Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

na akkor felkellene mérn…

#770384 Sumér harcos

na akkor felkellene mérni pontosan,hogy ki az aki kér fogadót,hány fő.

az über horkolosok mindenképpen különszoba,sátor bármi.

én még nem döntöttem,hogy teljes beágyazás,hálózsák, kombi a háziak udvarán,vagy fogadó.

ahogyan láttam ha ez a margareta nevezetűről van szó,az esetben 7-8000ft egy éjszaka,2ágyas.

20főt lazán eltesznek ahogyan néztem a neten, tehát lehetnek különszobák is.

szóval akkor kezdjétek a számolást,ki megy fogadóba?létszám?illetve hány szoba kell?

Re: nincs cím

#770381 picirigo Előzmény: #770349

Azzz igen! Ki az a pince szomszéd?

Lenne egy kérdésem: A idős úriembert(neve nem jut eszembe, akitől sokat vettünk első alkalommal), nem lehetne kicsalni? Vennék tőle egy kis bort! Ja, és remélem a Pali is megtisztel bennünket!

Re: nincs cím

#770349 kerikoma Előzmény: #770346

Oké, én rátok bízom:-)

A menü mégiscsak kemencés kaja, mert egyik pincetulaj is tart egy kis bulit, aztán akkor így már megéri befűteni és előmelegíteni a kemencét. Úgyhogy közösen csinálunk krumpliágyon őzgerinc és körülötte pedig 4 bontott csülök beírdalva és megsütve. Hozzá egy kis savanyúság és jó kis borocskák:-)))

Na?:-))

Re: nincs cím

#770346 picirigo Előzmény: #770327

Keri!

A csapat "kidőlési" hányadosát figyelembe véve, szerintem legkésőbb éjfélkor már a fogadóban leszünk! 3-tól walszeg kemény italozás lesz!

Re: nincs cím

#770327 kerikoma Előzmény: #770245

Ahogy gondoljátok! Te ismered a fogadót, tudod az árakat, szóljatok, hogy hányan aludnátok ott és én lefoglalom néktek időbe. Igazából nem lesz gazdaságos, ha hajnalba jövünk haza, azért a pár óráért kifizetni egy teljes éjszaka árát....

Beszéljétek át

Keri! Ha este ill. ha ha…

#770245 picirigo

Keri! Ha este ill. ha hajnalban hazamész, szerintem párunknak a fogadó is jó opció! Én szívesen aludnék ott! Szerintem Henci is!

Re: nincs cím

#770197 Kissherceg Előzmény: #770161

kutyaól vagy más menhely nincs? :) Én nem vagyok táborozós fajta, se sátok, se hálózsák. :)

Bányai Zoli miért nem jö…

#770152 Sumér harcos

Bányai Zoli miért nem jön?Bonyhád-szekszárd ott vhol lakik.Nem értem.

Viszek neki egy-két migránst a halasi táborból ha kell,ájándékba:)

Majd elosztoznak odafelé Waszi Bazsy párossal az autoban az üléseken.

:)