Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831835 kerikoma Előzmény: #831831

Kinn alszunk egy nagyon klassz tanyába, be tudok gyujtani, de azért hozzatok meleg cuccot! Másnap be jövünk a civilizációba, Bence csinálhat egy jó rántottát:-)

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831831 kerikoma Előzmény: #831828

Régen sétáltunk ketten az erdőben Bélánál:-) Rbbj, Rigó, Henci készüljetek, jó buli lesz!

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831828 Fornit Előzmény: #831825

Ha jön Bendegúz ilyen kategórikusan nem merném kijelenteni, hogy tócsnit nem fogunk sütni. :) A fokhagymareszelőt azért rejtsd el :)

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831825 kerikoma Előzmény: #831807

Harcos, kemény italokat hozol:) Joepappa ürülök a 4 keréknek:-) Anyaka most sütötte ki a kacsazsírt, pipec. A szállást lemeóztam, a körülményekhez képest nagyon szupi. Egykupacba leszünk, de nem fogtok csalódni! Nem kell haza menni csak reggel, ha fel éledünk. Bence, tocsnit nem sütünk, de azért jó kis vacsi lesz. Bazsi azért még gondold át, ha este érkezel meg tudjuk oldani, hogy ha egy kicsit is de köztünk legyél, azt reggel haza húzól.

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831797 KawaBazsy Előzmény: #831782

Végül úgy alakult, hogy nem megyek, mert vasárnapra is program van, meg ellógva tudtam volna szombaton 7-re odaérni, de ahogy néztem, az is utsó előadás vizsga előtt abból a tárgyból, s ott kéne lenni rajta.. úgyhogy most nem fér bele sajna.. Sűrű az életem mostanság, ez van. Majd legközelebb..

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831793 Sumér harcos Előzmény: #831789

Most néztem hirtelen ki is Whisky Fun itt?

ugye Rigo,Herceg,Joepappa igen, többieket nem tudom.

A Famous és a Knockando12 még ugyanaz az üveg,amit két éve is kostoltatok:)

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831786 picirigo Előzmény: #831782

"maximum szénsavas,szénsavmentes vagy szóda kellene mellé"

No! Majd azt mi tudjuk :))))!

Re: TEREPJÁRÓVAL MEGYEK!

#831782 Sumér harcos Előzmény: #831715

eddig megyek,főleg mivel utolsó találkozó...szétszéled innen majd mindenki bő hónap mulva.

minden rövidet hagyjatok későbbre,Keriéknél azonnal Whisky kostolással inditunk,mondjuk dél körül egyetek,nehogy fejreállás legyen már du. 4kor.

du 2kor kostolás.

Bazsyt sajnálom ,hogy nem jön 2re.

A sor:

Famous Grouse,Knockando 12,Glenfiddich 12,Strathisla 12,Woodford Reserve(ár/érték szempontbol és forumok szerint is a világ egyik legjobb Bourbon-je),Kilchoman Machir Bay megint az egyik legkiválobb ISLAY-Ardbeg vonal véleményem szerint ahhoz hasonlit.

a sor értéke ca. 65-80.000Ft.

maximum szénsavas,szénsavmentes vagy szóda kellene mellé.