Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Az nem lehet :)

#841742 tozsdenyul Előzmény: #841740

Az a lényeg, hogy szerinted ma sem olvastál semmi értelmeset, megy tovább a nap nyugodtan mint mindenik másik :)

A zellenzék is megkapta ami jár.

És minde rendbe :)


Az nem lehet :)

#841740 Koffein Előzmény: #841736

tudod, amióta nem olvasok ilyen fröcsögős cikkeket egyik oldalról sem, sokkal nyugodtam vagyok.. kisimult a bőröm, az ősz hajszálaim újra bebarnultak... jó ez így na :))

tudod mit nem értek? lehetne faja ellenzéki tartalmat előállítani, de már mindenki lemegy kutyába, ahogy bayer fütyül, úgy ugorja meg azt a szintet az összes újságíró...

"mikozben a hiteltelen csavo, 10 evvel elore bemondta hogy mi lesz Magyarorszagon" jaaa hogy megvan a magyar Roubini? igen, akkor meg kell becsülni, mert egyszer eltalálta az irányt.. :)


Az nem lehet :)

#841739 tozsdenyul Előzmény: #841738

a magyar kozeletben pont ez utotte ki a biztositekot?

Vazz, beszabehu :)))

Nem stilaris okokbol lett linkelve, a hiteltelenseg meg eleg vicces, ahogy neztek ertetlenul ki a fejetekbol ma is hogy mi van az orszagban, most akadsz ki te is a stiluson :)

mikozben a hiteltelen csavo, 10 evvel elore bemondta hogy mi lesz Magyarorszagon...10 eve mondhattad hogy hiteltelen, max ostobasag volt, de ma? hagyjuk mar...


Ha volna mas, aki leirja ezt igy neked, linkeld nyugodtan, majd pontozom a prozodiat.


Az nem lehet :)

#841738 KawaBazsy Előzmény: #841736

Könnyen elképzelhető, h igaza van a cikkírónak, de vazz. ilyen fröcsögve írni.. lehetne normálisabb stílusban is, mert így magát hitelteleníti.

Az nem lehet :)

#841736 tozsdenyul Előzmény: #841733

nem vagyok egyre agresszívebb, egyre nyugodtabb vagyok, boldogabb, minél távolabb

nem kell f@xságnak látnom mindent, ahhoz hogy elviseljem, ne magadbol indulj ki :)

Az nem lehet :)

#841733 Koffein Előzmény: #841732

beszarás, hogy miket olvasol nyúl... ezé vagy egyre agresszívebb, mert f@xságokkal töltöd meg elmédet :)

-- Orbán Viktor barátai konferencia Budapesten --

#841507 TrendMan

Most a Magyar 1-en.

Nézi Józsi bácsi, Juli néni.

kockázatnélküli gyarapodás csokosoknak

#840978 Bendeguz Előzmény: #840977

el kell végre fogadni, hogy a magyarok így akarnak élni, ha nem tetszik, költözzön a kisebbség...

Nem tudom mi kell ahhoz …

#840871 banyaiz

Nem tudom mi kell ahhoz valakit egy zárt intézetben helyezzenek el tartósan pszichiátriai problémák miatt , folyamatos ellenőrzés alatt legyen.

Mert a múltkori eset mikor Navosokra támadt ott is pszichiátriai kezelés alatt álló művelte. Amit a bíróságon előadott az alapján se tűnt egy hétköznapi esetnek függetlenül a gyilkosságtól. Ufókról, és megparancsolták neki amit tett és még ki tudja mit hordott össze. :)

Nem tudom kik lakhatnak akkor zárt intézményekben ha ilyen esetek szabadon járnak. Azok igazán kemény lányok, fiúk lehetnek akiket tartósan ott marasztalnak.

Nem tudom mi lehet a gyakorlat ilyen ügyekben, lehet ha valakinek vannak hozzátartozói akkor kiengedik inkább mint bezárják. Vagy mik lehetnek a szempontok mert bezárni örökre az gondolom csak akkor opció ha más választás nincs.

https://index.hu/belfold…

#840869 banyaiz Előzmény: #840712

https://index.hu/belfold/2019/03/14/gyilkossag_sze...

Tehát értelmi fogyatékos, mellette súlyos pszichiátriai problémákkal. Kiköt a javító nevelőben ahol gondolom a pszichés dolgaival semmit se tudtak kezdeni. Aztán onnan is kiengedték ide előtt . Gondnokság alá került azok közé a körülmények közé ami az esetnél készült videókból látszik. Tökéletes helyszínnek tűnt egy értelmi fogyatékos mellette súlyos pszichiátriai eset számára "rehabilitációnak". Habnak a tortára rendszeresen drogozott amit a környezete tudott. A pszichiátriai gyógyszerekre dizájnerdrogok ez jó kis koktél lehetett. Miközben gondnokság alatt állt.

Aztán megölt egy kislányt.

Amikor az esetet először láttam arra gondoltam nem ismerték fel közveszélyes pszichiátriai eset csak értelmi fogyatékosként kezelték és azért kószálhatott így. De ez így még cifrább ha egy ilyen esetnél ez a normál ügymenet. Időzített bomba volt .

Magyarorszag uj hivatalos allamformaja: Deja Vu :)

#840759 tozsdenyul

Magyarország uj hivatalos államformája: Deja Vu

(nem saját)

http://index.hu/gazdasag/2019/03/12/oroszorszag_n...


"A Moszkvából Magyarországra költöző Nemzetközi Beruházási Bank (IIB) minden létező segítséget megkap a kormánytól.

Adó- és járulékmentesség, védett – de ellenőrizhetetlen – székház és elnöki rezidencia, korlátlan beutazási, azaz bevándorlási lehetőség, sőt diplomáciai mentesség is jár majd.

azt már tudni, hogy az intézményt a KGB Koszov fogja igazgatni."

(a 70-es évektől Koszov, az apa a magyar Belügyminisztériumban lévő állandó KGB-s képviseletet vezette)"


A Deák Ferenc és a Nemzethyek tánccsoport megoldotta

Magyarország szuverenitását...


Ruszkik haza 2.0