Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: Keri buli?

#768959 kerikoma Előzmény: #768955

Igen jól képzeled, présházsor.

Valahogy nem bírod a kutyákat úgy látom:D Igen van egy pulim, teljesen ember barát. A faluba a házunknál fogunk gyülekezni, iszunk egy aperitiffet aztán terepjárókkal megyünk ki a tanyasorra.

A többit a képzeletetekre bízom:-))

Re: Keri buli?

#768957 kerikoma Előzmény: #768954

Hát nem bánom ha azzal jössz, legalább nem kell a haverokat nyaggatnom, hogy segítsenek be a szállításba. Borocskát meg ihatsz, mert teljes mértékben meg tudjuk oldani földesúton a közlekedést...

Enyém kétszemélyes terrano kisteherautónak vizsgáztatva, de a puttonyba azért be lehet ülni a bevállalósaknak:-))

Re: Keri buli?

#768955 Sumér harcos Előzmény: #768950

értem.

szekszárd lankái környéki présházsornak képzelem el:)

és nálatok a főhadiszálláson van kutya?

akkor hogyan megyünk fel?mennyi a távolság a gyülekező -ponttól?

ha túrázunk,akkor tényleg jobb lesz ha marad az öltönycipő itthon:)

Re: nincs cím

#768953 kerikoma Előzmény: #768951

Pörög ám a topik:-)

Mobil ágyak, hálózsákok tökéletesek, akár nálam hátul a dühibe is tudtok aludni, ha hideg lesz be is tudunk gyújtani. Te már láttad, simán megoldjuk:-)

Szervezzétek az utazást én szervezem a többit:-))

Fuvarokat lassan össze i…

#768951 picirigo

Fuvarokat lassan össze is lehetne szervezni. Bazsy-Waszi! Mivel úgyis erre jöttök, szívesen NEM vezetnék mint utas :)))!

Re: Keri buli?

#768950 kerikoma Előzmény: #768939

Hát ez nem egy zárt udvar. Kinn van a prérin egy tanyasor, a tanyák szépen egymás mellett. A tanyák mögött vannak a szőlők. Áram van, vezetékes víz nincs. Személykocsival nem javasolt kimenni hacsak nem valami brutál jó idő lesz. Nálunk a háznál viszont hatalmas udvar van, simán lehet sátrakat verni, akár decathlonost is:-) Úgyis nálam lesz a gyülekező, hely van az autóknak is. A legjózanabbak benn is aludhatnak a házba:-)) Olyan úgysem lesz....

Öltönyt el kell felejteni. Olyan ruhába gyertek amit nem sajnáltok:D

Re: Keri buli?

#768948 joepappa Előzmény: #768946

enyémben van platóbélés, felépítmény még nincs úgy meg némileg huzatos, bár ha jó idő lesz egy felfújható ágyon el lehetne lenni. :)

Re: Keri buli?

#768944 picirigo Előzmény: #768934

Viszem a mobil ágyikómat meg a hálózsákom, a présházban alszom....erről vitát nem nyitok :)))))! Közelemben akarom érezni a borocskáidat!

Re: Keri buli?

#768939 Sumér harcos Előzmény: #768934

csak egy kérdés,

ezen a tanyán kutyákat is tartasz?

majd vmi kombival megyek,hálozsákot viszek alszom abban:)ujra fiatalnak érezhetem magam.:)

pedig első körben öltönyben akartam menni:)mondom borkostolo:)

Re: Keri buli?

#768934 kerikoma Előzmény: #768930

Csoki asszem külföldön van, gondolom majd bejelentkezik jövő héten, a szállást majd meglátjuk. Van panzió a faluba, de lehet meg tudjuk oldani másképpen is! Még törpölünk rajta az asszonnyal:-)

Re: Keri buli?

#768930 KawaBazsy Előzmény: #768924

Szállásként nekem teljesen jó a sátor, mint Alsóörsön, csak vmi mosdó legyen..

Ja, s Csoki is jöjjön, ne mindig ő legyen a vendéglátó..