Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: TŐKEEMELÉS HÍR!!

#83201 exmnbs1 Előzmény: #83125

RGensolar, szánalmas vagy, térj vissza a való világba.

Hatalmas pofára esés jön, észeszű nem vesz ebből egy db-ot sem....

By the way, a Fund mire fel emel, mikor dupla annyival tartozik és miatta fizetésképtelen a GSH és ugrik a telek?

A Geni fizetőképes????

Re: TŐKEEMELÉS HÍR!!

#83151 Mercurius Előzmény: #83121

Azt tudom, hogy teljes hírzárlat volt eddig... meg azt, hogy ez mindenképp jobb mint a csőd. :-) Lényeg hogy történik valami végre valahára, de ez sem fog gyorsan menni nagyon úgy tűnik. Tőkeemelésre mindenképp lehetett számítani, hiszen üres volt a kassza.

Nem akarok túl optimista, se túl pesszimista lenni, így inkább nem mondok semmit egyelőre.

Megy pénz a Cogencoba, megy pénz a Genesis Energybe, talán nem véletlenül...aki eddig kitartott, az nyilván ez után is ki fog...

Re: TŐKEEMELÉS HÍR!!

#83139 Bismarck Előzmény: #83125

Hát h olyan nagyon jó azt nem mondanám. De nem is rossz. Szükség volt rá h ne legyen csőd. Legalábbis én így látom. Az viszont engem kicsit elszomorított, h akkor most Augusztus közepéig megint semmi sem lesz, csak várunk.

Annyi lehet h a 3 Euro miatt kicsit feljebb mehet az árfolyam, kb 700-750 Magyar Királyi Forintra.

Szerintetek?

Re: TŐKEEMELÉS HÍR!!

#83125 Gensolar Előzmény: #83121

Szerintem nagyon jó, persze kivéve ex-et, mert újabb agyrémekkel állhat elő.

Re: A valódi kérdés.

#80683 Mercurius Előzmény: #80671

Van egy olyan gyanúm, bizonyos jelekből, hogy a kimenő hívások korlátozva vannak, de fogadni még azért tudnak hívásokat... :-DDD

Re: A valódi kérdés.

#80661 Mercurius Előzmény: #80658

Már azt hittem a nagy munka közepette, ezt is elfelejtik...

Bizonyára a trenszparencia javításán dolgoznak ilyen lázasan a Genesis házatáján, és ezért nincsnek hírek...

Re: A valódi kérdés.

#80220 exmnbs1 Előzmény: #80216

Pár nap türelem és jön a jó hír, írta valaki nemrég a pf-en. Illetve már elég rég volt, és sajna átcseszték....

Re: A valódi kérdés.

#78828 exmnbs1 Előzmény: #78805

http://www.fool.com/investing/high-growth/2009/06/29/an-unexpected-player-in-the-solar-market.aspx

First Solar spent much less time addressing the competition from new thin-film entrants, other than pointing to its track record. I can hardly blame the company, as it would be largely speculative to draw conclusions about startups that are mostly pre-commercial today. Yet I still can't help wondering what disruptive forces are at work here

http://www.fool.com/investing/high-growth/2009/06/30/the-future-of-first-solar.aspx