Regisztráció Elfelejtett jelszó

Bringások

I bike Budapest ma

#842708 Hathor

Ma delutan I bike Budapest kozos bringazas mozgalom!!15orakor indulas Margitsziget, 18.00erkezes Varosliget Nagyret ott kozos bringa emeles.Akit erdekel a program szivesev varjak a szervezok!! Nagy csapat lesz, tobb kilometeres bringa sorral.
Reszletek:
https://kerekparosklub.hu/ibikebudapest
Akit erdekel, sziivesen tekerek vele egy par kmt, bar nekem jon csapatom, csaladom :)

egy ismerősöm hirdetett …

#819591 matgab Előzmény: #819581

egy ismerősöm hirdetett épp a facebook-on, hogy neki van eladó... megnéztem, már eladta...:-(

Van valakinek vonóhorogr…

#819581 Tucsok

Van valakinek vonóhorogra szerelhető kerékpártartója ? Én a Thule 925 és az Aguri active 3-at néztem. Van valakinek tapasztalata ?

Ma 15.00 Tabán!

#819579 KawaBazsy Előzmény: #819578

Kezdhetnék úgy a demonstrálást, h ezentúl szabályosan teker minden bringás!!! Én ma is cangáztam 50 km-t, s most is sikerült találkoznom a szembe oldalon olyan csapattal, akik juszt is egymás mellett tekernek, s basznak egymás után menni, ahogy a kreszben elő van írva. Szerencsére a mögöttük jövő kocsi nem előzött rájuk, amíg el nem mentem mellette. Ezt rühellem a legjobban, meg amikor megyek a canga úton, a másik jön szabálytalanul az országúton, én szólok neki, h itt a bringaút, jöjjön át, erre még neki áll feljebb, h miért szólok. Rohadtul örülnék, ha ezt is büntetnék a rendőrök végre, monydjuk min 30E Ft-al.

Köztéri pumpák

#795426 Hathor

Köztéri pumpák jelentek meg Budapest pontjain

2017. május 18. 09:20

nyomtatás

Köztéri pumpák kihelyezésével segíti a kerékpárosokat a BVA Budapesti Városarculati Nonprofit Kft. A fontosabb közlekedési csomópontokba eddig 10 pumpát helyeztek ki, de további 10 elhelyezése van tervben. A pumpák pontos helyét az enbudapestem.hu oldalon is meg lehet nézni, ahol további hasznos információkat kaphatunk többek között a játszóterek, Bubi pontok, játszóházak, ivócsapok, street workout pontok és mostantól a pumpák pontos elhelyezkedéséről.

http://www.portfolio.hu/short/kozteri_pumpak_jelen...

I Bike Budapest

#793716 Hathor Előzmény: #793715

Mert pont ma 15-18között akartál járkálni a városban délutáni sziesztában, és nem férsz el a bringásoktól :))

Legalább szóltam akkor, hogy felkészülj. Állandóan morogsz miattuk :)

I Bike Budapest

#793706 Hathor Előzmény: #775071

ma I Bike Budapest, bringas felvonulas lesz a Szabadsag terrol 15oratol. En ott leszek

Lezuhant ma egy bringa a…

#775071 Hathor

Lezuhant ma egy bringa a tetőcsomagtartóról az M7esen, állítólag rá a másik kocsira. 1KMes dugó volt az autópályán

Re: Balaton körül

#730998 kápé Előzmény: #729904

Már kettő szállás megvan.

Szombatra kellene még (1éjszaka) Bkenese vagy Balmádi környékén.

Balaton körül

#729904 kápé

Körbe tekernénk a Balatont.

Tudnátok szállás lehetőségben segíteni.

A terv:Bszentgyörgy indulás,déli parton fel és északin vissza

3éjszaka 4 nap

Napi táv kb 50Km