Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Re: Keri buli?

#768711 Waszeitung Előzmény: #768626

Neked volt nehéz hazajönni??

Erdőbénye tábla elhagyása után elég kisnagykaland keveredett még Bakibával! :DD

Re: Keri buli?

#768702 Fornit Előzmény: #768694

Nekem ezek tutira jók:

május 13-14

május 26-27

június 3-4,

*

jun24-25: ezt nem mondanám előre tutira. Egyéb nagy tervek alakulásától függ.

Re: Keri buli?

#768694 kerikoma Előzmény: #768692

Szuper!!

Lehet a kiszúrt időpont senkinek nem lett volna jó, ezért próbáltam több időpontot adni, lehessen válogatni.

Akkor van 2 májusi, 2 júniusi és egy akinek minden jó:-) Akkor ez bármely esetben már fix 3 fő:-))

Re: Keri buli?

#768692 Sumér harcos Előzmény: #768691

kiszursz egy időpontot,és aki bujt aki nem...

ahol esetleg legtöbbnek jo,de ilyen nincs is mindenkinek máshol jo,ha öten vagyunk akkor annyian.

nekem eddig minden jo

:)

Re: Keri buli?

#768691 kerikoma Előzmény: #768688

Hát éppen ettől tartottam:( Valakinek ez jó, valakinek az, éppen ezért próbáltam megadni több időpontot. Úgy emlékszem pár éve is azért nem jött össze, mert egy időpont, talán 2-3 embernek volt jó:(

Legalább 5-6 fő jöjjön már össze egy időpontra, szedjétek össze magatokat:-))

Re: Keri buli?

#768671 kerikoma Előzmény: #768660

2 csajszi???!!

Na ha már Picirigó kimondta akkor igen. Ez egy falun kívüli tanyasor, mely tanyákból ha szerencsénk van akkor négyet meg tudunk látogatni. Ha nem akkor lehet, csak az enyémbe leszünk, de akkor is garantált legalább 10-12 fajta bor. Ha mind a négy sikerül, akkor ezt a fajtamennyiséget szorozzátok be:-)) Csalódni nem fogtok ezt garantálom, de privibe Picirigót kérdezzétek meg, ő tud mesélni. Én sajna nem mindig tudok itt lenni, őt jobban eléritek:-)))

Re: Keri buli?

#768668 kerikoma Előzmény: #768619

Bence!

Már két embernek jó a június 24-25. Most azoktól kéne megtudni, hogy jó e nekik a május 26-27.

Ha mindenkinek más időpont lesz jó, akkor megint ugrik a buli. Minél előbb kellene skacok egyeztetnünk és szép lassan összeállna egyetlen egy időpont. Meg kell próbálni úgy csinálni, hogy akinek több időpont is jó a megadottak közül, az írja meg és így talán közös nevezőre tudunk jutni:-)

Augusztust egyenlőre hanyagoljuk.

Próba:-))

Re: Keri buli?

#768660 Sumér harcos Előzmény: #768653

Zomba?ahan

onnan ismertem 2csajszit is.

kissé tapintatlan voltam:)bocsánat

számomra ködösek voltak a körvonalak,eltévedtem kissé:)

Re: Keri buli?

#768653 picirigo Előzmény: #768626

"borkostolo Szekszárdon vmelyiknél?2...HŰŰŰŰ, wazze!!! Ezt a sort gyorsan töröltesd, amíg Keri észre nem veszi!!! :)))!!! Ezeknél a kézműves boroknál (ZOMBA TEEEE!!! :D:D:D)jobbat nem igazán találsz azon a környéken!

Re: Keri buli?

#768627 Fornit Előzmény: #768625

"minden csaját elvitt eddig thaiföldre "

Ez a haverod a tengerbe is visz sós vizet? :))

Re: Keri buli?

#768626 Sumér harcos Előzmény: #768535

igen-igen,értem köszi.

Picirigó?:)

utazás privát,szállás privát modon?:)

borkostolo szekszardon vmelyiknél?

hogy néz ez ki?

Erdőbényétől nekem azért lényegesen jobb lenne távolságban,mert onnan hazajönni egy este után,egyszer probáltam 2010ben.:)

Re: Keri buli?

#768625 Sumér harcos Előzmény: #768624

jol van,de én öreg vok,meg nem tapasztalt utazo.

oké értem én....nem, az nem 400k,az 279k:)

egyébként azért ezt sem osztom mindig.....én kétszer voltam olyan szervezett utazáson eddig ,idegenvezetővel-már ferihegyről,ahol bexarás társulat jött össze,iszonyat jo csoport volt,meg az ut is elég ártatlanul sikerült......jo mongyuk a pestiek kilogtak ott is,az egyikben;)

van egy haver-barátom,hát az mindig utazik,minden csaját elvitt eddig thaiföldre szinte,meg mittomén hová....de virit bárhová megy,aztán kiderül,hogy mindig a legolcsobb szállás,a legolcsobb járat, a legolcsobb helyen szendvics,a legolcsobb átszállás,a legolcsobb kurrva thaiföldön,7km-et gyalogol,mert ott olcsobb bérelni robogot-hát bazzeg nekem már égne a pofám a csajok előtt.

én egyszer ha már megyek,akkor már kubai szivar 12éves Famous Grouse-al,igy ez a minimum.....persze itthonrol csomagolva,uzsonnás táskában,hogy olcsobb legyen:)

egyébként ettől függetlenül éppen privát modon akarunk menni bő éven belül,4esben(a másik pár igazi világutazó-ők aztán nagy szervezők),de már jönne még egy pár is,nemtom mi lesz ebből hatosban?

kicsit félek már már másokkal utazni,miota olyan magamnak valo lettem:)

Re: Keri buli?

#768624 Fornit Előzmény: #768621

Szervezetten soha. Ha csak nem akarnék belekóstolni a jó kis turistagettó fílingbe, és az x csillagos hotelek, a négyszeres árak, és a direkt a külföldieknek készített kaják világába. (Nem, nem akarok)

Mellesleg iszonyat drága, 400k.

Re: Keri buli?

#768621 Sumér harcos Előzmény: #768512

a következő bő 1évben egy teljesen más uticél van belőve:)

de éppen felfigyeltem erre a dubai-bali közös turnéra idén télen 279.000ft-ért volt szervezetten,magyar idegenvezetővel talán,szálloda 4csillag talán.Egy műsorban vhol a hadaró idős politologus beszélt róla,hirtelen nem ugrik be a neve,hogy most jött erről haza,meg világutazó.

itt van egy ajánlat éppen:

http://startutazas.hu/egzotikus/utazas/nyaralas/dubai-es-bali-varosnezes-es-nyaralas-hotel-reggelivel-emirates-jarattal-175442

na most 1000euro szerintem ezért nem sok annyira.