Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

magamalá hányok. :) igyo…

#784921 joepappa Előzmény: #784919

magamalá hányok. :) igyon kisérőnek kólát de összekeverni broááááf.

Kerinek lassan eldől, go…

#784904 KawaBazsy Előzmény: #784886

Kerinek lassan eldől, gondolom, h mikor visít a malac, ill Matgab nem vallott még a törzstagok közül..

Hi!

#784903 KawaBazsy Előzmény: #784887

Úgy akartam, vagy jó idő esetére motorral. De írtam, nyertem egy könyvet, s aznap kéne Pesten átvennem. Az meg a másik irány.. Ezért gondoltam, h ha Herceg olyan időben indul, akkor felmék tömegközlekedéssel, Herceg elvisz, SVK-ról meg tömegközlekedéssel haza. De még nem biztos, h ennyit macerázni akarok, addig eldöntöm.. Kocsi országúton 5.5-öt eszik, ill. ha hideg van, s beindul a kályha, az még pár deci. :-)

3. nagyon jó választás, …

#784899 Kissherceg Előzmény: #784898

3. nagyon jó választás, többi is :) A házi gazdának mit vihetünk? BKV bérlet vagy nem tudom mi az ami ott nincs... :)

oké, akkor minden sofőr …

#784898 Sumér harcos Előzmény: #784896

oké, akkor minden sofőr száma megvan.

igy már nem lesz bonyodalom.

szombaton még mindenkivel hivjuk egymást.

a kostolot megelőző aperózást férfias italokra alapoztam.:)

2tipusu remek minőségű pálinka,barack,körte.

És mivel tudom,hogy Joepappa whisky fun,igy a whisky kedvelők sort fognak inni a következő kinálatból:

1. Famous Grouse-ez alap blend whisky,egy jo kezdő whisky,édes tónusú,40%os,inditásnak elmegy-az a kategoria,amely több szót nem is igazán érdemel.

2.Knockando 12 éves-ő egy Speyside terület, Single Malt,illatra mint a virágos,mézes rét,43%-osra húzva.

3. Bowmore 12 éves-elérkeztünk Joepappa kedvenc egyik italához, területéhez,és nagyon nem megvetendő terület.A nagybetűs ISLAY-aki ISLAY-t nem ivott nem tudja mi is a Whisky-tartja a mondás:) Ez füstös-tőzeges,40%-os Single Malt.

ez lesz a program este 6 ig:)


küldtem priviben; egy ut…

#784896 joepappa Előzmény: #784889

küldtem priviben; egy utca házszámot tolhatnál, hogy hova mennyek? :) köszi

minden autobol kérek egy…

#784889 Sumér harcos

minden autobol kérek egy telszámot privátban.

Bazsy megvan

Herceg megvolt(vhová a 2010-2011-ben használt szám fel van irva),de azóta kártyát cseréltem. Tehát kell.Vagy az autobol bárkié.

Joepappa kell.

Waszié megvan,de ő itt helyben majd bekapcsolodik vhol,majd értekezik.

több auto nincs tudtommal,de javitsatok ki.

na akkor változatlan a l…

#784886 Sumér harcos

na akkor változatlan a létszám?

7fő?

senki többet?

mert ma elintézem, kifizetem a tálakat,valószinűleg 4tálat kérek(7főre bő,de véletlenül vki még beesik akkor sincs gond)meg elmegyek a borászathoz is pogácsa ügyben,meg mivel jövőheten adok egy focivacsorát is,igy megalapozom a gazda jokedvét egy raklap bor vásárlásával,nehogy kidobjon minket vmi hangoskodás miatt,lopotök törés miatt:))