Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Hát, nem egészen +15%-on…

#833112 walex Előzmény: #833105

Hát, nem egészen +15%-on akarok még venni. :)

Lejöhetne 800 alá. Várom.

Hát, ez elúszott előlem …

#833103 walex

Hát, ez elúszott előlem ma is, nem tudtam bővíteni, mert eddig nem tudtam figyelni.

betettem a stop loss ela…

#833089 matgab Előzmény: #833086

betettem a stop loss eladást 790-re 785-ös eladással először 10-kor. Egyből lenyomták 790-re.
Aztán betettem 810-es árfolyamnál egy nagyobb pakk stoploss-t 785-ös aktíválási árral, amiért szintén lementek azonnal, csak nem jól vittem be a megbízást és nem vették meg egyből és utána visszavontam a stopot. Szóval itt valami nagyon nem kóser nekem....
Olyan mintha valakinek aki nagyon gyűjteni szeretné, de oda teszi az árfolyamot ahova akarja lemenne folyamatosan a stop loss-okra.
Azért írom, hogy figyeljetek, mert akkor ez a valaki itt minden közepesebb pakkot be akar gyűjteni.

ez így leírva, pont anny…

#833082 matgab Előzmény: #833080

ez így leírva, pont annyira logikusnak tűnik a számomra, mint amikor 2017 februárjában megírtam, hogy nem értem egyszerűen, hogy ML miért nem veszi meg a 4IG-t, mikor itt minden informatikai beruházásra szorul a Paks2-től kezdve a közszolgáltatásokig, egészség, oktatás, stb. stb.
Ha ezt tovább gondoljuk, akkor ahhoz, hogy ezek a baromi nagy informatikai fejlesztések megvalósuljanak nagyon nagy szükség lenne egy saját kézben lévő bankra, ami hiteleket tud nyújtani ezekre a beruházásokra. És ha már erre szükség van, akkor ennek a díjával, profitjával miért a Csányit és az OTP tulajdonosokat hízlalják, miért ne egy olyan közalapítványt, vagy olyan gazdasági holdingot, ami a fidesz pártkasszájaként működik???

Mi lehet a nagy bejelent…

#833080 matgab Előzmény: #833076

Mi lehet a nagy bejelentés ma?
Teljes igazgatóság csere - gyanítom hogy ez is a ML konglomerátum hivatalos tagjává válik.
Ami még lényeges az 5 éves stratégia ismertetése, amiben remélem hallhatunk arról, hogy a Takarék JB lesz az Alfa bank jelzáloghitel banki alegysége és bár konkrét nevek és dátumok nem fognak elhangzani, valszeg annyit fognak mondani, hogy nagy bankok integrációjával akarnak elérni Magyarországon olyan piaci részesedést, ami meghatározó lehet a magyar bankpiacon.
A céget továbbra is a tőzsdén tartják.
Hát ha ez így lenne, akkor lehet, hogy hétfőn sávszélesítésre lesz igény...:-)
Mit nem adtam volna azért, hogy ez a rohadt Takarék ralli még a 4IG ralli előtt induljon meg..

Az a baj, hogy ebbe az é…

#833053 kerikoma Előzmény: #833042

Az a baj, hogy ebbe az évben szinte semmi nem jött össze, pedig jó volt minden elképzelésem, de valahogy lecsúsztam a dolgokról. Kicsit össze kell szedjem magam jövőre.

Várható volt a megindulá…

#833044 walex Előzmény: #833038

Várható volt a megindulás. Írtam is, hogy egyre combosabb a vételi oldal. Lassan ment 600 fölé.

Csessze meg. Ma meg áramszünet lesz a cégnél 8-tól 16-ig. Csak telóról tudom nézni elvileg, ha tudom...

én is nézem pár hete, de…

#833042 Bendeguz Előzmény: #833038

én is nézem pár hete, de napi 1-2 milliós forgalom mellett lehetetlen beszállni egy ilyen speki papírba

Dettó. Már hetek óta fig…

#833038 kerikoma Előzmény: #833021

Dettó. Már hetek óta figyelem és pont ma voltam én is fejtágításon. Picsába, nagyon mérges vagyok, itt se lesz megálló szvsz



Egy tetves oktatáson vol…

#833021 walex

Egy tetves oktatáson voltam egész nap, nem tudtam telóról sem figyelni, hogy rohadjon meg... Hú, de ideges lettem, hogy nem tudtam bővíteni még, amikor megindult.

34k a vevői oldalon.... …

#833017 matgab Előzmény: #833011

34k a vevői oldalon.... Azért ma nem lenne gond kiszállni, nem? Ha a 4IG-s örjöngőknek csak a harmada átmegy, akkor a TJB már tízszerezni fog...