Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mészáros részvények

Nem is tudtam, ez a ráko…

#850585 Koffein Előzmény: #850584

Nem is tudtam, ez a rákos sztori elkerülte a figyelmem. Ezekkel a lépésekkel validálják a pletykát.

Okosan csinálják, feltünés nélkül, mire a nagyközönség elé kerül már rég új emberek vezetik a kulcs pozikat...

Írtam, hogy nem olyan ré…

#850584 matgab Előzmény: #850578

Írtam, hogy nem olyan régen azt hallottam, hogy Mészárosnak rákja van.

Ergo az ő utódlását meg kell oldani, hogy ne legyen az esetleges kiesése ne okozzon vagyon veszteséget.

nyugdíjazzák mészárost? …

#850578 Koffein

nyugdíjazzák mészárost? https://index.hu/gazdasag/2019/10/01/folytatodhat_...

"Mészáros Lőrincnek túl sok volt a korábban általa birtokolt és felügyelt 300 cég, mát ekkor arról lehetett hallani, hogy az Opusban a jövőben inkább Vida József, az Appeninnben Tiborcz István, míg a 4iG-ben jászai Gellért szava számít"

alapítvány

#848285 Koffein Előzmény: #848283

Ha így lenne, akkor beizzították volna a rakettákat, hogy behúzzák a spekiket... most jön egy újabb kampány, ha nem is akkora, mint 18 tavaszán, de itt is nagy a tét...

meg ott volt tavasszal az az eu-s választás, ugyancsak nem érzékeltem óriási kilengést... az is lehet, hogy csak lemaradtam róla...

alapítvány

#848283 matgab Előzmény: #845109

Érdemes megnzéni a Konzum, Opus, Appenin, CIG részvényeinek az árfolyam grafikonjait.

Majdnem mind 2018 év elején érte el a csúcsát, ahonnan 2018 áprilisáig drasztikusan csökkentek, majd visszapattantak és azóta szép folyamatosan csökkennek, amik most ismét meredekebb esésbe kezdtek.

Valahogy nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a mesterségesen felpumpált árfolyamokból valahogy kampány finanszírozásra veszik ki a lóvét

alapítvány

#845109 Koffein Előzmény: #845102

itt van ni #841367

a lentebb linkelt cikkben csak kettőről van szó, de kitudja hány alapítvány és/vagy alap van még, amikről semmi infó...


alapítvány

#845097 Koffein Előzmény: #845083

szerintem aktívan kereskednek..

anno matgabnak volt egy ehhez hasonló elmélete s kezd beigazolódni...

alapítvány

#845068 Koffein
A két alapítvány mérlegében ugyanis az előző évi nulla érték után 494,4-494,4 millió forint értékű értékpapírt szerepeltettek a forgóeszközök között. Vagyis a Mészáros Lőrinc felesége által vezetett alapítványok összesen 988 millió forintnyi értékpapírral rendelkeznek.


https://mfor.hu/cikkek/vallalatok/egymilliardert-v...

mkb

#844295 matgab Előzmény: #844290

én egyelőre nem leszek benne tulaj.

Amíg MKB-s és exMKB-s barátaim olyanokat mesélnek a rendszerükről, amiket mesélnek, addig nem hiszem , hogy érdemes venni.

holding

#842972 Koffein

Forbes különkiadásba elemzik a mészi birodalmat. Semmi újat nem írnak, ami új, hogy accorde portfóliómenedzsere azt mondja, hogy az Opushoz hasonló holding átlag 30-40%-al forognak nettó eszközértékük alatt. Példakánt említették az Agnellik Exor nevű holdingját, belga Gbl-t, francia Wendel, és a török Koc holding cégeket. Megemlítik még feltörekvőként a román Fundul proprietateat, amit a Templeton csapata kezel.

Túlnőtte magát a Mészáros-birodalom?

#842934 Koffein Előzmény: #842933

Mondta ezt is, hogy visszautasíthatatlan ajánlatot tesznek, meg hogy saját maguk keresik meg lölöéket..

Nem tudom, elvileg előbb vagy utóbb jönnie kellene a folyamat ábra szerint

Túlnőtte magát a Mészáros-birodalom?

#842933 Bendeguz Előzmény: #842932

ezt pont fordítva értettem: lölőék mennek oda egy visszautasíthatatlan ajánlattal, aztán onnantól, hogy házon belül vannak, beindul a szekér. vagyis az eladott cégrész sokszorosát hozza vissza mindkét félnek, ergo mindenki jól jár, ha az egóból le tud adni

a takarékinfó cégcsoporton belülre kerülése meg már tény? vagy ezt hibásan mondta? mi van azzal most?