Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

Semmi különös, csak beje…

#831287 Fornit Előzmény: #831286

Semmi különös, csak bejelentik, hogy kizárnak a részvényesek közül, és érvénytelenítik a papírjaidat :))

egy ilyen bennfentes pia…

#831277 Kissherceg Előzmény: #831274

egy ilyen bennfentes piacon ki a speki szerinted? Max mi fórumozók, de nem nálunk van 2-3 millió db papír. Amikor 3500 körül tarották 4 hónapig az is mesterséges volt. Még mindig gyűjtsés van szvsz.

Itt annak van igaza, aki a végén nevet miután távozott a banktól :)

Szóval, akkor támasz a s…

#831275 Kiss Zoltán Előzmény: #831267

Szóval, akkor támasz a székem, ellenállás a kezemen, magyarul, nincs csiki csuki!:))

spekik is mozgatják, kül…

#831274 rbbj11 Előzmény: #831267

spekik is mozgatják, különben pl nem fordult volna meg 4ig kozkez egy nap alatt. Valtozna a fő talajok részesedése, ha ok vásárolnak folyamatosan

Na de nem kell minden részletben egyetérteni, opus és 4ig is sokat fog még menni, ebben egyet értünk :)

Ötlet szintjén ott téved…

#831267 Kissherceg Előzmény: #831256

Ötlet szintjén ott tévedtek, hogy

1. nem spekik mozgatják

2. Nem tőkeszegények

3. Nem árfolyamnyereségre hajt a fő tulajdonosi kör

Kicsit el kellene vonatkoztatni a saját helyzettől, persze akinek megy. Opus bőven 1000 fölé fel lesz húzva, de ennek semmi köze 4ighez. Mindent a maga idejében, aki minden hullámot el akar kapni az összes papírban sok sikert! Kell a forgalom :)

Nekem ez nem sokat mond!…

#831262 Kiss Zoltán Előzmény: #831261

Nekem ez nem sokat mond! Csak azt látom, hogy csütörtökön volt benne a legtöbb kötés, de kevés, ehhez a +-40%-os bejelentéshez! 1. Mi volt, ha ez valami teszt volt, mármint a piacnak. 2. A csütörtöki ledugózása az emelkedés lehetőségének?! Napokon belül, lehet, hogy már holnap meglesz rá a válasz!

azt gondolom, hogy létez…

#831259 rbbj11 Előzmény: #831256

azt gondolom, hogy létezhet egy olyan forgatókönyv, ahol jól informalt spekik eladják 4ig-et, és opust veszik egy olyan szintig, ahonnan még mindig sok tér lesz az egyesülési árig.

Ezt az eszmefuttatásodat…

#831256 picirigo Előzmény: #831254

Ezt az eszmefuttatásodat most nem értem! Némi magyarázat?

Vagy azt gondolod, ezt beverik opin meg tepnek 50%-ot? Miért kellene az egyesülésig ezt meglépni? Ráadásul az brutál sokba kerülne

.....És a három papír eg…

#831255 Kiss Zoltán

.....És a három papír egyszerre nem fog felfelé menni, én is folyamatosan nézegetem az Opust és a Konzumot, előbb utóbb megindulnak, hétfőn talán okosabbak leszünk!

nem tudom, miért kéne ki…

#831254 rbbj11 Előzmény: #831208

nem tudom, miért kéne kizárni annak a lehetoségét, hogy opi nagyon magas áron egyesul konzunmal? Innen a jól informaltak számára 700-as opi árfolyam jóval vonzobb lehet, mint 4ig potenciál idenre?

Én megoldásom

#831253 jimmy

Az én megoldasom a helyzetre az lett, hogy a 900 körúl vett pakoomat eladtam tegnapkb. 70% plusszban. A másik felét( kb picit több) aminek 1300 körül van a bekerülése azt meg tartom. Ha minuszba megy rögtön eladom. Nyertem, realizáltam. Ha már nem szálltam ki 1900-nál, akkor legalább vigasztalom magam hogy 70% rohadt jó egy pár hét alatt. A többivel meg várom a szebb jövőt, ha igaz hogy most ez csak korrekció volt. Nagy kérdés. Na én ettől a megoldástól megnyugodtam 2 nap sík ideg után.

Ha a mai nap is beleszám…

#831247 Tapasz

Ha a mai nap is beleszámít, akkor nem lehet, hogy a pénteki esés a T+2 miatt volt? Akinek csütörtökön záróban megvolt, az még hétfőn tulajként van nyilvántartva, hiába adta el pénteken. Lehet ennek jelentősége?

Telitalálat lett, csak m…

#831246 walex Előzmény: #831244

Telitalálat lett, csak mivel nem voltam gép előtt, totál lemaradtam az egészről. :( 1390-en álltam bent, addig már nem jött le. :-/
Így 1580-on tegnap visszavettem a múlt szerdán kivágott pakkot 400 Ft-ért drágábban darabját. :-/
Nem szabad ugrálnom most már, 2-szer megszívattam magam ezzel, egyszer se tudtam olcsóbban visszavenni.

Talán gyűjteni akartak olcsóbban.

Csütörtökön írtad 13.23-…

#831244 Kiss Zoltán Előzmény: #831239

Csütörtökön írtad 13.23-kor 50k-vl, 1400-ig lenyomható! Telitalálat lett!:)) A sáv sáv szélesítéses kamunak, biztos, hogy volt oka, de, hogy mi azt nem tudom!