Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

Úgy tervesztem, ha Sztál…

#831281 Fornit Előzmény: #831279

Úgy tervesztem, ha Sztálinvárost útbaejted lefelé, akkor Rigó úrral beugrunk a csomagtartóba, mint legutóbb:)

Mi a helyzet?

#831280 Sumér harcos Előzmény: #831270

majd elkéred a leckét a padtársadtól,

meg aláirja a jelenlétit helyetted.

nálam anno ez ugy működött,hogy be sem jártam.

egyik haverom az államvizsga előtt 1nappal futott be ferihegyre, egy csajjal vmi görög szigetről,sokat tanulhatott....átment ,mint a pinty:)

egyébként Györ egy kicsit közel van....;)

Jut eszembe, én csak a 4…

#831278 Fornit

Jut eszembe, én csak a 4ig topicba írtam, hogy megfelel az időpont és megyek, ide nem, úgyhogy most megteszem. :)

ja...nem lesz?kimenni od…

#831276 Sumér harcos Előzmény: #831265

ja...nem lesz?kimenni oda csak terepjároval lehet?esőben gondolom igen.

mert multkor helyi cimboráid bejöttek korábban,azért gondoltam,mondom vkivel bejövök.

akkor lehet whisky kostolással inditanánk nálad.

mindegy,megyek majd látjuk.


Mi a helyzet?

#831270 KawaBazsy Előzmény: #831260

Ok. Nekem 6-ig van órám, akkor tudok indulni Győrből.. de még meglátjuk, h el tudok e lógni korábban.

Mi a helyzet?

#831266 Fornit Előzmény: #831252

Ahogy mondod:) Ezek szerint idén is ő üzemelteti a Ctalini gyüjtőjáratot. Reméljük azért tud róla :)

Mindenbe benne vagyunk, …

#831265 kerikoma Előzmény: #831263

Mindenbe benne vagyunk, de nem lesz bejövő transzport. Wiszkis poharaim nekem is vannak:} Gondold át, nem kell inni Harcos, csak legyél velünk:}

sziasztok,Ha minden oké …

#831263 Sumér harcos

sziasztok,

Ha minden oké én du kettöre ott leszek,

6dbos whisky készletet viszek,poharakat én viszem hozzá,fajtákat késöbb közlöm.

Ezzel a müfajjal kellene inditani. Ez ugysem kimondott lerészegedésröl szolna,aki látta már tudja.

Ezt megejthetjük találkozásnál Keriéknél vagy kint a présháznál ezzel inditunk.

Én nem alszom ott és nem is iszom.

Ha kimegyek a pincékhez az elsö bejövö transzportttal bejövök és távozom.

Részemröl igy tudok most menni sajnos.

De megyek.


Mi a helyzet?

#831260 kerikoma Előzmény: #831257

Bazsikám! Jó lenne szombaton du 2-re ha itt lenne mindenki, de én hozzátok igazodok. Bence fiam nagyon örülnék ha Te is érkeznél. Meg amúgy Kerimamával nagyon várunk mindenkit.

Mi a helyzet?

#831250 kerikoma Előzmény: #831249

Nálam kellene gyülekezni, lehetőleg egyszerre. A telefon számom nem tudom kinek van meg, nekem a tiétek sajnos elszálltak, mert a kis okos sonym meghalt, és a számok elvesztek. Bazsy tudja az enyémet, kell beszéljünk személyesen is, mert mindent nem tudok leírni, és lehet nem is megy át ahogy kellene.

Ha Joe tudni jönni a terepjárójával, akkor a kocsik nálam maradnának az udvarba, és két terepjáróval ki tudunk menni. Ha nem akkor is megoldjuk a haverokkal. Nálam kezdenénk egy kis bemelegítésként, aztán sorra kerül a többi pince is. Janinál vacsiznánk és a végén ismét nálam fejeznénk be ameddig a csapat bírja. Bármeddig. Ha másnap éledezünk, hozzánk megyünk és szokásos jó kis reggeli, kávécska, aki nem soför gyógy sőr stb.

Szűken ennyi! Ha valakinek megmaradt a telcsi számom nyugodtan hívjon. Próbálom követni a fórumot, esténkén tudok válaszolni az esetleges kérdésekre. Minél többen gyertek, kapcsolódjunk már ki egy kicsit.

Rég láttalak benneteket, az Erő legyen veletek:)


Mi a helyzet?

#831249 kerikoma Előzmény: #831216

Sziasztok!

Készüljetek a jó kis kikapcsolódásra! A program nem gasztro est lesz,mert nagyon sokan lennénk és valóban nem tudnánk egy jót beszélgetni együtt. A tőzsdéről! Tudnom kellene, hogy mikor érkeztek. Nagyon fontos lenne, mert úgy irányítjuk a programot.

A lényeg, hogy nagy nehezen szereztem szállást. Kicsit nosztalgiás lesz, de szerintem tetszeni fog. Erdőbényés Béla féle szállásunk lesz, közvetlenül a mi tanyánk alatt kettővel. Jó kis kéró, de egy kupacba leszünk. Meleg cuccot hozzatok, fűtés lesz, de azért novembert írunk.

3 szupi pincét járunk be. Akik már voltatok tudjátok. Jani, Balázs és a mienk.Csalódni nem fogtok! Anyaka pogit csinál, kis kacsazsíros kenyér hagymával és sok jó kis bór kóstolás. (Kiss Zoli mint jó kis borász, szívesen látnám). Aztán a Jani kemencéjében finom sültek, krumplival, nagyon brutálul meg tudja csinálni.

Mi a helyzet?

#831216 kerikoma Előzmény: #831189

Bocs, de ma este nincs forgatókönyv, de holnap este mindenképpen küldöm. Nem gasztro lesz hanem szuper pincebuli. 3 pince biztos, kemencés kaja, stb. Holnap este mindent tudni fogtok. Csak magatokat hozzátok!