Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

új tulajdonos

#836600 Tapasz Előzmény: #836588

Lebuktál. Anyám szabolcsi, ott hívják lapcsánkának. Most már csak a város, utca és a név hiányzik :-)

új tulajdonos

#836590 matgab Előzmény: #836586

ha sokat szórakozol akkor én is átnevezem magam és akkor nyomozhatjátok, hogy most matgab mit vett, mit adott el...!

Ne szórakozzunk itt! :-)

új tulajdonos

#836588 Boby. Előzmény: #836586

Lehetni éppen lehet,de mi értelme van?Neked mi lesz az új neved...,lapcsánka?:-)

új tulajdonos

#836575 Boby. Előzmény: #836561

"Akkor azt hiszem nevet váltok,ujjászületés,"

Még jó, hogy nem nemet..,vagy beíratkozni a gender szakra.Mindenki maradjon az,aki volt!

új tulajdonos

#836574 Boby. Előzmény: #836563

"Mindig is szerettem volna pl. tudni, hogy mi az a "gyertya""

Egy olyan világítóeszköz, melynek gyenge fényénél spekulánsok keresik a sötétben,a profit felé vezető irányt.

új tulajdonos

#836563 Hírküldő Előzmény: #836561

Fiú, jogi pályán dolgozom Budapesten. Ügyfeleim miatt néha bele kell kóstolnom a tőzsde világába is, de ezzel együtt messze nem vagyok bennfentes, vagy ilyesmi. :)

Az oldallal kapcsolatban egyelőre nincsenek üzleti elképzeléseim, ez inkább hobbi. És persze a tanulás. Mindig is szerettem volna pl. tudni, hogy mi az a "gyertya", amit a szakemberek egy-egy részvény árfolyamával kapcsolatban elemezgetni szoktak.

új tulajdonos

#836561 Sumér harcos Előzmény: #836510

Üdvözlet!

Fiu/Lány/Hires Ember,Lakhelyet kérdezni sem merek????:)))

Akkor azt hiszem nevet váltok,ujjászületés,uj oldal,uj tulaj

új tulajdonos

#836543 matgab Előzmény: #836510

Üdv Hírküldő!

Nagyon örülünk, hogy te is úgy látod, hogy az oldal legnagyobb értéke a jól működő nagyjából kulturált keretek között folydogáló fórum.

Az oldalban rengeteg potenciál van minden szempontból -szerintem is- sok sikert hozzá!

új tulajdonos

#836530 Bendeguz Előzmény: #836510

Üdv és köszönet a bátorságodért! Remélem bejönnek a terveid és jó üzlet lesz a stoky (vagy mi lesz a neve?).

Ahogy Rigó írta, a tolnai borkóstolón való részvétel a honlap tulajdonjoga mellé jár, kötelező esemény :))))