Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

FHB

#822911 matgab Előzmény: #822906

még megteheted, még 800 alatt van az árfolyam!

Ráadásul nekem pont a napokban olyan érzésem volt, hogy el kéne adjam az FHB pakkomat, és 4IG-re cserélni, aztán egyelőre nem tettem.

A 4IG-nél, meg 2200-nál volt ilyen érzésem -szerencésre ott sem adtam el...

FHB

#822751 Kissherceg Előzmény: #822730

ha összevonják a takarékszövetkezeteket, akkor nem kellene vételi ajánlatot tenniük fhbra? Az most 700HUF volna

FHB

#818611 matgab Előzmény: #813023

https://www.portfolio.hu/finanszirozas/bankok/taka...


Nem olyan jó ez az eredmény, mert bár a konszolidált AEE majdnem ugyanannyi, mint tavaly volt, de ezekből a "rendkívüli tételek" tavaly 6413 -mal volt több a hitelezési veszteség, míg idén az informatikai céltartalék miatt 3800 mrd forint.
A kettő különbsége 2613 milliárd forinttal sikerült rosszabb eredményt elérnie , ha így nézzük.
Ami különösen aggasztó számomra, hogy úgy tűnik, hogy jelentős mértékben csökken az üzemi tevékenység, de ennek ellenére nem csökkennek a működési költségek.
Ez nekem azt a képet sugallja, hogy a bevételeket kiviszik a cégből, míg a költségeket benne hagyják, ami hosszú távon nem jó ómen...

FHB

#813023 matgab Előzmény: #813014

Igen.

Kicsit olyan mint a csorda körül lopakadó ragadozó... Mutatja magát, ott sertepertél a folyó körül, mintha a csorda nem is érdekelné...

Aztán egyszercsak hirtelen le fog csapni, ha már nagyon éhes lesz és a csorda óvatlan közeli tagjait el fogja kapni...:-)

FHB

#812887 matgab Előzmény: #812879

aztán nézzem ahogy kilő 1000-ig??

Utoljára 539-nél csökkentettem, az fel is dobta az árfoylamot 750-ig...

Tegnap én is vettem egy …

#811689 Tapasz

Tegnap én is vettem egy kis adagot 758 ért

FHB

#811504 matgab Előzmény: #811415

ev vegen a pakkom harmadat feltettem eladasra, es felnyultak érte egybol, pedig piaci ar fole raktam 15 forinttal. Azt gondolom, h ez valakinek vmiert nagyon kell.