"hanem krumpliért vette..."
A többi, választáskor felmerült anomáliát, most nem is hánytorgatnám.
"hanem krumpliért vette..."
A többi, választáskor felmerült anomáliát, most nem is hánytorgatnám.
"Lemondatná egy olyan banda, ami önerőből soha nem nyerne választást."
A lemondatásnak, meg az önerőből választás nyerésnek semmi köze egymáshoz.A kormánynak azért kell lemondania, mert egy bűnszervezet.Amúgy a fidesz sem önerőből nyerte a választásokat, hanem krumpliért vette....,ami amúgy sok mindent elmond arról, hogy mennyire jó világot is tudtak ők teremteni.
Lemondatná egy olyan banda, ami önerőből soha nem nyerne választást.
Nem tudom, hogy mit tolnak mission impossible Ágicával, de szóljon már nekik valaki, hogy túltolták a biciklit. :)
Eddig se néztem sokba Széllt meg a többit, csak megerősítette a mai produkciójuk, hogy jól gondoltam eddig is. :) Végül is engem meggyőztek arról, hogy ezeket nem szabad soha kormányra juttatni továbbra sem. :)
18: 25
Székely Sándor (DK) szerint már vidékről hoznak fel rendőröket, de addig tüntetnek, amíg a kormány nem távozik.
jaa már itt tartunk?
18: 34
Szél Bernadett szerint szintet lépett az erőszak, smasszerek vágták ki a közmédia épületéből, ezt nem gondolta volna
"ha bokros alatt kikapartatták magukat a fideszes kismamák"
Ha volt ilyen - délelőtti hozzászólások között hallottam ilyenről életemben először -,akkor tudjátok be komolynak.De nem hiszem, hogy megsértettem volna valakit is....,itt ugyanis,állítólag nem fideszes senki.
na most Boby,egy ilyen hsz,most komolyan?
vagy betudjuk annak,hogy még másnapos vagy Szú Elen?:)
"Bruno Even, az Airbus Helicopters vezérigazgatója elmondta, hogy az alkatrészgyártás egy precíziós munka, amelyben az Airbus támaszkodik a magyar szaktudásra."
Ha a Rózsika és a Parragh által összegründoltra gondolt,akkor azért én a jövőben meggondolnám, hogy az Airbus gépeit válasszam e az utazásaimhoz!
Közben meg:
https://www.portfolio.hu/gazdasag/munkaugy/maris-e...
Nem tudom, ha bokros alatt kikapartatták magukat a fideszes kismamák,akkor mi lesz most....,a már eddig megszületett gyermekeket leb@sszák a Tajgetoszról?!Én amúgy nem vagyok egy bokros fan, de ha a megszorításai - amik amúgy engem is sújtottak - miatt néhány fideszes purdéval kevesebb született, akkor nálam már szerzett egy jó pontot!
https://www.portfolio.hu/vallalatok/gyarat-epit-ma...
jön az airbus... érezzük, hogy miért kell a 400órás túlóra...
eltudom képzelni, majd talán jön egy pillanat és engedni fognak, ha az előző eseteket nézzük. bemondja majd kósa, hogy megvizsgálták és 400 óra és havi elszámolás, ami jobban hangzik, vagy 400órát lentebb viszik kb 300ra oszt lehet hazamenni, de elmennek egy bizonyos falig...
Miért nem tudok üzenet küldeni ???
A 273 karakter bőven megvan és akkor sem küldi el a leveleket.....
pontosan, ennyi
Ezeket a dolgokat sose értettem: nagyon gyakran sokkal kisebb a hatás, ha nem állnak ellen értelmetlen dolgoknak...de egyébként pont ez a liberalizmus lényege: a megengedes gyakran kihuzza a meregfogat
Minden bizonnyal azért nem engednek meg ilyen pontokat beolvasni, mert nehogy már ők liberalista módon engedekenyek legyenek :)) inkább szabadság harcolnak soros berencek ellen, mindenhol azt látnak :)))
amúgy most hogy áll a helyzet? kibaxták őket a székházból, vagy nem?
itt az a gond, hogy hiába mondják be, a marinénik, meg jancsi bácsik, amúgy is leszarják, nem is értik, hogy mi volt ez a bemondás. ha stratégiailag próbálom nézni, akkor van ráció benne, hogy ennyi idő után már nem engedik, mert ha engednék, akkor átvenné a többi média és arcvesztéssel is járna, hogy egy napnyi nyomás után bemondhatják azt a pár sort. A felolvasó estet taktikailag kb tegnap este kellett volna megtartani. Átveszik, beolvassa valaki oszt viszlát, megnyugszik mindenki... de nem, kell a hiszti, a balhé, talán ezt is gőzkiengedésnek használja a fidesz, mint anno a netadót... utána már ha jól rémlik, kb másfél két évnyi tünti szünet következett...
mondjuk en hagynám bemondani vmi csatornán,musorban,amit akarnak,meglepődnének,bemondanák a nagy okosságaikat,és aztán mi történne, papsajt...
mindenki haza sétálhatna.
vagy vki is azt hiszi,hogy bmw majd tapsolni fog momentumos csoro fricihez?hogy visszavonunk mindent?álom,jelenleg itt a német nagytőke baxik.ennyi.
de egyébként ezek(momentum,dkstb) is ugy kiszolgálnának különböző érdekeket rövid időn belül-alatt,hogy fütyülne.
ez már sosem derül ki hogy mit csináltak volna és felesleges is ez az állandó duális gondolkodás senki nem mondja azt hogy Gyurcsány lett volna a jó megoldás de az például sose ki se derült hogy egy LMP Momentum Kétfarkú Kutya Párt együtt mit csinált volna de még azt sem mondom hogy ők ah megfelelő alternatívák a szomorú hogy most is ilyen irányú ez a fórumos beszélgetés ahelyett hogy arról beszélnénk hogy hogyan lehetne a Dél Amerikai mintátol újra eltávolodni és Széchenyiket meg Deák Ferenceket a magyar politika csúcsára juttatni
És elvben márpedig a tüntetés mostani célja minden demokrata embernek kotelezoen támogatandó, ahkörülményektol függetlenül! És nem vihoraszni kéne azon, hogy a ballibsi nem tud a kozradioban beolvastatni valamit
azért nem kell paródiát csinálni az alapvető demokratikus jogok ból Igenis a közintézmények Kösz célokat kéne szolgáljanak És igenis számon kérhető ki kérhető és használható kéne legyen a közmédia ez a cirkusz azért lett mert ezt akadályozták. Már nem egyszer akadályozták a köz adatokhoz a hozzáférést amire tökéletes példa volt a paksi beruházás a teljesen indokolatlan 30 éves titkosítással
nem vitatom,
de azért nagyon kiváncsi lettem volna,hogy a vidék liberális-bal kormány esetén kapott volna vmit is az elmult 8évben?
mert én láttam pl. 2010előtt Csuszlag urat is futolag,mikor itt szorta a pénzt,de csak tudtommal 1-2db. szdsz támogato cég kapott a pénzből itt az én településemen. slussz.
jo hát megprobálok johiszemuen gondolni a baloldalra,hogy ők is ennyi vitarát szortak volna szét vidéken.