Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Tegnap zárás előtt le is…

#842127 Fornit Előzmény: #841980

Tegnap zárás előtt le is épitettem az egyik pakkot, most más csak szimpla adagot tartok. Ma gyj zárás után.

Á, dehogy. Megnézzük, ho…

#841980 Fornit Előzmény: #841975

Á, dehogy. Megnézzük, hogy teljesít, jut eszembe ezek a ruhás cégek sokszor nem túl jól, majd meglátjuk, ha felfelé megy az egyik pakkot eladom valahol, a másodikat meg próbálom tartogatni tovább.

Dupla pakk Levis vétel 2…

#841972 Fornit

Dupla pakk Levis vétel 22,44-en, a terv, hogy az egyikre behúzok egy skalpot, a másikat pedig jó lenne viszontlátni pár év múlva egy #840262 hsz ben linkelt ábrához hasonlóan.

Persze máris 3%nyi minuszban...

S&P 500

#841891 Fornit Előzmény: #841833

Napi gap up-ok...

2700 ig van pár betöltésre váró rés, olyan az index mint az ementáli sajt.

S&P 500

#841833 TrendMan Előzmény: #841703

A bolondos ugrás már éjszaka megvolt.

Ha ezt a szintet is átvinné az árfolyam (2855 körül), akkor irány a 2940 és egy új (dupla csúcs) lehetősége.

Az, hogy milyen lesz a 'viselkedés' a következő napokban sokat elárul arról, hogy indul-e innen egy komolyabb korrekció.

Közeledik április elseje…

#841703 TrendMan

Közeledik április elseje, amikor is újra megnyílnak a pénzcsapok - igaz nem annyira, mint korábban - és ezért egy bolondos ugrásra lehet számítani az árfolyamokban.

NYMT

#841695 Fornit

5,98-as NYMT elment 6,21-en.

Holnapi szelvényvágás miatt visszavehetem olcsóbban majd.


Ha jól számolom, itt az …

#841154 Fornit Előzmény: #840809

Ha jól számolom, itt az ötödik napos rés 2700 felett, ebből 4 e hónapban.

ivr

#839711 Fornit Előzmény: #838661

IVR eladva 16,01-en, lecserélve 16,44-es NRZ-re.

Vipshop kibszva 6,01-en stopp által, beverték gyorsra nagyon :(

SP500

#839607 banyaiz Előzmény: #838479

Velem nem volt nehéz közös nevezőre jutni mert elég széles skálán lőttem be a várakozásokat. :)

De most itt vagyunk ennél a 2800 környéki snp-nél amit mondtál 2750-2800. Szépen felkúszott azért karácsonyi mélypontokhoz képest bő 400 pont emelkedés.

200 naposon is áttolták valahogy kérdés felette tud e maradni tartósan.

Most lassan lefelé kellene induljon ha nem újabb ATH jön első félévben.

Továbbra is zavar Trumpnak ez a Kína műsora amit valószínű azzal fog lezárni nem lesz újabb vámemelés stb, és darabig lenyugszik ebben az ügyben. + Brexit ami meglepő lenne ha valahogy nem zárulna le egyezséggel előbb utóbb.

Kérdés ezekből mit árazott be a piac ezzel az év eleji nagy emelkedéssel. Hírre már inkább adás jöhet vagy még feltolják esetleg erre még ATH-ra is. Nehéz elképzelni egy olyan Usa-Kína egyezséget ami a konfliktust lezárja tartósan, de ha csak 1-2 évre lezárja akkor is nagy piaci öröm lehet akár rá. Ez bezavar a lefelé várakozásokba.

Az látszik Trump mindent megtesz jó híreket közöljön Kína ügyben. Minden tárgyalásnál elmondja konkrétumok nélkül , hogy jól halad az ügy. Sajtópletykákat is nyomatják időnként valami kis pozitívumot ez+ az várható. Meddig tudja ezzel pumpálni felfelé a jó ég tudja.

ko

#839467 Bendeguz Előzmény: #839434

dettó, veeva-t akartam venni, amikor 80-ról fordult, reálisan 85 körül tudtam volna bevásárolni, de akkor már fullba nyomtam a kretént őőő izé a forevert :D veeva azóta +50%, forever is megyeget, nem para. meg nyilván nem lehet minden hullámra felülni

ko

#839434 Koffein Előzmény: #839416

ilyen ez, amikor el4igezi a zsét az ember :)) ránézésre meglehet a 12, ha kitart az optimizmus..

a f@xé nem vettem január első hetébe... wáááá