Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

2426- 2480-2515 sáv lehe…

#835273 big-ebuy.eu Előzmény: #835259

2426- 2480-2515 sáv lehet ma, ..2405 meg kell fogja a esést 50% esése ha long...2370 ha nagyon mocskok

a dax 10560- 10466 lehet ma

Sziasztok! A tegnapibol …

#835259 Seorge Goros

Sziasztok! A tegnapibol sajnos kimaradtam, ma szerintetek folytatodhat a rally, vagy visszakoszon a maci?

Nem is gondoltam, hogy B…

#835256 Fornit

Nem is gondoltam, hogy Boxing Day-kor nyitva a tőzsde.

Nem semmi +ok vannak, ritkán látni ilyet.

2018 december

#835253 prfecó Előzmény: #835240

2019 év elején olyan virgácsosztás jön , ami az örök shortos szíveket is megdobogtatja!!!

2018 december

#835240 TrendMan Előzmény: #835211

A Mikulásnak idén nem volt rally-ra, inkább csak virgácsa.

De az indikátoraim szerint az esés egyenlőre véget ért:

A két ünnep között inkább felfelé várom és január elején is.

Január közeéptől-végétől viszont Húsvétig akár tovább is eshet, akár 2.000 alá is (S&P).

A mostani (mű)eséssel a …

#835150 Mancs

A mostani (mű)eséssel a piac rá akar ijeszteni a FED-re. Kicsikarni belőle a kamatemelési ciklus befejeztét, sőt, az alapkamat újbóli csökkentését. Hiszen tessék: esés van, úgy, mint tíz évvel ezelőtt, csökkentsék hát a kamatot :)

A piac hozzászokott az alacsony kamatkörnyezethez, és nem fűlik hozzá megválnia tőle. A FED-nél viszont jól látják a helyzetet, és az amerikai gazdaság teljesítőképességének függvényében jogosan mondják azt, elég volt az alacsony kamatokból. Tagadhatatlan, hogy vannak problémák, egyes mutatók szerint valóban lassul a világgazdaság, és persze ott a geopolitikai feszültség, ezek nyilvánvalóan nem a tőzsdék további emelkedését támogatják.

De ilyen méretű összezuhanás...mint egy elkényeztetett, sértődött gyerek toporzékolós hisztije.

Technikailag nézve nincs gond, ami magasra tör, az nagyot is esik idővel - egyelőre a 9 éven át tartó szédületes emelkedés korrekcióját látjuk. Többet belelátni egyelőre felesleges, sokan kiáltottak farkast, akarom mondani medvét a 2011-es és a 2015-16-os megzuhanások idején is, aztán láttuk mi lett a vége. A piac idővel talpra állt, és folytatta az emelkedést. Viszont könnyen lehet, hogy ezúttal valóban egy tőzsdei ciklus végének a kezdetén járunk, és akkor bizony jön még esés bőséggel.

Majd eldől mi lesz.




Hisztérikus évvége alaku…

#835109 banyaiz Előzmény: #834981

Hisztérikus évvége alakult ki. Néztem most a kereskedés utolsó fél óráját amit rángatóztak. Tegnapi és mai nap 1 év kereskedésének is elment volna kis túlzással . Szerintem ebből az fog kisülni egyik nap felrántják de annyira, hogy a grafikon kiüti a monitor tetejét. :)

Január nagyon érdekesnek tűnik ezzel a január közepe környéki brexit szavazással. Tetszene az a forgatókönyv nagyon megszórnák és onnan lehetne szépen longolni jó sokáig.

Csak azért snp esett a csúcsához képest közel 500 pontot. Bő 400-at. Szerintem kb a megvétele is hasonló lesz mint ez az esés jön egy hét amikor emelkedik 200 pontot.

El is ment európai kerid…

#834981 TrendMan Előzmény: #834889

El is ment európai keridőn kívül 2590-ig!

De mi újság most a halálkereszttel?

faang idei csúcshoz képest

#834868 Koffein

Facebook -52,45

Amazon -32,17

Apple -40,36

Netflix -55,56

Google -23,78

enyhén durci, annak fényébe, hogy apple amazon október elején még csúcs közelébe, majd dirr... nem is figyeltem ezidáig, csak most, hogy rájuk néztem...

Na most megvalósúlt a ha…

#834839 TrendMan

Na most megvalósúlt a halálkereszt a Dow-ban vagy sem?

Tegnap ezzel volt tele a pf. hogy már csak 80 pontnyira van, ma meg további esés és nagy hallgatás.

Mi újság van ilyenkor?

Tudtam, hogy a GE előbb …

#834355 matgab Előzmény: #834022

Tudtam, hogy a GE előbb utóbb ugrik egy nagyot... Csak nem mertem sehol belevenni...

En utálom az osztalékot,…

#834022 matgab Előzmény: #833973

En utálom az osztalékot, mert adózni kell utána. Főleg az USA papiroknal, ahol ha jól emlékszem vagy 30% adót levonnak...

én veszem Nem elég neked…

#833973 rbbj11 Előzmény: #833967

én veszem

Nem elég neked az osztalék? 3 havonta jön a számlára.