Regisztráció Elfelejtett jelszó

EURHUF

323

#822759 Boby. Előzmény: #822750

Valószínűleg sok okot tudnánk megnevezni,ami miatt az elkövetkezendő egy évben a forintnak gyengülnie kellene.Nyilván,ezek nem titkos információk, ezeket az MNB-ben is tudják.És pont ezért nem értem..,ha ők is tudják, hogy a forint gyengülő pályára kerül a jövőben, akkor napi megnyilatkozásokkal, miért siettetik azt, miért fújják a parazsat?!Valami itt nem stimmel!

323

#822749 Boby. Előzmény: #822747

"A ScoGen bemondta a történelmi mélypontot2018.06.14 12:39

Jövő júniusra 333-ig gyengülhet a forint az euróval szemben - vélik friss devizapiaci elemzésükben a Societé Generale (SocGen) szakemberei. A francia bank előrejelzése szerint az idén még nem nagyon fogunk eltávolodni a 320-as szinttől, jövő tavasszal viszont előtt 325-ig, majd nyárra 333-ig emelkedhet az euró-forint jegyzés."

Ennek a f@szinak biztos meteorológus az alapvégzettsége.:-)

323

#822747 Boby. Előzmény: #822746

Igazából örülnöm kellene,mert az euróm és a nem forint alapú befektetéseim,mind felértékelődnek...ugyanakkor amit sajnálok,hogy a profitrealizálás celjából eladott dolláromban nem tud lefutni a várt korrekció.És ami még nagyon zavar, hogy nem tudom pontosan milyen célból keveri a jegybank a fekáliát!?

https://www.portfolio.hu…

#822519 Boby.

https://www.portfolio.hu/deviza-kotveny/megszolalt...

"Gerhardt Ferenc kiemelte: "az árfolyam alakulása a Magyar Nemzeti Bankot hidegen hagyja".

Ezt azért nem kellett volna....,már árazza is a kurzus! Nyilván nem spontán elszólás volt....,ez nem rájuk vallana.Ott tartunk,hogy egy forinttal kapcsolatos befektetési döntés előtt, nem elégséges a főbb gazdasági kérdéseket megvizsgálni,de az MNB mögött álló érdekszféra anyagi érdekeivel is kalkulálni kell.


Dollárt sokkal feljebb n…

#789736 Kissherceg Előzmény: #789707

Dollárt sokkal feljebb nehezen tudom elképzelni, de ettől függetlenül tartok belőle a portfoliómba

:)))))))))) cuki... de a…

#787174 Kissherceg Előzmény: #787169

:)))))))))) cuki... de az év végén ezt a buxnál is alkalmazták, amikor 0,3% száguldás volt :)

EUR vétel a terv idei évre, mester számítok segítségedre :)

Bűnügyi, munkaügyi, épít…

#756812 walex

Bűnügyi, munkaügyi, építőipari, munkabér, államadósság, gazdasági növekedés stat M1 nézőknek készül.