Regisztráció Elfelejtett jelszó

Stocklandyard.hu fejlesztései

köszönöm, köszönjük

#829387 TrendMan Előzmény: #829354

Az is lehet, hogy egészségügyi okai vannak a megszüntetésnek.

Hercegnek 2-3 éve emlékeim szerint valamilyen eü problémája volt lehet, hogy már nem tudja tovább cipelni egyedül a terhet.

Tudtátok, hogy már van egy ilyen blog:

https://stocklandyard.blog.hu/

???

köszönöm

#829379 banyaiz Előzmény: #829337

Olyan ez Sumér mint Columbo felesége még egy filmes példát is hozzak , szereted úgyis a filmeket. Szóba kerül de nem jelenik meg. Most én is ilyen Columbo felesége szerepbe kerültem látom már . :)

köszönöm

#829375 banyaiz Előzmény: #829333

Szóval kitérsz a válasz elől mint én a találkozó elől. :)

Jó, hát feltételezem valamilyen racionális oka lehet annak a megszüntetés mellett döntesz. Akkor logikai alapon nem sok verzió marad azért.

Végül is lehet, hogy jobb ha nem mondod el mert így nyitva marad a kérdés és rejtély lesz. :) Mint irodalomban , vagy filmekben használt eszköz ahol mindenkinek a fantáziájára bízzák a befejezést nyitott kérdésekkel.

köszönöm

#829366 matgab Előzmény: #829365

lehet, hogy megveszem az oldalt 1 millió rúpiáért és csinálok utána belőle egy rendes fizetős oldalt.

Liberális politikai beállítottságúaknak persze egy kicsit magasabb lesz az előfizetési díj, kevésbé liberálisoknak kicsit olcsóbb... :--)

köszönöm

#829365 Fornit Előzmény: #829361

Engem inkább az aggaszt, hogy majd nem tudni Matgab épp miben mesterkedik a piacon. A Matgab topic olvasása nélkül kereskedni olyan lenne, mint aknamezőn sétálni :)

köszönöm

#829364 matgab Előzmény: #829361

Jól van , legyen 1 millió, de a devizát én határozom meg! Legyen mondjuk Indonéz rúpia!

köszönöm

#829362 Koffein Előzmény: #829354

Köszi! :)

Amúgy remélem nem GDPR miatt állítod le. Ha igen, csak jelezned kell. Gondolom összetudunk dobni egy frankó ügyvédre egy kis zsét, hogy rittyentsen faja adatvédelmi szabályzatot.. :))

köszönöm

#829361 Kissherceg Előzmény: #829357

a közösség számára rendkívül hasznos gondolataidat másold ki és foglald könyvbe. Nyugodtan köszönd meg, hogy előre szóltam. Így mindenkinek van ideje másolgatni magának...

Ha kell valakinek az oldal oda adom 1 millióért, de más néven kell tovább futtatni.

köszönöm

#829357 matgab Előzmény: #829354

azért ez egy picit köcsögség csak úgy eltüntetni az összes gondolatomat, amit eddig leírtam! Legalább egy olyan iwiw-es időkapszulát csinálhatnál!

Hogy fogom én bizonyítani azt már évekkel később, hogy én már anno megmondtam leírtam -pl itt a Politika és társadalom ahogy én látom topikban. Vagy a részvényeim alakulását, mikor nyuszi kétségbe fogja vonni, hogy beírtam -e minden vételemet /eladásomat??

akkor mindenki telszámát…

#829339 Sumér harcos

akkor mindenki telszámát felirom aki ott lesz november 17én,feltéve ha megyek-de szeretnék...elteszem a mappát,aztán hátha jo lesz még vmire.

egyébként jol elkevertem a számokat már......azota 2éve volt találkozás, készüléket de lehet számot is cseréltem már.


aztán Herceg lekapcsolja a kapcsolót.

én pedig befejezem a majd 15éves tőzsdei forumozást azt hiszem végleg,nyilvánosan.


köszönöm

#829337 Sumér harcos Előzmény: #829333

oda sem megy oda....kávézni sem,nem szereti az 1éjszakás kalandokat,sőt enni-inni sem szeret,teltház van nála haverbol ,nincs felvétel:)

köszönöm

#829333 Kissherceg Előzmény: #829310

Nézd azért érzelmileg legjobban én kötődök az oldalhoz, tehát nem egyszerű egy ilyen döntést meghozni. A megszüntetés okát Szekszárdon elmondom :)))

a pf fórumot is lelőtték

#829316 Boby. Előzmény: #829280

Oda már hetek, de lehet, hogy hónapok óta nem tudok belépni....,de talán nem is baj...,tele van gyökér fideszessel!:-)