Csábító az, hogy még egyszer eljátszani ezt az 1000-el olcsóbban visszavételt. Fél pakkal. Ha pedig tovább megy ott a másik fele átlagban elég jó a történet még mindig.
Az a kérdés el tud e szállni ezekről a szintekről felfelé nagyon rövid távon vagy inkább ez a 8-9 k között mászkálás, még 7 k-s szintekre nézegetés.
Leátlagolva eladni akkor üt vissza ha mondjuk év vége 11 k környéke, és utána megy tovább.
Lehet, hogy korai még ez, és nyugodtan lehetne itt még olcsóbb visszavételekre játszani, lehet, hogy nem. Nehéz döntés ez, mert nyugtalanná tett az , hogy visszavételre kellett várnom, és olyan nehezen akart oda menni ahol vártam. Egy csoda kategória volt , hogy éppen oda még lenézett.
Te most ezzel , hogy kistoppoltad mire spekulász, komoly esést vársz, vagy csak ez a biztos alapon?
