Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Csá!

#785213 Sumér harcos Előzmény: #785212

szombaton dél-1órakor az összes sofőrt hivni fogom telefonon,egyeztetünk.

a sofőrök már minden cimet,telszámot tudnak.

ds

#785094 KawaBazsy Előzmény: #785089

Ha 3 körül kell odaérni, akkor gondoltam megyek fél órával előbb, tavat nézni, h vmi kirándulás is legyen.. :-)

ds

#785090 Waszeitung Előzmény: #785089

Aki világosban érkezik azzal ki tudunk menni a tóra,bár most ugye elég nagy a nyugi,Rigó nyugodtan csobbanhat,nem zavarja a fürdőzőket,van a a tó háta mögött egy nagy fa kilátó,onnan be lehet látni az egész tavat...akinek van erre igénye,nem csak italozni akar! :D

ds

#785089 Sumér harcos Előzmény: #785084

Bazsy ha előbb jönnél, lényegesen előbb,tehát akár dél-du 1re,akkor Waszit hivd fel légyszives,ugyan nem tudom a programját aznap,de biztosan kalauzol.

de addig még pontosodik az én elfoglaltságom is.

az biztos,hogy fél3-3óra után mindenkit várok.

a parkolást majd mindenki eldönti,nálam zárt,vagy a panzionál-hasonlo parkolási lehetőséggel,mint Zombán-ilyen térköves vmi.

ds

#785088 Sumér harcos Előzmény: #785084

NA,beszéltem telefonon Waszival.:)

A következő a tényállás,mivel kirekeszteni nem akarom,még annak ellenére sem,hogy minden fix,igy az étkeztetést ketten álljuk vele közösen,értve ezalatt a tálakat és a szálláson másnap a reggelit mindenkinek.

Ezen felül is van lehetőség étkezésre,hiszen a szórakozohelynél van egy profi hamburgeres,és érkezés után du. a szálláson is van lehetőség,ha vki igényelné.

Éjszakára,chipset,ropit,aspirint,vaselint,kotont,esemény utáni tablettát,szódabikarbonát,colát,vizet igény szerint mindenki hozzon magával.

:)


ds

#785084 KawaBazsy Előzmény: #785082

Akkor yo. Picit előbb akarok menni amúgy is, h terepszemlét tartsak, honnan a legjobb ugrani, fotózni, stb.... :-)

SVK

#785072 picirigo Előzmény: #785071

Srácok!

Megtennétek, h átküldi mindenki a számát nekem(is)! Régi telómon egyce áthajtottam... :)))

ds

#785071 KawaBazsy Előzmény: #785066

Ment.

Ma elég friss volt az idő reggel.. Rigó remélem egy jégcsákányt is hoz, h sikeres lehessen a csobb.. :-)