Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

"Azért kiabál hazaárulót a Fidesz, mert fáj neki a pofon" nem kell megmagyarázni

#845953 Ibiza
https://24.hu/belfold/2019/07/12/azert-kiabal-haza...nem kell megmagyarázni.. ezek zsigerből a magyar érdekek ellen vannak.. nolimpis marcika és a gazdáik..

Fel kellene eszmélni.. ellenzékváltó hangulat van.. a kormány erősödött a siserehad csak egymástól tud szavazatot szerezni..

itt vannak a rejtegetések -lámának..olvasson valami mást is a csehszlovák adón kivül

#845951 Koffein Előzmény: #845942

sajnos mindkét oldalon ezt csinálják

itt vannak a rejtegetések -lámának..olvasson valami mást is a csehszlovák adón kivül

#845942 Ibiza Előzmény: #845936

régi módszer..fél- vagy részigazságok morzsáiból rakják össze a legendát... szovjet sulikban tanult hirtelen liberálisok..

szegény egysejtűek meg beszippantják hiszen a fészbúk is megirta..

itt vannak a rejtegetések -lámának..olvasson valami mást is a csehszlovák adón kivül

#845941 Ibiza Előzmény: #845923

most komolyan, ennyi? ezt a szellemi fölényt..

duális agyad béklyójában élsz...

jönnek tezsvéreid a szentföldről is.. meg kell felelni igaz..

itt vannak a rejtegetések -lámának..olvasson valami mást is a csehszlovák adón kivül

#845936 Koffein Előzmény: #845923

az újságíró, azt sugallja, hogy indiai, vietnámi stb állampolgárok jöhetnek dolgozni, de a szegény migrik nem... ezzel is feszkót generálva... ksh adatokat meg maszatolják, mert az átlag olvasó, amúgy sem néz utána...

itt vannak a rejtegetések -lámának..olvasson valami mást is a csehszlovák adón kivül

#845923 Láma Előzmény: #845913

Csakhogy engem nem terhel a megfelelési kényszer, hogy emiatt nekiálljak guglizni. Én nem kapok büntit. Gratulálok. Szépen elvitatkozgatsz az újságíróval, nekem címezve. Kimaradt a mai bogyó? Arra válaszolj, amit én írtam, már ha nekem címzed. Jönnek a migrincsek. Megindultak a tesvíreid is. Lesz családegyesítés. Öröm bódottág. Erre guglizzál cáfolatot, ha nekem címzed. Normális ember és aki megérti azt a két, nem igazán bonyolult mondatot, ezt teszi és nem nekem címezve vitatkozik a firkásszal. Ott a lehetőség. Hozzászólhatsz, vitatkozhatsz vele. Te mióta élsz itt nálunk? Állampolgárságod van már? Guglival fordítod azt is amit írok? :)

LÁMÁK PEDIG SIMáN BESZIP…

#845912 Ibiza Előzmény: #845905

LÁMÁK PEDIG SIMáN BESZIPPANTJÁK..CSAK KÉT MONDAT A CIKKBŐL..

"..A kormány rejtegeti a pontos adatokat..."

"..A 2017-es adatok alapján az látszik,.."

jó alaposan rejtegetik...ááá nincsenek is agyhalottak..ááá

soros népe hej..


igen, jó az ilyen. Látja…

#845649 Ibiza Előzmény: #845588

igen, jó az ilyen. Látja a szerveződést az embereket akik elfogadnak egy Tom Sawyer értékrendet.. egy-két év és akár húst is süthetsz..nem kell gondolkodni..minden ki van találva.. még sem egyformák.

Ha ezt átlátja már nyert.

https://www.portfolio.hu…

#845639 matgab Előzmény: #845631

https://www.portfolio.hu/finanszirozas/hitel/novak-katalin-mar-kozel-10-hazaspar-megkapta-a-babavaro-hitelt.329909.html

Ezt kíváncsi vagyok, hogy hogyan csinálta az a 10 pár.

Ugyanis a NEAK nem adja ki az igazolást csak postán 8 napon belülre ígérve. A NEAK igazolásával lehet elmenni a bankba. A bank a papírok beadását követő 10 napon belül dönt a hitelszerződés megkötéséről. Akkor még ott gondolom lesz 1-2 nap a folyósításig.

De egyes emberek ezen a procedúrán már 2 nap alatt túljutnak...

Nem irigy vagyok, de azt mondom, hogy sokkal több ennyire tehetséges emberre lenne szüksége az országnak!

Azért ez a felmérés mess…

#845599 TrendMan Előzmény: #845587

Azért ez a felmérés messze nem reprezentatív mert

1) 500.- nál a Meki-ben is többen fizetnek és ezt mindenki tudja

2) 5.000.- olyan, mintha a tiszta átverés show-ba keresnének jelentkezőket és a kiváncsi kamera figyel,

3) 4 éve még nem volt krónikus felszolgáló hiány a Balatonnál.

Ott már tavaly is diákokkal töltötték be az üres helyeket 300.000 - /hó összegért.

Segédmunkás építkezésre …

#845597 KawaBazsy Előzmény: #845588

Segédmunkás építkezésre 10E/nap alatt nem jön, felette meg munkatapasztalat szerint. Én alkalmazottat nem veszek fel, csak alvállalkozókkal dolgoztatok, úgyhogy az ő áraikat ismerem..