Regisztráció Elfelejtett jelszó

prfeco 2014

térjünk a tőzsdére

#866491 prfecó Előzmény: #866414

ne csak a politikáról szóljon minden. Beshortoltam 2020.12 és nyitottam 2021.12. Jó nagy kamat tartalom van

térjünk a tőzsdére

#866414 prfecó Előzmény: #814341

főleg tegnap , de ma is shortosok likvidálása következik. Talán du nyitok újabb shortokat

prfecó 2014

#830722 prfecó Előzmény: #684584

Semjén ma fogadta a Nagy Feró és teljes csipet csapatát + feleségek , gyerekek a Parlament disztermében diszétkezésen! ezüst , herendi , etc , bor , pálinka , hungaricum!!!

Mialatt kint zajlott a demonstrációnak nevezett 300-500 fős népi hepaj , kurva nagy hangosítással .


Ákos megy a ratatouliba ???és jön nemzet csotánya ingyen koncerje az Arénába.


Tőzsdén meg Bártfay csapata nyírja és veszi át az írányitást Szívek által jelzett Seszták művektől foreverben

térjünk a tőzsdére

#814341 prfecó Előzmény: #806880

szelíd szívű öreg shortos szíve megszakadt a 800 millió dollár etűnésére , de pénztárcája szereti !!!!!!!!!!!!!!!!!

térjünk a tőzsdére

#806916 Fornit Előzmény: #806883

Ha beleolvasok ilyen junk rv pf topicokba altalaban arra a kovetkeztetesre jutok, h a zartosztaly apoltjai sem tudnak alulmulni azt ami azokban folyik.

térjünk a tőzsdére

#806883 rbbj11 Előzmény: #806874

én is azt néztem, hogy az, ami pf-en megy, USA-ban böven kimerítené mindenféle mértékü büncselekményt piacbefolyásolás terén....

térjünk a tőzsdére

#806880 matgab Előzmény: #806874

minek mész te perverzkedni a PF hallucinogén topikjaiba??

Inkább csináld meg azokat a fejlesztéseket amiket itt írtunk a másik topikba! :-)

térjünk a tőzsdére

#806874 Kissherceg Előzmény: #802219

Mellesleg pár embert fel lehetne jelentenia fórumokon piacbefolyásolásért és kamuzásért, mert a sok virtuális milliárdos nagyon issza a vetítést... Átolvastam pf topikokba, hát hogy nem ég le a bőr a pofájáról pár díszfasznak, hogy így nyerészkedik...

térjünk a tőzsdére

#802219 prfecó

Szoval beruháztam szlovén , horvát , román papírokba.


Megtermelte: Konsum , Opus és még nagyobb kamu cég cég.


Enefit tartom , ricsi maradt , BUX hati éppen long.


DAX up , China down , a jövő heti tétek

FINA maqsters

#801905 prfecó Előzmény: #799811

A Masters-ra érkező versenyzők , nézők k&rva nagy keresletet jelentettek + Sziget és augusztusi turizmus egy darab üres szoba sincs Budapesten.

FINA

#799811 prfecó Előzmény: #799731

KIcsit gazdasági oldalról nézve. Mexico - Guedelhara nem vállalta , mert 110 millio dollárt sokallták.( 3,3 milliárd Ft ) Jelenleg cca 300 milliárd forint cca 1000 millió dollárt , már elérte a magyar szervezési költség..


Szállodák , amelyek FINÁ - ra gyurtak jelenleg 45-60% töltöttek Lásd Hilton 580 fő és 220 vendég( hivatalos adat Tűzoltóság) , melyből 120 FINA.

Turisták , hát....

Jegyek magyar eseményekre full , de a szokásos ingyen nézők kellenek máshova.

Rendezvény szervező cégek sírnak- csak a Walton Security és Waldorf Catering kaszál.-1000 Ft / órabért letolták 750- 800 Ft ra.

Technikai hiba miatt Net…

#799731 prfecó Előzmény: #799661

Technikai hiba miatt Net. néhány gondolata nyílvános lett

pl- mi a faszt akar Európa izraltől ? elmehenek a fészkes fekete f&szba , Orbán meg rákontrázott

V4 meg diszpintyként hallgatnak , mert EU pénz kell , hogy saját pénztárcájukat tömhessék

Miköze van az Izreali Mi…

#799661 prfecó Előzmény: #799657

Miköze van az Izreali Miniszter Elnöknek a Visegrádi 4-eknek , hiszen a rendkivüli tanácskozást miatta hívták össze Budapesten??? Egyébként részt is vett rajta.

Netanheu és Orbán nyílt …

#799657 prfecó

Netanheu és Orbán nyílt találkozóján megjelentek ortodox és neológ zsidók,Demján , Káel Csaba, Eszenyi Enikő , G.M . Hemingway , Tarlós , Varga , Fónagy , Lázár Izrael összes nagykövete és gazdasági potentátja. Most ezek mind izrealiták???