Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mai italajánlatunk

Mi a helyzet?

#831151 Bendeguz Előzmény: #831053

Szevasztok, szállás végül lett mindenkinek? Én Herceggel elvagyok, ha megyek, ő is jóváhagyta :)

Végül milyen program mellett döntöttetek? Mentek a tömegbe fesztiválozni? Vagy pincében mulatást, tócsni sütést akar a társaság?

Herceg,Rigó,Rbbj,Joepapp…

#829842 Sumér harcos Előzmény: #829830

Herceg,Rigó,Rbbj,Joepappa,Bazsy ez a tuti.

Fornit,Én- kétséges,én napközben tuti megyek,ha el is jövök.

Waszi nem reagált semmit.

De ha nincs szállás,az esetben szinte stornonak nevezhető az időpont.De majd látjátok,mondjátok.

Beszéltem ma Kerivel, az…

#829830 KawaBazsy

Beszéltem ma Kerivel, azt mondta, h sajnos tele van a helyi panzió a buli időpontjára, úgyhogy majd ki kell találni vmi alternatív szálláshelyet. Kár, h hideg lesz, különben simán alhatnánk a szőlőben, sátorban.. Ill. ösze kéne szedni, h ki az, aki tutira jön. Emlékeim szerint: Herceg, Rigó, Robajj, Joepapa, Sumér, Waszit nem tudom, meg persze jómagam, vmikor este, képzés után.

Inni, vagy nem inni? Menni, vagy nem menni?

#829747 picirigo Előzmény: #829734

Valszeg nem tudta megtanulni a nyelvet, ezért inkább átmenet Németországba! :)))

Inni, vagy nem inni? Menni, vagy nem menni?

#829734 Sumér harcos Előzmény: #829732

Ők 3man pont nem jelentkeztek. Bakiba,Nethuszár,Csoki,Trogerbroker,Taresz,PDA.....Rivotril,Ede....Surrano,

Vlncentlauria....és még sokan a valaha megjelentek közül régen nyilatkoztak errefelé bármiről is,nagy nézelődés lesz azt hiszem többeknél mikor megszűnik az oldal rövidesen,és belépnének nagy ritkán.

Fornit,Én még kétséges.


Azt hittem Ausztriában élsz:)de hogy ott kezdted az tuti:)

Inni, vagy nem inni? Menni, vagy nem menni?

#829732 Bendeguz

Üdvözlöm a remek társaságot! Elolvastam júliusig visszamenőleg mindent a topicban. Jól hangzik, Herci befogad magához a szobába, a tolnai borokat szeretem, úgyhogy lehet spontán átutazok értetek 3 országon. :)

Nekem a pincében beszélgetés, megőrülés sokkal jobban tetszene, mint 500 idegen között elveszteni egymást a tömegben. Keri borait is tisztességesen kéne végigkóstolni. Kaja mi lenne? Tócsni?

A törzsvendégek, mint Csoki, Matgab, Bakiba jönnek? Akit láttam a listában, direkt nem soroltam :)

Még mindig csak célkeres…

#829261 Fornit Előzmény: #829242

Még mindig csak célkeresztben...

Nemrég ittam ürmösbort, nem volt rossz, megfelelően édes volt :)

Beszélgetős buli lesz mi…

#829184 kerikoma Előzmény: #829125

Beszélgetős buli lesz mindenképpen, a gasztró még képlékeny. Ezt egy héttel elötte megbeszéljük. Politika itt is van, de jó kis bulit csinálunk. Rbbj örülök





P

:)az ugy pont semmire ne…

#829124 Sumér harcos Előzmény: #829119

:)

az ugy pont semmire nem jo neki.hacsak nem akar Tolnából Győrbe 8 átszállással vonatozni,buszozni hazafelé,és még ráadásul onnan Sopron.