Regisztráció Elfelejtett jelszó

ENEFI Nyrt.

Asset Manegement

#869482 Grizzly Géza Előzmény: #869480

Nekem most is van kb 20k, már nem bírom enefi nélkül :)) Persze a nagy hullámokban csökkentek, pánikban bővítek. Haszonról szó sincs, a bukómat hoztam vissza nagyjából.:)

Watson, Exmnbs... Sajnálom, nagy koponyák voltak és jó emberek.


Asset Manegement

#869480 Hathor Előzmény: #869479

Enefi meg megjárta azota 720at is.

Vegye Mackó úr 500is jól járhatott többször.

Volt itt hullámvasút.

Grizzly is kivette a hasznát, mint kiderült. Kötvényesek is megkapták a részvényüket, ami duplázott. Watson elhunyt közben.

Szalad iz idő. Mit ér a pénz?

Sírba nem visszük magunkkal, mégis egész életünkben dolgozunk érte.

Asset Manegement

#869479 Hathor Előzmény: #854966

Te még létezel feco?

Bendegúz is, látom.

Jól bírjátok ezt a nagy semmit ezen a fórumon.

Mondjul nyugalom szigete, az tény.

Bendegúz is évente ír 1-2hozzászólást, megemlékezik bényei napokról. Aztán ennyiben ki is merül a fórum. Nem semmi mi lett itt

Asset Manegement

#869471 Bendeguz Előzmény: #869456

istók edét azóta elásták vajon, vagy nevet változtatott? üres a google, semmit se találsz róla

Asset Manegement

#869456 Grizzly Géza Előzmény: #854966

600-700 Ft-ot belelátok még innen, ha nem lesz összeomlás a világban.

Én már kivettem belőle, amit annak idején elbuktam a former éra alatt, persze csak nominálisan és idegrendszeri problémákat nem számítva :)))

Asset Manegement

#854966 prfecó Előzmény: #854841

Csődeljárás előtti rendkivülibeszélgetésen ( lófej akció) SCS megígérte a Washington választott Bíróságon nyer ( RFV -E-STAR -Enefi )

Ez öt évvel ezelőtt történt , azt megelöző egy évvel eltünt 12 milliárd forint( ebből Soós vastagon kente a vajat és tejjel-mézzel a kenyerét). Most 3 év mulva 10 milliárd , az közel a 10 évvel ezelőtt kb 3 milliárd. Az árfolyamon egy fillért sem fog változtatni , mert most Virágh elvtárs fogja maga kalácsát vajazni.

Asset Manegement

#854841 matgab Előzmény: #849539

https://www.portfolio.hu/uzlet/20200220/tenyleg-10-milliard-forint-jar-az-enefinek-416555

"A Transindex Nagy Zoltánt, Gyergyószentmiklós polgármesterét is megszólaltatta, a városvezető elmondta, hogy jogosnak tartja az E-Star igényét, hogy az önkormányzat megtérítse a beruházás még nem amortizálódott részének értékét, vitatja azonban az elmaradt, 25 évre szóló, meg nem valósított nyereségre vonatkozó igényeket, véleménye szerint a követelt összeg nagyobbik hányadát ez teszi ki."


Hát ott sem a legélesebb kések ülnek az önkormányzatnál... Legalábbis sztem két eset lehet. Vagy nem volt jogos a szerződésbontás, mert az önkormányzat megfelelt a szerződésben előírtaknak, vagy jogosan bontották fel, mert az önkormányzat nem teljesítette szerződéses kötelezettségeit.

Ha jogos volt, akkor viszont köteles lenne az önkormányzat megtéríteni a 25 évre szóló szerződésben rögzített elmaradt profitot a cég részére és nem csak a beruházás még nem amortizálódott részének értékét...

Egy cég hosszú távú szerződést köt, annak a vonatkozó pénzügyi kötelezettségeivel meg mindennel együtt. Ha ezt jogtalanul felmondja az önkori, akkor jogosan követelik tőle a szerződésbeli kötelezettségeit.

Asset Manegement

#846378 prfecó Előzmény: #846178

Lehet érdekel valamit Virág Úr cca 41,75 % fő tulaj( Random Capital) ) aug. 1 beszámolót tart.

Petykó , SCS , művezető mind ott lesznek

Asset Manegement

#846377 prfecó Előzmény: #846178

Lehet érdekel valamit Virág Úr cca 41,75 % fő tulaj( Random Capital) ) aug. 1 beszámolót tart.

Petykó , SCS , művezető mind ott lesznek

Asset Manegement

#846178 prfecó Előzmény: #846176

Lehet , h ujdonságot mondok , de Soós Csaba brókerként kezdte a pályafutását. Kapcsolat rendszere pénzügyi körökben még számomra is ismert , még Randomos éveimből.

Asset Manegement

#846166 prfecó Előzmény: #845772

Hmmm , ha valaki követi a fejleményeket Csabronc eladja a RFV , E-STAR , ENEFI - ből elorzott pénzből megvett Síarénát ( Eplény ).

Mit kap érte - Virág , Petkó és Módri apportjait : telek , Random , ujabb telek , Hungarofood.


Meglátjuk!!!!!!!! 1625,75 Ft az árfolyamszámításom szerint , ha mindenki igazt mondott.( miondjuk ezt kétlem)

Rubicon

#845772 prfecó Előzmény: #845721

tartom vételeimmel a 6xx arfolyamot ,


sőt sós csomag átvételét lassan bejelentem Watson és Művezető Úraknak :-)))))

Rubicon

#845721 prfecó Előzmény: #845688

nmiért tőmcsi???


mindenki tudta , h Romániában a pert elveszti E-Star Mures


vuiszont Washington az tuti


kicsit játszogattam , emeltem az árfolyamom bekerülési értéket , mondjuk a 90 ft után nem volt nehéz , meg párszázezer kötvény részvény