Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Eddig, ha jól számolom: …

#783484 KawaBazsy

Eddig, ha jól számolom: Joepappa, Robbaj, Herceg, Rigó, s jómagam megyünk tutira, a két házigazdával meg ott találkozunk (7 fő össz). Matgabnak már van kifogása, vagy még lebegteti? :-)

Két éjszaka elég lesz sz…

#783474 Bendeguz Előzmény: #783419

Két éjszaka elég lesz szerintem :)
Így legalább tényleg szentelhetnénk időt kis diavetítésre (judy :D ) is, meg tőzsdés témákról beszélni. Stratéigák, tippek, akármi.
a lényeg, akárhány nap is lesz, hogy időben kezdjük el megszervezni :)

KawaBazsy: nem megyek SVK-ra, köszi. Ez most sajnos nem fér bele az év végi felfordulásba :(

Egy hetesre is csinálhat…

#783419 Csokigyáros Előzmény: #783363

Egy hetesre is csinálhatjuk... Én semmi jónak nem vagyok az elrontója, nemhogy rossznak :)

rendben Csoki, jövőre úg…

#783363 Bendeguz Előzmény: #783191

rendben Csoki, jövőre úgy szervezem, hogy ott tudjak lenni. Esetleg van olyan terv is, hogy péntektől vasárnapig? Volna idő mindenre, nem kéne rohanni bort kóstolni meg tóba ugrálni :)

Vadkert

#783307 KawaBazsy Előzmény: #783302

Ha csak száraz bor lesz, akkor valóban ki kell találni vmit.. :-)

1-1 kilométerre sztem értelmetlen fuvart szervezni.. kell az a séta. A tóra mindenképpen szükség lesz, h Rigó beválthassa fogadalmát. :-)

Vadkert

#783302 Waszeitung

Szevasztok,nincs szerencsétek,nem tűntem el! :D

Látom Summér kiosztotta a lapokat,majd beszélek vele hogy miképpen tudnék bekapcsolódni/segíteni a pogramokba,elöljáróban annyit hogy van itt egy szép nap tó amiben Rigólettó valóra válthatja a fenyegetését és fürdőt tud venni! :D Bazsinak kell majd némi kristálycukor hogy élvezhesse a borokat,de ezek könnyen megoldhatók.A szállás a borkóstolótól 1 km en belül van,a borkóstoló a discotól szintén 1 km en belül.max éjszaka kellhet taxi. A disco melletti büfében elég dekoratív lányok dolgoznak,tehát odáig el kell jutnunk mindenképpen! :D

Ok, kocsiváltás megint u…

#783300 rbbj11 Előzmény: #783279

Ok, kocsiváltás megint ugyanúgy mint múltkor? És nálatok hagyhatom?

Rbbj viszlek pestről sim…

#783279 Kissherceg Előzmény: #783266

Rbbj viszlek pestről simán, meg akit kell, Rigót felveszem ha nagyon muszáj, de nem jó szívvel :D van még hely a kocsiban, köszi a szervezést!!!