Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

hogy áll a sörnaptár? a …

#834528 Bendeguz Előzmény: #834520

hogy áll a sörnaptár? a többi is iható volt?

Herci legutóbb azt mondta, hogy mindenki nyugodjon meg, át lesz irányítva az oldal az új címre és minden megy tovább. Majd az új címre kell frissíteni a könyvjelzőt.

egyszer ugy volt pikkpak…

#834525 Sumér harcos Előzmény: #834520

egyszer ugy volt pikkpakk mentsen le mindenki amit akar,mert rőgtőn vége,aztán...

nem tudjuk,utoljára Herceg azt nyilatkozta,hogy talán van 2vevője.

na most a két titokzatos illető kiléte is meghatározhatja a későbbiekben,hogy kinek meddig?hiszen nagytakarithatnak a nem tetsző nickek között:)

Örülök Keri, egészségete…

#833207 Bendeguz Előzmény: #833206

Örülök Keri, egészségetekre!

Mindenkinek viszek jövőre, aki időben szól :)

Bakker ez nem semmi! Cs…

#833206 kerikoma Előzmény: #833205

Bakker ez nem semmi! Csúcs kategóriás sörnek indult. Felezzük az összes sört anyakával egész karácsonyig. Pedig Anyaka nem is szererti a sört. Ízlett neki

Nagyon finom az első sör…

#833204 kerikoma Előzmény: #832260

Nagyon finom az első söröcske Bence, ha mind ilyen lesz karácsonyig az csúcs lesz.

Vasárnap elpakoltunk min…

#832258 kerikoma Előzmény: #832128

Vasárnap elpakoltunk mindent, semmi káresemény nem volt:-) Sumér köszi ezt a fergeteges wyski kóstolót. Fornit nem bírtuk ki és megkóstoltuk anyakával a rizs pálinkát, érdekes, de iható. Nem volt erős, de nekünk furcsa volt. Bence már alíg várom a december egyet, adventig minden nap gondolunk rád:-)

Zomba

#832113 picirigo

Keri! Minden szenzációs volt, köszönd meg a többieknek is a nevünkben!

Ami Zombán történik, az …

#832107 Bendeguz Előzmény: #832106

Ami Zombán történik, az ott is marad :)

Köszi Keri, minden király volt, most értem haza

Ma meg megkostoltuk a fe…

#832106 KawaBazsy Előzmény: #832105

Ma meg megkostoltuk a fekete áfonyás grappát, amit anyám hozott Olaszo.-ból. Jól csúszott.. Remélem nálatok is fogyott a bor. Bővebb beszámolót kérek! :-)

Eggs! Nekünk ilyen nem v…

#832105 kerikoma Előzmény: #832104

Eggs! Nekünk ilyen nem volt:-) Srácok, köszi a részvételt! Nagyon jó volt újra látni mindenkit. Az Erő velünk volt:-)

Ittam egy cseresznyés Ga…

#832104 KawaBazsy

Ittam egy cseresznyés Garronét a banda tiszteletére.. :-)