Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mélypontra zuhant a lakosság egészségügy iránti bizalma

képek alapján az egyik l…

#834376 tozsdenyul

képek alapján az egyik legjobb állapotú magyar kórház

Hanyatláshoz meg migránspokolhoz szokott nyomiknak maga a horror :)

http://hvg.hu/elet/20181213_Ruby_Rose_magyar_ko...

Még szerencse hogy nem tudja, hogy a legsürgösségibb osztályon 36 óra egy ultrahang. Azalatt 6x kiveszik minden szervét a szervkereskedö keresztény ufók :)

re

#834029 tozsdenyul Előzmény: #834020

feltételek hiányában 10-böl 5-öt viszont megölsz

A feltételeket teljesíteni, (vagy nem teljesíteni) deák ferencnek egy tollvonásba kerül

Az, hogy 5-öt mindennap megölnek, az az ö tollán múlik.

Zachernek meg nincs ráhatása, 10-böl vele együtt is 5-öt fognak megölni, csak ö adja hozzá a nevét és nem más

Én nem 0-át, hanem 10-böl 10-et mentek minimumfeltételek teljesítése miatt, mert átgondoltam, és rájöttem, hogy a minimumfeltételeket ki kell harcolni, és nem elfogadni a hiányukat.

Így én pont 2x annyit mentek, mint te azt gondolni merted volna. Bonyi?



re

#834020 Spade Előzmény: #834016

Talán mert átgondolta h a feltételek hiányában 10-ből csak 5-t megmenteni is jobb mint h te 10-ből egyet se mentesz meg mert elmentél pénzezni. De te ezt úgysem értheted

Benne minden

#833866 Spade Előzmény: #833842

ja írtál, de az elnyomó nem demokratikus hatalomról egy kurva szót sem írtál. Meg h közben hova a faszba tüntek a világbajnok fékek és ellensúlyok??? Talán nem is működnek csak olyanok mint egy papírtigrincs ??? A malterosokról már ahogy írtam elmondtam mindent amit akartam, úgyh abba a vitába nem állnék bele. Csapassátok nyugodtan.

Benne minden

#833842 tozsdenyul Előzmény: #833828

pont azért van a rákóczi-kádár totyik, hogy ne ezt vigyük szét a malter demokráciázással.

Ide az jöjjön, hogy Deák ferenc hogy közelít minket az okosórás jövöhöz.

Esetleg, hogy miért jó a gdp szempontjából, mert az számít, hogy csökken a magyar várható élettartam.

Ilyen szép pozitív egészségügyes dolgok.

A malter is nagyon fontos, csak az a másik totyik.

oda posztoltam is, pont a franciákról.

Benne minden

#833828 Spade Előzmény: #833597

nézd már nyuszi mi van Párizsban . Arcal falhoz térdepeltetik a diákokat ???

https://index.hu/kulfold/2018/12/07/arccal_a_fal_f...

Mekkora kibaszott nagy ott már a demokrácia? A legnagyobb magyar demokrata gyurci fejbe is lövetné őket igaz valszeg először gumi lövedékekkel, aztán meg kitudja ? Aztán meg Bp-en és felcsúton lehet táblával tüntetni, Brüsszelben meg levetetik a táblát? Hát ezt meg hogy ? És hol vannak a fékek meg az ellensúlyok ???? A fék a rendőrkocsin van gondolom a súlyokat meg már rég a diákok hátába állították.Átbasztál nyuszi minket a nagy nyugati demokráciával...és ezekről nem posztolsz semmit ??? Lassan ha valaki demokráciát akar látni Mo-ra kell jönni bármennyire is röhejes ez...

Benne minden

#833597 tozsdenyul Előzmény: #833595

Ja, a malterosok már csak ilyenek, elöre eltervezett, szándékos népírtásra gerjednek. Gecik.

Benne minden

#833592 tozsdenyul Előzmény: #833585

elmondtam 3x de nem érted

Több próbálkozás is volt okos egészségügy felé

Viktor keresztbeverte

Hogyan építsünk rá az okosórára?

Szólj Viktornak hogy takarodjon, mert amíg ö van, addig lófasz se lesz, se okosóra, se kézfertötlenítés.

Ez van.

Ezt sosem fogod megérteni, amíg olyan egyszerü kérdésre sem tudsz válaszolni, hogy a gdp-böl miért nem jut az eü-re. A kérdésre a válasz, definiálja a problémát.

Hogy miért jut több pénz stadionra, mint kórházra.

Vagy amíg nem tudjuk a választ arra, miért kellett az orvosokat kirúgni a gyógyszerengedélyezésböl, és miért kellett a helyükre habony embereit tenni.

Ezek nagyon fontos kérdések annak megválaszolásához, hogy mi kell ahhoz, vagy mi az akadálya, hogyan lehet rendszerszinten átalakítani az eü-t.

Amíg összeszerelö üzem vagyunk , és leépítjük az oktatást, addig távolodunk a digitalizációtól.

Amíg fennmarad az orvoselit, addig nem lesz digitalizáció, mert ellenérdekeltek benne.

Amíg az ország fele digitális analfabéta, addig nem lesz digitalizáció az eü-ben.

Amíg a tehetségek elmenekülnek az országból, és nem jönnek vissza, addig nem lesz...

Minden mindennel összefügg, csak te nem érted az összefüggéseket.

Zsombor komplett megoldásokat tett le, számtalan innovációt csinált, ö hozta létre a magyar motoros mentést, ö hozta létre a magyar légimentést. Kitanulta az eü menedzsment szakmát hozzá. Hozott létre már néhány eü rendszert. Ö ment szembe leginkább a magyar orvoselittel.

Most külföldön szervezi és oktatja az eü digitalizációját. Más országban, ahol meg lehet csinálni. Szervezetátalakítás, folyamatok beillesztése rendszerszinten. Ilyesmi.

Szólj, ha kezdesz valamit érteni.

Benne minden

#833590 tozsdenyul Előzmény: #833589

ah, nincs válasz? Meglepödtem :)

Belédfojtotta a túl sok Jézus, betegekre nem jut...

Összefoglalom.

-Felrobbant a gdp. Ami ugye, mindent visz.

-Ömlik a pénz az eü-be.

-8 éve Deák Ferenc reinkarnációja kormányoz

-értitek és tudjátok az eü jövöjét

Mindennek eredményeképpen, több magyar hal, mint a libsi gyurcsány alatt, csökken a várható élettartam, a digitalizációnak nincs nyoma, de legalább kézfertötlenítés sincs.

És idejöttél elmondani, hogy orbán nem tehet semmiröl, és mindenki más a geci.

De válaszolni nem mersz nem tudsz semmire.

Gyere máskor is :)

Kellenek az ilyen sikertörténetek.

Nehezen megy azért a fejembe, hogy ekkora gdp meg digitál sikerek mellett, hogy lettek ilyen eredmények, meg ennyi halott.

Vezesd már le kérlek, hogy milyen malteros Soros ármány okozza ezt tulajdonképpen.

Köszi :)


Benne minden

#833589 Spade Előzmény: #833587

igazad van nyuszi te reménytelen vagy b+, nyomjad csak tovább a zorbán a nincs jézus,több migri kell fasizmus van,meg a qrvanyját. Ez a te szinted bocs h megzavartalak pár gondolkodni valóval, nyomjad csak nyugodtan tovább mindent bele !

Benne minden

#833587 tozsdenyul Előzmény: #833585

és miközben ezt leírtad, és a lényegröl beszéltél,

Addig 3 2/3 után , 5% gdp növekedés mellett tovább csökkent a várható élettartam, és meghalt elkerülhetö okokban 1 ember.

A mellébeszéd helyett válaszolj:

miért nem futja ekkora kurva nagy gdp-böl több az eü-re?

miért nem lehet kézfertötleníteni?

Mondjad, hogy ezek hogy visznek közelebb a jövöhöz?

És nem, ekkora emberirtást elkövetve, ilyen gdp mellett, ennyi év kormányzás után nem szarhatjátok le a felelösségeteket!!!

Benne minden

#833585 Spade Előzmény: #833583

"Itt megáll. Az ész is meg Jézus is."

Milyen ész nyuszi azt te nem is ismered :)

Most se arról beszélsz b+ amiről kéne h hogyan építsük rá az egész eü rendszert az okosóra neg a többi kütyü mostani meg jövőbeli funkcióira h mit kéne csinálni vele meg mit az MI-vel Ez nem megy b+ mert ehhez gondolkodni kéne meg ész kéne egyszerűbb egymás faszát szopkodni zsomborral meg nemtom kivel.. Nem b+ jössz továbbra is az ósdi ótvar faszságaiddal, aminél még ha igazad lenne akkor se vezet sehova

Benne minden

#833584 tozsdenyul Előzmény: #833580

na jó.

Itt megáll. Az ész is meg Jézus is.

1. Mondták vazze. Olyan jövöbemutató dolgokat, mint hogy a kézfertötlenítés életet ment. Mert ma ezt a szintet kell meglépni.

És hidd el baszki hogy a kézfertötlenítés kurvára több életet mentene, mint az okosóra. És még ki sem zárják egymást.

Meg olyan jövöbemutató dolgokat, hogy hálapénz nélkül jobb.

Ami még tízparancsolatnak is jobban megfelel.

2. Mondom neked baszki, olyan is volt aki megcsinálta. és nem az orvosok lehetetlenítették el, hanem Deák ferenc és maffiája. Nem tetszik érteni én mit mondani?

Ov-nek elsö dolga volt a gyógyszerengedélyeztetési bizottságot a maffia embereivel feltölteni, orvosok helyett. Meddig akarsz még vak maradni?

3.

5% feletti gdp növekedés mellett 130 ezer magyar ember hal meg elkerülhetö halálokokban, és már a várható élettartam is csökken!

130 ezer ember. Évente.

Gdp növekedés mellett.

Érted???

Az tudod mennyi? Több, mint a gyurcsány alatt, az annyi. A gyurcsányt is alulmúltátok.

Hát miafaszom van, nem csak a gdp számít? Hogy hogy ennyien mégis meghalnak évente?

Évente!

És nem adtok pénzt a gdp-böl rá!

Hát a gecik ti vagytok.

Nem azok, akik az életet mentik, mert nem miattuk hal meg

130 ezer!!

Évente!!!

Kicsit egyszer próbálj már magadba szállni, ha 8 év 2/3 után, 5% gdp növekedéssel

csökken a várható élettartam

Arról bizony nem Soros tehet

Nem a migrik

Itt bizony ti vagytok a gecik

És a saját népetek döglik bele a gdp-tekbe

Ezt ti csináljátok barátom

Ti követitek el

És a jövö nagyon szép lesz, de magasról le van szarva, mert a csak a gdp számít ellenére meg a szép jövö ellenére, minden évben 130 ezren meghalnak most.

Benne minden

#833583 tozsdenyul Előzmény: #833579

a rend kedvéért: én azt mondtam, 2020-ig símán kitarthat a böség...

Ne örülj elöre, majd 2021-2022-ben bonts pezsgöt...

Benne minden

#833582 tozsdenyul Előzmény: #833579

annál nagyobb hazaárulást és népírtást követtek el, hogy ennyi pénz mellett sem adtok az egészségügyre. Szégyen, gyalázat.

Benne minden

#833581 tozsdenyul Előzmény: #833573

amúgy igazad van

Ez a jövö, és orbán pont afelé visz

A fasznak kell az orvos? Nem is lesz egy se nálunk.

Csak jövöbelátóan mi már 8 éve ezen vagyunk. Irtjuk az emberi személyzetet.

(Okosórával is kell majd azért eü rendszer, mert az okosóra megmondja, hogy infarktusod van, de az óra ezenfelül csak pittyeg együttérzöen, amíg te mentö meg orvos meg mütö nélkül elpatkolsz a szép jövöben)

Azt is kicsit furcsállom, hogy az összes fejlett ország arra készül, hogy több eü személyzetre lesz szükség a jövöben, csak nem lesz, és ez a fö hajtóerö a robotizáció mellett. Valahogy nem azon agyalnak, hogy nem kell majd ember az eü-be. Fene érti.

(Egyrészt mert öregedés. Másrészt mert a lehetöségek bövülésével mindig egyre több ellátást kell nyújtani)

Mindenesetre a várható élettartam az orbán rendszerben címü statisztika nem hazudik , nem nyert eddig a politika.

(de hazudik, mert ksh. Hazudság nélkül még rosszabb is lenne)