Regisztráció Elfelejtett jelszó

NORDTELEKOM

NER

#812657 thibi99 Előzmény: #812655

mondtam ahogy ottone ban is 50 alatt lattam a jövőt uraim!! Meg olcsóbb a nordt en vettem ma is :) good luck Pomperj lopván

NER

#812578 matgab Előzmény: #812576

akkora a forgalma, mint a MOL-nak és az OTP-nek együtt.

Azért 2 -3 éve nem gondoltam volna, hogy ezek a papírok (Ottone, Nordtelekom, Futuraqua, Konzum, Opus stb.stb) sokszor nagyobb forgalmat fognak generálni, mint a Bluechipek...

Nekem ezek a papírok be sincsenek állítva a rendszeremben...(Most már a Konzum és az OPus bent van)

magától veszi, visszahúz…

#812572 Kissherceg Előzmény: #812570

magától veszi, visszahúzza :) ha nem venné rajta kívül senki na az a világi szopás:)))


Szépen pörgetik a srácok…

#812560 Kissherceg Előzmény: #812554

Szépen pörgetik a srácok akik összeálltak. Nem tudom hány számlával csinálják, de ügyes. Csináltam én is ilyet, csak nekem a partner nem tartotta be a szabályokat és borított, hát szoptam egyet, de legalább bukó nem lett... azóta tartózkodom az ilyentől :)



hihetetlen és beteg, de …

#812559 rbbj11 Előzmény: #812554

hihetetlen és beteg, de ha nagy tételt akarnék eladni, én is így csinálnám, csak lépésekben öntenék, amit elbírnak a vevök

Rulett

#812550 Ronin_

Ez így eléggé rulett-szagú, de kockázatkedvelőknek kifejezetten ajánlott.

terítés

#812525 Kissherceg Előzmény: #812518

megtámogatták:


A KONZUM Befektetési és Vagyonkezelő Nyilvánosan Működő Részvénytársaság (székhely: 1065 Budapest, Révay utca 10. II. em., Cg.: 01-10-049323, a „Kibocsátó”) ezúton tájékoztatja a tisztelt Befektetőket az alábbiakról. A Tpt. 57. § (2) bekezdése alapján a Kibocsátó köteles a valóságnak megfelelő adatok haladéktalan nyilvánosságra hozatalára, amennyiben a Kibocsátóról olyan valótlan adat kerül nyilvánosságra, amely az általa kibocsátott értékpapír értékét vagy hozamát érintheti. A Kibocsátó úgy ítéli meg, hogy a közelmúltban különböző fórumokon, eltérő megjelenési módon olyan valótlan feltételezések láttak napvilágot a Kibocsátó, illetve a felette irányítást gyakorló befektetői csoport vonatkozásában, amely információk minden alapot nélkülöznek. A nyilvánosságra került valótlan tájékoztatások összefüggésbe hozták a Kibocsátót más, a Budapesti Értéktőzsde Zrt. („BÉT”) által működtetett szabályozott piacon forgalmazott részvények, illetve az azokat kibocsátó gazdasági társaságok Kibocsátó általi felvásárlásával. Tájékoztatjuk a T. Befektetőket, hogy a Kibocsátó Igazgatósága nem hozott és nem tervez olyan - eddig közzé nem tett - felvásárlási döntéseket, mely alapján a Kibocsátó és a vele összehangoltan eljáró felek befektetnének bármely más a BÉT által működtetett szabályozott piacra bevezetett részvényt kibocsátó gazdasági társaságba. A jelenlegi rendkívüli tájékoztatás semmilyen kihatással nincs a Kibocsátó által korábban közzétett, a Kibocsátó célpiacain előirányzott növekedési tervekre. Jelen rendkívüli tájékoztatás kizárólag a Budapesti Értéktőzsdén működő bármely tőzsdei társaság részvényeinek felvásárlására vonatkozó valótlan információkra korlátozódik.

"A legvalószínűbb forgat…

#812445 picirigo Előzmény: #812440

"A legvalószínűbb forgatókönyv még mindig az, hogy a befektetők egy újabb papírt pécéztek ki maguknak, aminek megindították az árfolyamát (nézzük meg, mi az ami nem ment még), és a csorda most éppen erre a részvényre vetette rá magát, mert senki sem akar lemaradni az újabb nagy sztoriról."...Fasza...