Regisztráció Elfelejtett jelszó

WDC, STX és a többiek

WDC-ben nagyobb potenciá…

#856977 Ddavid Előzmény: #856819

WDC-ben nagyobb potenciál van. Köszi felvettem a listára és lehet az első packot meg is veszem valamikor.

új irány

#810560 rbbj11 Előzmény: #810558

amíg nem látni az ilyen fejlesztések értékeséteseit, profithányadát, addig ez a hír kb semmire sem jo, nem?

STX Q1 eredmények

#805743 rbbj11 Előzmény: #805702

de igy is csak ott, olyan mélyen van, mint legutobbi gyj-t követö gap down elött...

stx-ben szigetforduló le…

#805701 rbbj11

stx-ben szigetforduló lehet ma, már ideje lenne!

Toshiba deal

#804368 Janicroft Előzmény: #803380

https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-10-02...


Érdekes cikk, a WDC túl agresszívan, túl nagy pofával ment neki az üzletnek, a vége az lett hogy a Toshiba már csak azért is mást választott. Kíváncsi vagyok hogy fog ez hatni a WDC-re, kifejezetten akkor amikor a Toshiba elzárja majd az új technológiákat előle, ugyanakkor megnyitja azokat a Segate-nek?
Lehet itt fog jobban összezárni az olló az STX és a WDC között? A WDC hosszútávon, a részvény performanciájában magasan veri az STX-et, nem lenne rossz itt egy fordulat ebben! Ahogy írják a cikkben is: a hagyományos merevlemez 3-5-8 éven belül halott, a WDC-nek és az STX-nek új modell felé kell néznie, ezért is teszik be a lábukat a chip business-be, különben eltűnnek a süllyesztőben.

Toshiba deal

#803380 rbbj11 Előzmény: #803330

stx csak vergődik....remélem idén megindul még, nem akarok vele egy évig se minuszban lenni!

STX -16% tegnap

#801429 Janicroft Előzmény: #801371

Megértelek...
A WDC rv. gyakorlatilag bármilyen időtávon veri az STX-et, de ez a mostani szétválás akkor is durva. A WDC "javára" most azt írják hogy jobbak a kilátásai, főként a saját NAND business miatt, ugyanakkor az STX együttműködik NAND partnerekkel, uh ebből a szempontból "ugyanúgy hozzáfér technológiához. Érdekes lesz ezt nézni, sztem a WDC fog még esni innen, az STX meg majd akkor lódul meg ha jobb várakozásokat jelent legközelebb.

STX -16% tegnap

#801371 rbbj11 Előzmény: #801345

egyetértek, ez anomália, nem is kicsi. Wdc túl van húzva , ez pedig le van nyomva. Tartom, de k. szar érzés nap nap után a -20% eredményt nézni, alig pár hét alatt...

Office depot val tegnap ugyanígy jártam, pedig az is alulertekelt