Regisztráció Elfelejtett jelszó

Humor

Edigital a homáron

#821536 Tapasz

Először olvasd el a cikket:

http://homar.blog.hu/2018/05/28/_egy_masik_majom_a...

Majd az egyik legjobb hozzászólás:

"Mosógépet vettem online. Szombaton hozta a futár. Az utolsó pillanatban változtattam a kiszállítási címen (hétvégén nem volt jó a munkahelyi cím, ügyfélszolgálat péntek este, mikor az sms jött már nem volt elérhető, így amikor szombat reggel hívott a sofőr, hogy 10 perc és ott van, akkor mondtam hogy nem ok, a szomszéd városba kellene hozni, kb 10 km-rel arrébb).
Odahozták, ketten voltak, az emeletre is feldobták extra penz nélkül. Jattoltam nekik.
Megvárták míg kibontottam, beüzemeltem. Elindítottam egy mosás-szárítás programot. Megkínáltam őket ebéddel, majd utána együtt megnéztük az F1 időmérő edzést. Közben sörözgettünk, a sofőr kólát kért. Asszony közben sütött sütit is. Kb. 4 óra után a mosó-szárító program befejeződött, elégedett voltam. Így aláírtam a papírokat, es kifizettem az árát. A srácokkal jól eldumáltunk, jövő héten megyek hozzájuk bográcsozni."

A szépség és a szörnye..…

#818508 Fornit

A szépség és a szörnye... izé...mopsz :)


vicc?

#818233 matgab Előzmény: #818086

Barátságos meccs

A magyar válogatott barátságos meccset játszik a Wembleyben. Az angolok kellőképpen "komolyan" veszik a találkozót. Úgy döntenek, hogy sörözni mennek, elég, ha csak Rooney játszik egyedül, a magyarokat egymagában is megveri.
Ahogy iszogatnak a kocsmában, jön is a hír, hogy Rooney a 4. percben gólt rúgott, 1:0.
Elégedetten emelgetik a korsókat, de újabb hír valahogy nem jön.
A 85. percben érkezik a hideg zuhany: a magyarok egyenlítettek. Az angol játékosok azonnal a buszba ugranak, és irány a stadion. Ott kapják a hírt, hogy a hosszabbítás második percében a magyarok újabb gólt rúgtak és megnyerték a meccset. Rohannak az öltözőbe, Rooney ül az egyik padon és nagyon lógatja a fejét.
Rögtön nekirontanak:
- Wayney, mi történt? Hogy veszíthettünk?!?
- Ne haragudjatok, fiúk, nem sokat tehettem, még a 13. percben kiállítottak...

Izé. Nehéz erre mit mond…

#816458 TrendMan Előzmény: #816453

Izé. Nehéz erre mit mondani, különösen ma.

Mondjuk én már ott nem értem, hogy én ilyen esetben simán szólok a házigazdának, hogy te nem jó a lehúzóóóód.

De hát én nem vok nő.