Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

nincs disco, van tó, pan…

#803740 rbbj11 Előzmény: #803703

nincs disco, van tó, panzió csinos tulajjal, borkostolo több helyen lehetséges, kirándulás Ausztriaban, barlangszinhaz, kőfejtő múzeum

Az új fotógépemhez olyan…

#803630 KawaBazsy Előzmény: #803540

Az új fotógépemhez olyan éles tele obim van, h minden liba bőrt meg lehet majd rajtad számolni, amikor beleugrasz a tóba! :-)

Az őszies idő miatt esze…

#803538 KawaBazsy

Az őszies idő miatt eszembe jutott, h felhozzam ezt a topikot.. :-)

igazából még december el…

#787581 Sumér harcos

igazából még december elején átnéztem a party fotokat,semmi kompromittáló senkiről,igy nem szóltam utolag a fényképésznek:)

ds

#787194 KawaBazsy Előzmény: #787185

Nyáron, amikor végre beleakadtam a Sharanba, meghirdettem, s másnap az első érdeklődő vitte, a többi sorban következő meg morgott.. :-)

ds

#787185 Waszeitung Előzmény: #787052

Volt ott valami ruhaszárító is mint valami kellék úgy emlékszem! :D Bazsy Civic meg van még,vagy elkelt már? Múltkor kérdeztem,de elfelejtettem a választ. :D

Megtaláltam az első Bény…

#787052 KawaBazsy

Megtaláltam az első Bénye videóit. Ahogy Csoki Waszival léggitározik, az priceless.. :-)

merry fcukin xmas!

#786594 Csokigyáros Előzmény: #786557

Nő volt koma egyáltalán? Ott gyakran nem az, aminek látszik... főleg így bebaszva... :)

Mindenkinek békés ünnepeket, és boldog új esztendőt!

merry fcukin xmas!

#786557 Fornit

dec24 hajnal 5:20 be vagyok baszva mint az allat - megint- tisszta homok vgyoak mert a tengerpaarton fetrengtem egy kambodzsai kurvaval, ugyhogy megragdom a legjobb alklmat, hogy kellemes ubnnepeket kivanjak a topic torzskozonsegenek

(a sunat nem engedtek fel a hotelbe, mrt nm volt szemelyie, ugyhogy az alkalom hofgy becsavarjm a jo oreg pitont egy kambo csajnak szentestere marad, az igazi katacsonyi akjndek, leh leh leh.... ha nem, marad a mopsz!)

Alcohol and pussies are your friend pals, merry fckin xmas!!!!


Jovore valamikor bebszunk egyutt megint - szokas szerint! :))))