Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#844220 olika78 Előzmény: #844219

Nem szabad ilyen csúnyát írni, a köreitekben ez a divat, ez nem szép.

Ne légy ilyen nyers, csak finoman.

Ezt tanították neked a pártban?

dax

#844217 Tigris83 Előzmény: #844213

Ja mert az SP =az usa gazdaság, jesszus.

Na ne tegyük tönkre ezt a topikot, ez egy DAX topic ! ,egyikünk sem kedveli a másikat és akkor finoman fogalmazok. :))

.


dax

#844215 olika78 Előzmény: #844212

Senki sem különb a másiknál, senki.

A tettek, a hozzáállás határozzák meg számomra, hogy kiről, hogy és mit mondok.

dax

#844214 Tigris83 Előzmény: #844210

Könnyen osztogatjátok ezt a gecit mindenkire aki nem a köreitekbe illik.

Nulla ?? Nem akármi amit elért életében magánban és most elnökként IS, 40 éve nem dolgoztak annyian ott mint most.

De ha megnézzük mit csinált obama, hozzá képest Trump fényévekkel van előtte.

Geci nálatok mindenki aki nem tetszik legyen az magyar, usa, legyen, cseh vagy bárki....

Meg fogsz pukkadni mikor megint megválasztják.... :)

dax

#844212 Ricsi Előzmény: #844210

ha akarod, válaszolok, bár nem akarom szétcseszni Lenthor munkáját.

Én keresztény vagyok, és senkiről nem beszélek így, mindenkit tisztelek, mindenkit elfogadok, mert így neveltek, és én erre büszke is vagyok. Pl én sem szeretem a buzikat, de róluk sem mondok semmi rosszat sohasem.

Innentől a téma max a vallás topicban folytatható, az az enyém.

dax

#844211 Tigris83 Előzmény: #844207

Obama vagy Clinton miért volt jobb ??

A négus azon kívül hogy a média kedvence volt, minden téren levitte USA-t a földre.

Trump alatt szárnyal a gazdaság és a leépült állam is kezd magához térni.

KB 25-30 éve senki sem épít, újít renovál ott. Rohad ott minden.

dax

#844210 olika78 Előzmény: #844209

Ááá, nem szabadulsz ilyen könnyen.:)

Ez a kis szemedet bántja vagy a lelkedet. Mert nem mindegy.

Ezt tiszteljem, és ne írjam le a véleményem, mert az USA elnöke. Hasra ne essünk.

Persze, nem szabad csúnyán beszélni, meg hasonló marhaságok, de nem ez a lényeg.

Ez a GECI mit művelt a regnálása alatt, hazudik, hazudik folyamatosan. És ne írjak válogatott szitkokat róla?

Egy óriási nulla.


dax

#844208 TrendMan Előzmény: #844206

Anno Rodald Reagen esetében is szárnyalt a tőzsde.

Ha a republikánusok erős embere kerül az elnöki székbe, akkor általában ez történik.

dax

#844207 olika78 Előzmény: #844206

Ez nem divat kérdése. A szarjankó mindent megérdemel, ami szart a szájába kap. És mindenki aki a hatalomban tartja és elismeri.

Én arról írtam, hogy a mániája a tőzsde, avval is kampányol, valami lesz, hogy ne bukó grafikonnal forduljon a finisbe.

dax

#844206 Ricsi Előzmény: #844202

Én tudom, hogy divat így beszélni a világ legerősebb országának vezetőjéről, ezért ehhez nem is szólok, de azt halkan megjegyzem, amikor megválasztották, hihetetlen száguldás kezdődőtt...

dax

#844204 olika78 Előzmény: #844203

Év végére, jövő év első negyedére visszatérünk erre. Addig a decemberi alj körül lesz.

Bár ha a híreknél maradunk, Trump sem hülye, hogy zuhanó tőzsdével kampányoljon.

dax

#844203 TrendMan Előzmény: #844202

Nem hiszem, hogy ennyíre egyszerú a képlet.

Sokkal inkább úgy látom, hogy amolyan anticiklikus prosperiáts kezelést próbálnak csinálni a tőzsdéken:

Amikor fent vannak, akkor elkezdenek rossz híreket csepegtetni, egy komolyabb korrekció után azonban jönnek a jó hírek.

dax

#844202 olika78 Előzmény: #844200

Lenthor hosszú távon úton lehet 9000 környékére, mint C hullám?

Elképzelhető, hogy a 2020-as választásokig nyomasztja ez a gyökér a tőzsdéket, majd jól nem választják meg, jön a fellélegzés és az emelkedés.