Regisztráció Elfelejtett jelszó

Apróhirdetés

Laptopot vennék, Inteles…

#832098 Csusza

Laptopot vennék, Intelest, nem alap, de nem is top gamer gépet. Valami olyat, ami azért pár évig még elég gyorsnak számít.
Új vagy nagyon újszerű érdekelne. Lelakott, kopott, dögledező akkus nem.
Ja, és persze még karácsonyig, Jézuska a vevő.

Vennék egy autót

#827195 Csusza Előzmény: #826929

Szia! Rég láttalak! :-) Vagy csak nem figyeltem eléggé, az is lehet persze.
Kösz a tanácsot, tudom, hogy jók a hibridek, más is mondja, akinek van, de nekem most nem fér bele a keretbe egy jó állapotú.
Amúgy vettem közben autót, végül egy Kia Ceed lett, rábeszéltek a típusra autóval foglalkozó haverok, szerelők és vizsgabiztos. Mondván egyik autó sem tökéletes, de ezek még egészen jók, szerelők szerint valahol a japánok és az európaiak kööztti minőségben és tartósságban. Kombit kezdtem keresni belőle, de nem találtam meggyőzőt. Nagy keresés közben beesett egy szerintem nagyon jó állapotú 2010-es 5 ajtós, azt vettem meg.

Persze nem kombi, de elég lesz annyi hely is. Egy horvát utat megcsináltunk vele, vártnál jobban elfértünk két heti kempingezős sok szarsággal is.
Motor 1.4 benzines, nyilván nem tépi fel az aszfaltot, de nem baj, polgári közlekedésre nekem tökéletes.

Egyelőre minden rendben, szépen muzsikál, remélem nem bukik ki semmi gond. Kopp, kopp... :-)

Vennék egy autót

#826957 KawaBazsy Előzmény: #826948

Én is nézelődök, mer ha jövőre felépül a kecó, s visszaköltözünk Bp-re, akkor a Sharant lecserélem, mert ott nem praktikus.

Vennék egy autót

#826948 hosszhuszár Előzmény: #826946

Én csak olvasgatok még róla, de a kormányzár hibán kívül, jelentősebb hibáról nem olvastam. 2013 as modelltől jobbak, állítólag. Elektromosat, csak szervizkönyvvel, mert az akku garanciája, úgy él 10 évig.


Vennék egy autót

#826946 KawaBazsy Előzmény: #826929

Van elektromos autós haverom, aki már többfélét hozott be, s próbált ki. Azt mondta, h az Amperának jók a paraméterei, de sajna vannak vele műszaki gondok, közel sem olyan megbízható, mint egy Prius. Pedig nekem is tetszene..

Vennék egy autót

#826929 hosszhuszár Előzmény: #821966

Szia. Japán autót kell venni, toyota. A tulajok márkaszervizbe hordják általában javítani, a zöme szervizkönyves. Viszont a fiatal autókat, a fogyasztói társadalomnak építették. Bizigli vezérműlánccal, izzó cseréhez, ki kell venni a lámpát, amihez le kell bontani az autó elejét. 10e ft os rezsiórabérrel, minimum 2 órás munka. :) Ha, viszont, veszel egy jó állapotú, szervizkönyves valamit, mindegy mennyi km van benne, mert ha kevés? Akkor azon még cserélni kell olyan alkatrészeket, amit a sok kilométeresen már kicseréltek. Tehát nem km t, állapotot kell venni. Én a helyedben, hidridet vennék, benzin-elektromos. Persze olvastam, kell a hely, egyterűt szeretnél, ami nem nagyon van ezekben... Opel ampera. Ár érték arányban a legjobb elektromos szerintem. Igaz, nem 2m ft, de ha lölő kicsit megrázza magát, kijön a lé, és 3-3,5 körül ,már lehet venni jót. Ha utána olvasol, mikre figyelj, nem tudsz bevásárolni. Én is nézegettem, csak még barátkozunk.


Vennék egy autót

#822032 Ricsi Előzmény: #822020

Ezzel én is egyetértek, mindig olcsó autót vettem, ha a keret pl 600K volt, akkor 300 alatt, és 300-ból mindent megcsináltak nekem, a mostani autómnál pl motorgenerált is. Állt most másfél hónapot (régi diesel Carina), és márfél hónap után pöc-röff.

Vennék egy autót

#822031 Ricsi Előzmény: #822019

Ezek sokéves autók, és szerintem vannak csapatok, akik innen átjárnak oda. Itt rengeteg külföldi él, ebből sok a francia is, szerintem ez üzlet, és nem vízkáros autók, mert akkor gyorsan bezárhatnak. De csak azt írom, amit gondolok, biztosan nem tudom.

Vennék egy autót

#822020 Kissherceg Előzmény: #821966

annyi ember, annyi tanács. Határozz meg összeget, joautok.hu, vedd meg költsél rá vagy 200.000-et, aztán mehetsz csajozni :)))

Vennék egy autót

#822019 Sumér harcos Előzmény: #822015

állitolag franciábol nagy százalékban vizkáros autok kerülnek behozatalra,olcson nem olcson,de később tele problémával.

Vennék egy autót

#822015 Ricsi Előzmény: #821966

Most miattad elkezdtem nézni, rengeteg francia rendszámos autót árulnak most, gondolom átteszik spanyol rendszámra, ha eladják. Nézelődhetsz szerintem franciaországban is.

Vennék egy autót

#821966 Csusza Előzmény: #821950

Kösz, hasznos infó, csak kár, hogy kicsit messze laktok most. :-)
Persze tudom, kössem össze egy nyaralással. :-)

Vennék egy autót

#821950 Ricsi Előzmény: #821903

Tudom, hülyén hangzik, de itt érdemes autót venni. Nem sokkal olcsóbb mint otthon, de itt mindig mindent megkapnak az autók (ezek egyszerűen ilyenek), azonkívül a rohadási pontokon is minden gyári, itt ismeretlen fogalom a rozsda.

Vennék egy autót

#821909 Fornit Előzmény: #821813

" Öreget, olcsót általában nem éri meg kintről behozni, fiatalnál érdemesebb megnézni."

Még mindig az autókról beszélünk?? :)

Vennék egy autót

#821903 Csusza Előzmény: #821813

Kösz, körbenézek kinti oldalakon is. Amitől félek, hogy kiutazok "fillérekért", és ott derül ki, hogy ugye nem is egészen olyan, mint ahogy ígérték. :-/

Vennék egy autót

#821902 Csusza Előzmény: #821809

Ok, kösz. Mondjuk szempontként, hogy te hogy férnél el benne, még meg sem fordult a fejemben. Vagy ilyen komolyak a szándékaid? Csak hogy tudjam... :-D