Regisztráció Elfelejtett jelszó

ÓRA

Én szeretem a személyes …

#1492215 Ibiza

Én szeretem a személyes tárgyakat.. késeket órákat, fegyvereket.
Most nagyon státusz szimbólumok lettek.. iszonyat pénzeket kérnek ezekért.. a legtöbben berakják a vitrinbe ezeket és 1-2 év alatt eladják drágábban.. buta világ lett.. veszel órát bicskát és be a vitrinbe? Van vagy 20 késem bicskám..szeretem a formavilágukat..még veszek kb 3-4et..utána elég a hülyeségből.. de mindegyiket használom.. és nem hordom magamnál..kocsiban van ha kell..
A mostani órák hatalmasak 44-45mm ..25-30dkg nekem ilyen nem kell.. órából is használok 3at..
Régebben nem tudtam úgy elmenni ottholról, hogy ne tegyem fel az órát.. mióta vannak ezek a 40fokok azóta nem ragaszkodom az órához..telefonon megnézem az időt.
Nem a kedvencem a rolex.. de csak pislogok 4-7millióért árulják ezeket.. soha nem vennék ilyet.. mert nem ér nekem annyit.

szaki

#866187 Sumér harcos Előzmény: #865822

Nem rossz.

Ugyan én 200ezer alatt,jelenleg csak Seiko automatát,vagy Vostok Limited Editiont vennék.

Omega vintage azt mondjuk én is vennék bármikor.

De most eppen van 100ezer körüli értekben ,egy gyonyorű automata,zafir,titanium krém számlap, elegáns Citizenem.

Azóta eladtam vagy 15db órát.

Van egy 1916-os teljesen restaurált zsebórám,lánc,doboz,full set,gyönyörű.

Rendbehoztam életem első óráját....Roamer,4gombos,zenélős,1985-ből:)

A VILÁGON VALAHA ELADOTT LEGDRÁGÁBB FÉRFI KARÓRA

#842287 Sumér harcos Előzmény: #842286

A vejkó még 200 usd értékben jutott hozzá 1984-ben,kotlott rajta egy kicsit,mint csapat a 4ig-en:)

A VILÁGON VALAHA ELADOTT LEGDRÁGÁBB FÉRFI KARÓRA

#842286 Sumér harcos

Paul Newman Rolex Daytona karórája rekordösszeggel kelt el a Phillips árverésén

Több, mint 4,7 milliárd forint értékben kelt el ugyanis 2017.10.26án és vette át ezzel a világ legdrágább használt karórája címet Paul Newman Rolex Daytona karórája. A rekordösszeggel eladott karóra New Yorkban, a Phillips aukciósház árverésén kelt el – a Phillips prémiumával együtt mintegy 17 752 500 USD értékben.

Drive Carefully Me – olvasható a hátlapon. Paul Newman nem csak a filmvásznon rajongott a motorsport versenyekért, ezért második felesége, a szintén Oscar-díjas színésznő Joanne Woodward ezzel az üzenettel ajándékozta neki az órát 1969-ben.

1984-től az óra egyébként James Cox tulajdonában állt, aki Paul Newman lánya, Nell Newman udvarlója volt. Paul Boutros, a Phillips felelős szakértője szerint akkoriban az óra értéke hozzávetőlegesen 200 USD körül mozgott. Az árverésen befolyt összeg egy jelentős részét James Cox a Nell Newman Alapítványnak tervezi adományozni.

Rolex Daytona - Paul Newman - férfi karóraPaul Newman - Rolex Daytona - férfimagazinKéptalálat a következőre: „paul newman”

Én mindig szerettem a sz…

#838849 ibiza3 Előzmény: #838805

Én mindig szerettem a személyes tárgyakat, óra kés fegyverek..

ékszereket is miközben egyáltalán nem hordok.

Nem vagyok megszállott de szeretem a formájukat amelyiknek van stílusa.

https://auctionet.com/en/956907-armbandsur-certina...

ennyiért nem volt rossz vétel sztem.

Nem fogok írogatni projekt néven max Ibiza jön vissza majd próbából persze ha kell.

az utolso 7-10 mittomén …

#838805 Sumér harcos Előzmény: #838803

az utolso 7-10 mittomén hány évben lettem megszállott.

előtte...nem igazán.

most már olyan szinten,hogy kvarcot max buvársportban nézegetek,mert e kategoria hiányzik.

csak mechanikus/automata orám van jelenleg.

jelenlegi készlet,ami változik:

van egy 1956os Doxa kézifelhuzásu,ez elegáns,teljesen felujitott.

egy Longines sportos elegáns

egy Tag chrono ez sportos

mostanság adtam el egy automata Tissot,Certinát és egy 50es évek Doxát.


értékarányos órának írta…

#838803 ibiza3 Előzmény: #838780

értékarányos órának írtam a Seiko automata búváróráját, jó állapotút lehet kapni 60-80ezerért.

Nekem Tag van már 2db, meg mindennapokra egy Certina DS pro. ezek mind kvarcok, van amikor napokig nem hordok órát, nincs kedvem állandóan állítgatni meg pontosabb is.

Van még valami német automata, aranyszínű "öltönyös" óra, ritkán vettem fel, meg egy világítós kvarc.

Doxa,Omega 1950-1969

#838800 ibiza3 Előzmény: #838779

nem tudom, ezüst és máig működik, egyszer volt kitisztíttatva.Soha nem adom el ezért nem is érdekel az értéke. Ezeket nagy számban gyártották anno ha látok hasonlót akkor azok eléggé lelakottak hiányosak.

seiko,citizen japánok má…

#838780 Sumér harcos Előzmény: #838778

seiko,citizen japánok már oké,sokkal különbbek mint a timex fossil és hasonlo gagyik.

mondjuk részemről a rangsor illetve orának nevezett csoda,Longines, esetleg német Sinn,

TAG Heuer indul és innen csak felfelé.

egy Panerai,meg egy IWC Schaffhausen kombo elférne.


Doxa,Omega 1950-1969

#838779 Sumér harcos Előzmény: #838776

nem rossz.

mi ennek az értéke?

mondjuk zseborákkal kevésbé vok képben.

egyébként vhogy doxának csak multja van,de jövője nem sok.

Doxa,Omega 1950-1969

#838776 ibiza3 Előzmény: #831230

Szia, azért pontositanék. A doxa presztizse onnan van, még az átkosban Doxa órákkal látták el a vasúti dolgozókat, ezek köves zsebórák voltak és akkori időkhöz képest pontosak voltak. Egyik nagypapám a vasútnál dolgozott ezt az órát megkaptam. Majdnem ilyen, de az enyémen van piros 24órás beosztás. A felhúzó melletti kis pöcköt körömmel benyomva mozogtak a mutatók.

https://alkupiac.hu/termekek/1183548_doxa-ezust-zs...


Tudtommal széles kategóriában gyárt órát. Árveréseken általában elkelnek.