarral,hogy amikor igazán beindul a futur, már nem leszek a vonaton.

Ez mondjuk tipikus lenne...Est végigülése 1 évig, idegileg kikészülve. Rátalálva az üveggyönygre, szinte végig nyerőben, 20-30% nyerőben eldobva az egészet,mert a régi "szerelmet" majd a NER felvásárolja legalább 50 milliárdért....jahh,persze.

Ehh, inkább egy unicum, annak több a haszna....de én döntöttem.

reggeli kv ;)

#847733 stuck_at_177

ma, 07:58

#86336


KÉREM NYUGODJANAK MEG !
IGEN?
NEMÉRTEMDE !
HANDYKEP?
PAMELA ANDERSON MESÉI !
ANDERSEN ?
TALÁL MÁNY ? TALÁL MONEY ! TALÁLT PÉNZ !
ANDY HALOTT PÉNZ
KIMITTUD !
PARÁDÉ ?
PUCCOS ! PUCC ?
NEMÉRTEMDE !

futur

#847731 stuck_at_177

pénteken a futurban srv bejelentés volt, lehet, szerdán át fognak menni páran futurba.

párhuzamos események

#847713 stuck_at_177

most szvsz több dolog megy párhuzamosan:

1. alapszabály frissítése

2. nyomdanyitás a béten

3. globterm adásvétel előkészítése

4. végrehajtások törlése

+1: esetleges kötelező vételi ajánlat előkészítése az mnb-nél

globterm

#847711 stuck_at_177 Előzmény: #847710

jó reggelt!

esztike céginfójában nem volt változás. az alapszabály-móddosítás az új it tagokról még nincs átvezetve, de talán már be lett adva. a múltkori betekintéskor még nem volt beadva. mindenesetre úgy számolok, h amennyiben egyből mentek a bétre a tőkeemelés cégbírósági bejegyzésekor a bétre nyomdázni, akkor augusztus végére-szeptember elejére kinyithat az 1. nyomda. szóval szeptemberben indul a pörgés. 26. után nyit a báthory utca, akkor megpróbálok beszaladni és megnézni, hogyan is állunk.