Regisztráció Elfelejtett jelszó

AAPL - Apple Inc.

ma kiszálltam az applebő…

#787855 Koffein

ma kiszálltam az appleből, valamiért elkezdett nyugtalanítani...

Semmi sem tart örökké

#784447 Bendeguz Előzmény: #784402

most olvasom, hogy a 6 plus-ok tervezési hibásak, de nem hívják vissza őket

Semmi sem tart örökké

#784402 Koffein Előzmény: #784371

fogalmam sincs, hogy urban legend-e, már több alkalommal is hallottam ezt az idézetet :-)

Semmi sem tart örökké

#784371 Bendeguz Előzmény: #784368

ez urban legend? :)

én már 2 éves távlatokban se merek elhatározásokat hozni és víziókat gyártani, mert rendkívül gyorsan változik minden. ő meg mielőtt kinyírta magát pusztán ostobaságból, mondott egy még nagyobb böszmeséget.

Semmi sem tart örökké

#784368 Koffein

"Halála előtt Steve Jobs azt mondta Obama elnöknek, hogy azok az állások, amiket kihelyeztek Kínába, soha többé nem fognak visszajönni Amerikába"


Mai hír: Amerikába viheti a gyártást az Apple egyik nagy beszállítója, a Foxconn Technology japán lapértesülések szerint.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/amerikaba_vinne...


e nem jó hír

#783358 Bendeguz Előzmény: #782989

Az Apple vagyonából ha levonod a tartozásaid és visszaosztod a részvényszámmal, akkor megkapod a csődös értékét. Nem nulla lesz :)

e nem jó hír

#783357 Bendeguz Előzmény: #782996

mert ezekben nincs li-ion akku :D

fú nagy mák, hogy végül nem vettek fel a samsunghoz a li-ion akksi gyártás/tervezés managementbe, most lehet rám lenne kenve az egész :D

e nem jó hír

#782996 Koffein Előzmény: #782989

Az tuti. A Samsung mákja, hogy az általa gyártott tévék, hűtők, mosógépek stb termékei még nem lángolnak :-)))

e nem jó hír

#781742 Koffein Előzmény: #780043
"Profitwarningot adott ki a Samsung a Note7 telefonok miatt. A harmadik negyedévre vonatkozó profitvárakozását 33 százalékkal csökkentette a cég"


Ha év végéig sikerül 15%ot ugrani az Apple-nek, akkor boldog leszek :-P

e nem jó hír

#780043 Janicroft Előzmény: #779293

A Samsungnak őrült nagy blama ez az egész. Utahzgatta mmost kicsit, a checkinnél ki van íva hogy TILOS Samsung Galaxy NOte telefont bekapcsolva tartani, egyes helyeken nemzetkőzi járatokon még a checkin után, mielőtt a gépre lépnél, megint megállítanak és megkérdezik milyen telefonod van, aztán a gépen bemondják hogy Samsung Galaxy Note telefont mindenki kapcsolja ki. Ez hatalmas probléma lesz a Samsungnak marketing szempontból. Ki a franc akar egy kisebb vagyont elkölteni egy olyan telefonra ami kigyulllad?

behalás :) ... és a végé…

#779421 Koffein

behalás :) ... és a végén, hogy táncikolnak az apple eladók... csúcsra járatott marketing, kiszolgálás, ez a show, az apple show... :)