Regisztráció Elfelejtett jelszó

est-média fórum

Társaságunk következetes…

#828589 colop

Társaságunk következetes gyakorlata - ahogyan a BÉT többi kibocsátójáé

is -, hogy nem nyilatkozik meg és alkot véleményt a sajtóban megjelenő

egyes értesülésekről, feltételezésekről.



Amint azt a tőkepiaci

jogszabályok előírják, valamennyi érdemi információt késedelem nélkül

közzéteszünk hivatalos közzétételi helyeinken, ezért - ahogyan legutóbbi

jelentésünkben is megfogalmaztuk - javasoljuk ezek figyelemmel

kísérését.




Tisztelettel: Kellner Gabriella

Szerintem is.Kb az óta m…

#828573 Razamanaz Előzmény: #828566

Szerintem is.Kb az óta mióta megjelentek az első 1-1,5 millás pakkok a vételi oldalon.Ez bő 1 éve volt olyan 1,6 Ft-nál.És láss csodát azóta minden bejelentés időben jőn.Szvsz már rég nem ő a góré.

Bcs szerintem nem változ…

#828571 Kissherceg Előzmény: #828566

Bcs szerintem nem változott, milliárdos varázsló :) egy centet nem bíznék rá

sokan félnek bcs töl hog…

#828566 colop

sokan félnek bcs töl hogy megen az lesz mint econet, most nem mert,fordult a kocka.

Tegnap komoly fordulós g…

#824851 rbbj11

Tegnap komoly fordulós gyertyát mutatott, nagy forgalommal, uh. én beszálltam spekára. Ráadásul duplaaljat is csinált.

"..egyértelműen alábbhag…

#824697 Koffein

"..egyértelműen alábbhagyott a Mészáros-láz, pontosabban egy újabb formája alakult ki: egy üres, semmit nem érő cégtől, az Est Mediától várják a spekulánsok, hogy jöjjön egy Mészáros Lőrinc kaliberű befektető, és milliárdokat ajándékozzon a mostani részvényeseknek azzal, hogy vagyonát beleteszi az üres cégbe. Ha valaki működő tőzsdei céget akar, bevezetheti oda pár tízmilliós költséggel, és szórt tulajdonosi szerkezetet is könnyű létrehozni egy vonzó árú kibocsátással: milliárdokat költeni egy üres tőzsdei cégre, hogy is mondjuk, böszmeség, kíváncsian várjuk, lesz-e ilyen jelentkező, vagy csak a reménykedők kergetik az Est Mediát eszement értéken."

-19,81%Kidurrant a lufi,…

#824575 walex Előzmény: #824438

-19,81%
Kidurrant a lufi, megjöttek az új papírok. El is kezdődött a pénzcsinálás (szórás).

Balázs Csaba megint bűvé…

#824146 Kissherceg Előzmény: #824141

Balázs Csaba megint bűvészkedik, gondolom nagyobb ház kell 2. kerületben aztán gyorsan intézi az önrészt... :)

igen, ML sztori, habár n…

#824143 Koffein Előzmény: #824141

igen, ML sztori, habár nem tudom mire használná, ha megvenné ezt az üres fost, de egy páran ebbe ringatják magukat :)