Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

Q4

#839439 Bendeguz Előzmény: #839435

Aki nem szól hozzá, az leszarja, nem olvasta még, depis, vagy ezt várta és nincs miről beszélni? Magamat az utolsó kategóriába sorolnám, de emellett durva realizálni, hogy tényleg mibe tettük a lóvét, meg hogy mekkora remények vannak

Q4

#839435 Bendeguz Előzmény: #839433

Igen, a kérdés, hogy a most 4 milliárdos haszonra belott 2000-es árfolyam mennyire szaladt előre. Mert tegyük fel, lesz idén 50 mrd bevétel, lesz-e a vége tisztán nettó 4mrd? Mert akkor is a 2000 a reális árfolyam. Szóval idén jó ha stagnál, majd 2020-ban emelkedik tovább, ha marad a narancs szeljaras

Q4

#839432 Bendeguz Előzmény: #839430

Eps 6 Ft, kicsit szar, de nyilván jobb, mint a veszteség. Szerintem senki se várt nagy nyereséget, ez még csak idén fog beindulni

átadás-átvétel

#839357 Bendeguz Előzmény: #839347

ja, amit Matgab is írt, egyik zsebből a másikba. Hogy ennek mi értelme a technikai eredményen kívül, ahhoz én nem vagyok elég bennfentes

átadás-átvétel

#839294 Peti84 Előzmény: #839287

Látom pf-en megy a sok beszarinak a sírása.

Szerintem is technikai jellegű. (Jelenleg nem jelent semmit, rosszat meg főleg nem.)

átadás-átvétel

#839278 matgab Előzmény: #839277

Hát attól is függ, hogy milyen árfolyamon történt.

De pl. egy ilyen adás vétellel gyönyörűen kimutathatü egy szép nagy realizált árfolyam nyereség, míg a nem realizált árfolyam nyereség nem mutatható ki az eredménykimutatásban.

Tehát ha a konzum csoport szép nagy eredményt akar kimutatni Q1-ben, vagy egy kicsit fel akarja fújni a mérleg értékét, akkor ez egy kíváló eszköz.